Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ankahosc

Karmicie piersią a co drugie dziecko ma alergie

Polecane posty

Gość gość
Na mm jest tez jasno napisane co powinno byc pokarmen dziecka :P Ale swoja droga odnosnie karmienia mm do 3 rz. Tez mnie to rozwala. Przy kp to juz sie wysmiewaja jak po 6mcu sie karmi, a mm wciskaja latami. Przeciez to substytut mleka kobiecego,wiec powinno sie dawac je tyle ile kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj bo żarcie jest chemiczne i ta chemia przenosi się do mleka. To proste. Ja karmię mm, córka nie ma ŻADNEJ alergii, nigdy kolki, żadnych problemów w kupą. A jej kolega, który też ma 1,5 roku i był karmiony kp przez 4 miesiące miał alergię na WSZYSTKO ( ziemniak, marchew, mleko ), wieczne kolki, zaparcia, pobyty w szpitalu. Ja nie mówię, że KP jest złe, podaję po prostu autentyczny przykład z życia wzięty. xxx No to karmiła bardzo dłuuugo ;) Sama karmiłam prawie 4 lata i dziecko nie ma żadnej alergii. U mnie w rodzinie wszystkie dzieci były karmione piersią przynajmniej do roku i na 8 jedno ma alergię ale matka tego dziecka również jest alergiczką, mało tego dopóki było karmione piersią do 18 miesiąca nikt nie miał pojęcia, że jest alergikiem, objawy zaczęły występować po przejściu na Enfamil, po testach w wieku 4 lat okazało się, że ma alergię na wiele rzeczy. Ma siostrę, która nigdy nie dostawała sztucznego mleka i nie ma alergii, karmiona piersią do dwóch lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na wsi kilku gospodarzy ma krowy -ok 100 szt - i te krowy to zapewniam cię że trawy i siana w życiu nie jadły - a nawet nieba nie widziały bo w takich gospodarstwach duzych krów to się na dwór nie wygania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapapr
Kochani, jesteśmy ssakami, nie da sie oszukać biologii! Dla naszych dzieci najlepsze jest mleko matki - nie modyfikowane podróby! To, że w ogóle tyle kobiet rezygnuje z karmienia piersią, to zasługa marketingu firm produkujących te sztuczne mieszanki. A mleka matki nie da się podrobić, nie wsadzisz do opakowania antyciał czy naturalnych probiotyków, jakie matka przekazuje dziecku w mleku! Ja jestem po cesarce, miałam różne problemy z kryzysami i karmieniem piersią, ale wtedy trzeba zacisnąć zęby, wziąć sobie coś na pobudzenie laktacji - np. femaltiker, i dalej próbować, bo nie ma nic lepszego niż pokarm martki. A dziecko powinno być tylko i wyłącznie na piersi do końca 6 miesiąca. Przypadków, kiedy naprawde nie mozna karmić piersią, jest kilka procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiapapr
A to, ze co drugie dziecko ma alergię, to kwestia tej przesady z higieną, która cechuje naszą cywilizację, i środków chemicznych, które są wszędzie, a nie karmienia piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karmie tylko piersią, mały synek ma 4 miesiące i od 2 dni całe ciało w wypryskach i kaszy. Jutro ide do pediatry :( Wygląda to niestety na AZS :((( i co mam zrobic ??? Załamka :( Nic specjalnego nie jadłam. W domu mamy kota ale nie siedzi z małym. Ogólnie bez kurzu. Z czego to ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może z genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba faktycznie z genów :( Ja nie mam alergii a mój mąż ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mąż ma alergię to niestety masz odpowiedź. Ponoć prawdopodobieństwo alergii u dziecka jest bardzo wysokie niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×