Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uderzenie w twarz ALBO palce w buzi

Polecane posty

Gość gość

Czesc, uwielbiam jak facet mnie pieprzy i np. wsadzi mi palec do buzi, w polik od wewnatrz, chwyci za szyje, uderzy z wyczuciem. Moze to chore, ale moj obecny nie lubi tak a ja uwielbiam ostro, czuc dominacje faceta. Czy jest jakis mezczyzna tez tak lubiacy i chcacy o tym popisac mailowo, a byc moze cos z tego wyjdzie... Czy sa kobiety, ktore tez tak lubia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam i jestem kobieta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak mam...tylko że ja lubię wsadzić palec facetowi do buzi i go uderzyć..nie wiem czemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone_wino
robiłem takie rzeczy z moją ex, i ja i ona to uwielbialiśmy. nie dla mnie takie lekkie 'mizianie' się, lubię szybko i ostro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czerwone_wino dziś podasz ?@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie domine :-P jakby jakas kobitka chciala popisac :-P to piszcie smialo na maila: lukpek92@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię dominować, też mnie to kręci. Jeśli chodzi o uderzenia, to nie wiem nie próbowałem, trochę boję się, że mogę zrobić to za mocno bo w seksie potrafię się nakręcić i stracić kontrolę. Palce do ust jak najbardziej, trzymanie za szyję też. Ach... ale mnie to kręci. On 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołekkkkk
Mnie też to kręci bardzo! Policzkowanie, bicie paskiem po pupie i piersiach, plucie na mnie, podduszanie lekkie... mmmm uwielbiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
leczcie się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie muszą się leczyć każdą kobietę można tak zadowolić tylko trzeba wiedzieć kiedy i jak to zrobić. Są specjalne techniki jak uzyskać taki efekt plus brudne rozmowy np jak mówisz do kobiety ty mała k***wko to koniecznie musisz użyć słowa moja zawsze podkreślasz że jest twoją taką i owaką i tylko dla ciebie taką ma być i ona taką dla ciebie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone_wino
ktoś prosił o mojego maila wcześniej, oto on: czerwone_wino@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwone_wino
Poza tym dla czego ktoś napisał żebyśmy się 'leczyli' ? każdy ma swoje jakieś preferencje łóżkowe i o ile obojgu partnerom pasuje to co robią i jest to za obopólną zgodą, nie widzę przeciwwskazań żeby nie robić takich czy owakich czarów :) czerwone_wino@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2016 o 22:22, Gość gość napisał:

ja uwielbiam i jestem kobieta:)

Wiecej takich kobiet 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lubię uderzać qtasem po buzi , trzymać za głowę i szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

lubię jak na początku lodzika robi przerwę i jak jeszcze nie jest twardy po kilka razy uderza mnie nim w piersi. Nie tak żeby bolało ale super jak obija, podrzuca je rozklapuje twardniejące sutki. Pierwszy raz była ta zabawa jak bawiliśmy się w plenerze i wstydziłam się odsłonić piersi. Plaskaczył mnie w piersi przez ...enkę aż zdjęłam stanik i je zupełnie odsłoniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zdarzyło mi się troszkę nadużyć, małe trudności przy wysiadaniu z taksówki i nagle stanęłam do pionu. Mąż znalazł sposób żeby mnie zdyscyplinować - podciągnął ...enkę, wsadził rękę w majtki i twardy chwyt palcem wskazującym - ale nie w cipkę tylko w pupę. Pupa ledwo zakryta imocne, prawie bolesne podciągnięcie do góry. Ależ grzecznie szłam po schodach, ale się mobilizowałam żeby prościutko i jak najszybciej. Zaraz po wejściu jeszcze klapsy raz-dwa-trzy i do łóżka na rżnięcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shank

Ja marzę o tym, żeby dziewczyna złapała moją głowę udami lub usiadła mi na twarzy i absolutnie mnie się nie pytała. Tak po prostu chwyta i bawi się mną dopóki jej się to nie znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×