Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lolcia100

Starania o dzidziusia

Polecane posty

Cześć Dziewczyny. Wiem, że wątków tego typu jest już na tym forum mnóstwo ale mimo wszystko zakładam nowy - być może znajdą się kobietki, które (tak jak ja) szukają miejsca do podzielenia się swoim doświadczeniem w staraniach o maluszka. Na innych wątkach Dziewczyny dobrze się już znają i rozumieją, a my zacznijmy tu od nowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidziusia, to ma mała dziewczynka w wózeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doswiadczeniem? Jak rozkladac nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko sie mowi potomstwo a nie dzidziusie i bobaska -masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
Hej, tu na forum jest ciężko o normalne odpowiedzi przy nowych topach. My też staramy się o maleństwo. Znowu czekam kiedy będę mogła zrobić test :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1155
Ja też staram się o drugie dziecko już 18 miesięcy jestem już zdolowana tym wszystkim. 2 dni temu powinnam dostać @ test robiony wczoraj niestety negatywny pewnie jutro się okres zjawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
a przede mną jeszcze dwa tygodnie czekania na testowanie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1155
Ja robiłam test taki z allegro Ale myślę ze jak bym była w ciąży to by coś pokazał niestety nic tylko po kilku godzinach pojawiła się jasna kreska Ale już tak miałam i w ciąży nie byłam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
ja w mojej pierwszej ciąży miałam pozytywny test dopiero tydzień po dniu spodziewanej @ i to w dodatku bladziutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1155
Po tylu nieudanych próbach już straciłam nadzieję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
trzeba wrzucić na luz ,bo stres jest największym wrogiem starających się o dziecko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem ale to tak łatwo się tylko mówi!) Jak się czegoś bardzo chcę to trudno o tym nie myskec;) na razie czekam na brak @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, jestem Sandra, jestem w 24dc, dziś ogromnie mnie bolała głowa, myślałam że zwymiotuje, doszła zgaga, no masakra:/ po tabletkach ból głowy przeszedł.A zgaga utrzymuje się od obiadu.. Okres regularny mam co 30dni. Co myślicie? P.s. Która z Was też ma 24dc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
zgaga to również może być objaw @ zbyt wcześnie żeby coś stwierdzić nie ma się co nakręcać;) trzeba jeszcze pare dni wytrzymać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćpati dzięki:)) Sandra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
a ja mam 19 dc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
Ja też mam 19 dc. Wczoraj jakieś małe plamienie, bardziej przy podcieraniu. Dziś rano wstałam i trochę jasnoczerwonej wydzieliny na wkladce. I nie wiem co myśleć. Do okresu jeszcze 9 dni. Pierwsza moja taka sytuacja. Dziewczyny a jak jest u was? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
u mnie brak objawów.... wczoraj miałam dość mocny ból raz z jednej ,a raz z drugiej strony ale potem przeszło ,no i mdłości mam ale osobiście uważam ,że na mdłości ciążowe jeszcze mam czas więc muszą być spowodowane czymś innym . ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
Od wczoraj to mnie podbrzusze boli Ale nie tak jak na @. Swiruje już, dwa miesiące Temu byłam na kontroli u gina i wszy Było ok. Żadnych torbieli itp. Wierzę że to jednak implantacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gozdzikkk
Hej. My tez sie staramy po dwoch ciazach obumarlych. Jutro testuje. To pierwszy cykl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
A jakieś objawy masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pobolewa brzuch jak na okres ktory ma sie rozkrecic*****ersi wrazliwe. Zaczelo sie kilka dni po owulacji. I jestem dobrej mysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
Mi piersi mocno nie bolą Ale zrobiły się jakies większe :-P albo znów się nakrecilam albo w końcu się udało. I fajki przestały mi smakować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który cykl starań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
mi wcześniej po poronieniu udało się zajśc w ciąże w trzecim cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gozdzikkk
Ja teraz mialam monitoring owulacji. WIedzielismy dokladnie kiedy trzeba dzialac. Ja za pierwszym razem zaszlam od razu, za drugim w 4 cyklu, ale wtedy duzo pracowalam i dopiero gdy pojechalismy na wakacje zaszlam. Wiec jest sporo prawdy w tym wyluzowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
a teraz to mój pierwszy cykl starań,więc jeśli się udało to będzie cudownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala987
U nas teraz 6 cykl. I pierwszy raz zdążyło mi się to plamienie. Przy pierwszym dziecku nie miałam tak. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
Tak mi zalecił mój ówczesny lekarz ;) żęby nie kochać się z myślą o tym czy zajdę w ciąże czy nie... i szczeże mówiąc dokładnie pamiętam tę mroźną noc kiedy powstała moja Julka hihi 100 % wyluzowania i podziałało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpati
a co do plamienia ani razu mi się nie zdażyło.tzn na początku ciąży,ale był to już 7 tydzień ciąży więc się nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×