Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czasnazmiany1

przeprowadzka z Krakowa

Polecane posty

Gość czasnazmiany1

przeprowadzam się pod Krakow i jestem przerażona ilością rzeczy do przewiezienia :( czy jakas firma przewiezie mnie niedrogo poza granice miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek77
a co to za problem? pewnie, ze tak. sprawdz najtanszeprzeprowadzki.pl profesjonalni panowie a liczą chyba 1,5/km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwkość
A czy ty chciałabyś dźwigać komuś graty po schodach i wozić je drogą w utrzymaniu ciężarówką za niedrogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam nie patrzeć w takiej sytuacji na cenę. Taka firma musi być solidna i to jest najważniejsze. Niczemu co się przewozi nie może stać się krzywda. Jak coś to od siebie mogę polecić Wojtal Trans www.wojtal-trans.pl. Bardzo porządna ekipa która dokładnie zabezpiecza rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtaniej znajdziesz firmę do przeprowadzki przez stronkę Clicktrans - za darmo to działa, firmy Ci podają od razu kwote więc spr sobie czy c***asuje i kto przewiezie najtaniej http://clicktrans.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marita67
ja jak się przeprowadzałam do nowego mieszkania na Ruczaju to korzystałam z najtanszeprzeprowadzki.pl, bardzo dobra firma, mili pracwonicy, wnieśli mi wszystkie meble do nowego lokum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rachelaa
Na pewno pomoże Ci firma Japa&Co Pana Jakubowskiego. Przewiozą Ci wszystkie Twoje meble, nawet te najdelikatniejsze, w nienaruszonym stanie. Na nich możesz liczyć w stu procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas sprawdziła się firma Wojtal http://wojtal-trans.pl/ Oceniam ich jak najlepiej, wszystko im poszło sprawnie i szybko, profesjonalnie. Cenowo dobrze, nie narzekam. Do tego pomogli ustawić meble i wywieźli te zbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zdecydowanie polecam Taxi bagażowe. Najlepsi w swoim fachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak najlepiej odezwać się do firmy Japa&Co i całą przeprowadzkę mieć szybko z głowy. Największym plusem jest to, że oni robią wszystko za Was, także serio nie trzeba się kompletnie niczym przejmować. Ale plusów jest coraz więcej, dlatego mogę ich polecić z czystym sercem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×