Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co dla was jest passe a co jest ok? wystrój

Polecane posty

Gość Ewa5553
Trendy lubią powracać, ale to co dla mnie nigdy nie będzie passe, to styl skandynawski! Uwielbiam po prostu. W Millihome systematycznie zaopatruję się w dodatki - jak baza jest prosta, to można szaleć z kompozycjami. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm kochana zalezy kto co lubi... wiec napisze ci co ja lubie...a czego nienawidze. Dla mnie takie wnętrza są niebanalne - zdecydowanie mój gust to np dom Małgosi Rozenek w którym prowadzi swój program. W moim domu królują brązy, szarości, troche srebra i złota. Ściany mam w kolorze kawy z mlekiem - aczkolwiek bede moze za rok malowac na szaro - podobaja mi sie ciemne wnetrza...takie przytulne z dodatkami poduch, kocy itp. Meble mam wiekszosci w kolorze wenge...podłoga tez ciemny brąz ale w chłodnym odcieniu. Uważam że szary bardzo ładnie wygląda w otoczeniu wenge lub surowego drewna. Jeśli chodzi o kuchnie to z racji tego ze jest mała - to jedna ściane mam wyłozoną białym kamieniem dla rozjasnienia...ale meble i tak mam w kolorze wenge i fronty w czarnym lakierze. Apanel szklany nad szarym blatem imituje - tak samo jak blat...surowy beton :) - uwazam ze wygląda mega...podoba mi sie - pomimo ze kilku znajomym nie bo jest za ciemno...ale kilku z kolei opadła szczeka. Co do dodatków... rolety dzien noc - są na topie, kontakty czy klamki w drzwiach mam w kolorze szampana - cos pomiedzy złotym a srebrnym... ogólnie tekstylia jakies poduszki, poduszki, posciel czy firany tez mam w kolorach jasnej szarosci. Dywany...ja uwielbiam takie małe tylko np pod stól i nogi czy pod łóżko - ale aby było widac panele podłogowe - i postawiłam na futrzaki szare i brązowe - nie widac wogole na nich smieci wiec są praktyczne. Uwielbiam tez kamień na scianach...np na jednej głównej w kolorze bieli lub szarosci... piekna sprawa. i wiele maskuje. Nad kanapą w salonie mam ogromne lustro w srebrnej ramie + na a'la kominku mam lampę nocną ze srebrą podstawa...pięknie pasuje. Firany: ja ubustwiam karnisze takie do sufitu plastikowe z żabkami...i firany i zaslony do podłogi - nienawidze odsłownientych scian kolo okna. - chyba ze nie masz rurek czy grzejników pod oknami...to super jest parapet dosc szeroki i "wylewajacy" sie na boki sciany kolo okna...i fajnie jak mozna na nim poukładac ksiazki, lampke nocna...kwiaty...lub usiasc nawet. Co jest dla mnie passe??? - wykładziny i podłóżne chodniki - gumolity - sciany w róznych kolorach - tzn sama mam zrobiony ekran w innym kolorze...ale np są to kolory pasujace do siebie... - nienawidze pstrokatych kolorów...zarówno w dodatkach jak i na scianach czy meblach... np żółty, kanakrowy, zielony, czerwony... - sciany wole stonowane...dodatkami mozna wiele ugrac wg sutu - Nienawidze i dla mnie to zbyt starodawny kolor i pospolity...waniliowy, kremowy i kanarkowy na scianach - passe są tez małe płytki lub marmurkowe... ble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo tak...jeszcze passe jest boazeria, panele naścienne... okropnosc. Nawet juz nie mówie o wygladzie ale np po kilku latach jak ci sie znudza to trzeba wszystko rwac... a sciany zawsze mozna przemalowac. i tapety - fe chyyba ze na jednej scianie w pokoju dzieciecym...jakies chmurki w stonowanych kolorach. ale najgorsze sa dodatki np kryształy...i ogolnie wszystko z innej parafii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra777
Trendy wracają, ale myślę, że industrialne wnętrza będą długo modne. Ostatnio w Milemaison zamówiłam industrialną lampę do kuchni i wierzcie mi... robi furorę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI bardzo podoba się wykorzystanie mozaiki zwłaszcza gdy jest do dobrane kolorystycznie. Ostatnio w jakimś katalogu widziałam nowoczesną łazienkę w której zrobiono kompozycje z mozaiki byłam nią oczarowana [url=https://www.supermozaika.pl]mozaiki szklane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz już wraca boazeria, mi bardzo do gustu przypadła angielska, po tym jak w artcore zobaczyłam i poszperałąm w sieci jak można ją zaaranżować teraz, jak dla mnie wygląda cudnie :) Położylibyście ją u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Passe to jest zawsze balagan w domu i brudne gary w zlewie i osrany kibel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiaty bardzo ożywiają dom i nadają odpowiedni klimat i nastrój oraz zawsze są na topie. Ważne jest to, aby pamiętać o podstawkach pod kwiatki, żeby nasza podłoga się nie zniszczyła. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w bardzo niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hit czyli pralka w kuchni plus szaro-bure wnętrza jak w laboratorium albo komendzie policji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila811
Kazdy niech sugeruje sie swoimi indywidualnymi upodobaniami. Mnie sie np podobaja sofy i komody z caya design, mam je w domu i sa wg mnie bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystrój Twojego mieszkania ma odzwierciedlać domowników. Tobie ma się podobać i Ty masz się w nim czuć dobrze:) Modne na pewno są teraz dodatki w zieleni- w końcu mamy prawie wiosnę:)I co by nie mówić wszystkie dodatki z tkanin zawsze są modne:) www.dekoria.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz

Każdy ma taki wystrój, jak jemu odpowiada. Jeżeli komuś podoba się fototapeta, proszę bardzo, jeżeli ktoś uzna, że lubi białe ściany i meble z Ikei, dlaczego nie, inny będzie wolał drewniane panele. To my mamy się dobrze czuć we własnych wnętrzach.

Ja wybrałam czerwoną cegłę z Klinkierbud. Też słyszałam, że wkrótce będzie passe, że ciężkie do sprzątania, że cegłą się kruszy. A to wszystko nieprawda. Cegły klinkierowe świetnie wyglądają, dobrze się je czyści i wcale nie są passe!Każdy ma taki wystrój, jak jemu odpowiada. Jeżeli komuś podoba się fototapeta, proszę bardzo, jeżeli ktoś uzna, że lubi białe ściany i meble z Ikei, dlaczego nie, inny będzie wolał drewniane panele. To my mamy się dobrze czuć we własnych wnętrzach.

Ja wybrałam czerwoną cegłę z Klinkierbud. Też słyszałam, że wkrótce będzie passe, że ciężkie do sprzątania, że cegłą się kruszy. A to wszystko nieprawda. Cegły klinkierowe świetnie wyglądają, dobrze się je czyści i wcale nie są passe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×