Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

C.D. chorych wymagań, 80% facetów jest skreślonych na starcie za sam wzrost

Polecane posty

Gość gość
julka19xx czyli bierzesz jak leci wystarczy że ma 190 cm? 190 cm 60 kg twarz Harry Potter flegmatyk ciapa lepszy od wysportowanego faceta 180 cm z przystojny twarzą? #babskalogika XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
no proszę...przecież to tylko jedno z wymagań.moge jeszcze kilka napisać np. ma mieć ładna twarz i sylwetkę.waga 90-110. może mieć lekki brzuszek.to biologia.chce faceta ktory wyglądem budzi respekt i obroni mnie przed takim frustratem jak ty. o takich sprawach jak dobra praca i jakieś auto nie piszę bo to oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
aha mieszkania mieć nie musi.ja nie mam też ale razem możemy się dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co masz do zaoferowania facetowi gowniaro?pamiętaj że pisda i bezcyckowie i plaska dópa nie wystarczą na dłuższa metę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci na kafe też piszą, że dziewczyna powinna mieć chociaż 170, bo inaczej to ma krótkie nogi, więc i 80% kobiet jest skreślona :P czyli wszystko w porządku i nie ma o co się pluć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa wy szmaty roszczeniowe będę was bił za te wymagania należy wam się!!! każda powinna przynajmniej raz dostać wp/ie/rdol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co masz do zaoferowania facetowi gowniaro?pamiętaj że pisda i bezcyckowie i plaska dópa nie wystarczą na dłuższa metę .... x Takiemu nudziarzowi i wulgarowi jak ty nic się nie oferuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam z gościem, który miał 163 cm, obecnie nie jesteśmy razem, ale gość ma już żonę :) więc jak widzisz można i "wymagania" wcale nikogo nie przekreślają. Mam też dwóch kumpli o wzroście około 165 i mają dziewczyny i to ładniutkie. Ale i tak się nie przebije tymi informacjami przez twoje monotematyczne, twardogłowe gadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ty masz krótkie nogi i cię rusza kto coś napisze na glupim forum?Pełno lasek z krótkimi nogami ma facetów , wyjdz z domu to zobaczysz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się wykręca, czyli płaska decha, przeciętniara z wymaganiami księżniczki, kto by takie coś k*rwa chcial. Księżniczki to najgorszy typ kobiet, z daleka od nich, dobrze wam radzę. Kiedyś z taką byłem, to tylko pasmo upokorzeń, roszczeń itd. Kobieta, która chce faceta imponującego wizualnie, agresywnego, silnego, jest nieskromna, płytka, ma paskudny charakter i niemiło się z nią żyje, spędza czas. Nie nadaje się do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to ty ta ładna 160 cm?Jeszcze tu jestes;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ty masz krótkie nogi i cię rusza kto coś napisze na glupim forum?Pełno lasek z krótkimi nogami ma facetów , wyjdz z domu to zobaczyszjezyk.gif x Nie rusza mnie to, bo wydaje mi się, że wszyscy mają normalne nogi :) Ale jest to kontrargument na zdanie autora, który się sugeruje tym, co jest pisane na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś "to ty ta ładna 160 cm?Jeszcze tu jestes" xxx To nie ona, to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze czy mierzysz wartość kobiety głównie wielkością piersi? Oj oj ti ti hipokrytku nasz malutki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś niewysoka, filigranowa,ładna,szczupłe to jest dla mnie ideał i fetysz w jednym,żyrafy niech zostaną na sawannie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarek i Tadeusz
❤️ 🌼 👄 Nie smutaj kochany, jesteśmy z tobą całym sercem, odrzuć kobiety, bo mężczyzna to jest to! Tyłki może bardziej owłosione, ale dwa razy bardziej zgrabne! Serio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
zmykaj stąd kmiocie, to damskie forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Autorze czy mierzysz wartość kobiety głównie wielkością piersi? Oj oj ti ti hipokrytku nasz malutki" xxx Nie mierzę, pokazuję, że kobiety, które są bezkrytyczne wobec swoich wad i mankamentów wyglądu same potrafią wybrzydzać nieproporcjonalnie do tego co mają do zaoferowania. Xiężniczki bezbiuste faceta 180 i jeszcze kulturystę. No paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ one są krytyczne, one by chciały mieć większe cycki :) A jeśli jakaś ma i dupę i cycki i wszystko ładne, to może już chcieć tego wysokiego kulturystę czy też nie wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oj jebany w dupsko bolcu, że ci matka nie wpierdoliła za to, że urodziła takie ścierwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 165, szerokie biodra i spory biust i też chcę wysokiego z szerokimi barkami, podoba mi się taka sylwetka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [13:01 i doopsko jak szafa trzydrzwiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie wiesz, niewyskrobany płodzie, że szerokie biodra świadczą o dobrym przystosowaniu do porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupsko jak szafa i płaskod***e hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak kobiety zrobią wszystko żeby wyrościć ten wzrost mimo własnej szpetoty. Jednak instynkt c**y(drugiego mózgu kobiety) zwycięża nad sprawiedliwością i trzeźwą oceną zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś masz ambicje byc maciorą rozpłodową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
instynktom trzeba wierzyć, w końce one prowadzą do przetrwania :D o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś masz ambicje byc maciorą rozpłodową? x nawet przy braku takowych ambicji bywa, że kobieta rodzi chociaż jedno dziecko, jak np. twoja mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie mam zamiaru być żywym inkubatorem, o to się nie martw, ale z dwojga złego wolałabym mieć odpowiednią budowę, niż połamaną miednicę w czasie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś ludzie zabijcie to zanim złozy jaja:d save the world!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×