Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dociekliwa94

Cierpienie z powodu samotności

Polecane posty

Gość gość
Witajcie, aby zdobyć dobrego męża lub dobrą żonę, to należy oprócz modlitwy również szukać. Trzeba szukać tam gdzie jest dużo wartościowych ludzi. Ostatnio coraz łatwiej poznać kogoś w sieci niż na żywo. Polecam korzystać z portali katolicki na których jest mnóstwo wartościowych ludzi również szukających wartościowych ludzi na współmałżonków. Ja polecić mogę WWW.BETANIA.PL To portal z taką oryginalną i serdeczną atmosferą, jakiej nigdzie indziej nie zauważyłam. Jest tak rodzinnie i serdecznie. Więc jest szansa na ciekawe znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos 25lat Oj znajdziesz, widac ,ze zalezy Ci na czyms pozadnym i szukasz jak to opisales 'poukladanej dziewczyny' .duzo dziewczyn chcialoby spotkac takiego chlopaaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w koncu sie osmielisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś25lat Dzisiaj dodałam post że Czuje się osamotniona bo wszyscy myślą tylko o seksieseksie a nikt nie chce powaznego zwiazku. Gdzie szukac takich chlopakow jak ty ? Bo ja takiego jeszcze nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25lat
Dziękuję za miłe słowa :) samemu oczywiście też da się żyć ale mimo wszystko chciałbym zrealizować marzenia o rodzinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25lat
gość wczoraj x Na uczelni, pracy, sklepy, czasem też gdzieś się przejdę żeby odetchnąć no i ewentualnie normalne spotkania ze znajomymi u kogoś bo na dzisiejszych imprezach jest się tylko w jednym celu, ewentualnie dwóch. Wolałbym się dowiedzieć gdzie znajdę taką dziewczynę jak ty żeby najnormalniej w świecie nawiązać dialog :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Ktos25lat Tak fajnie czasem pomyslec i wyobrazic sobie ze w przyszlosci ma sie kochajaca druga polowke dzieci dom.wszystko na swoim miejscu :) TObie juz blizej niz dalej :) na pewno spotkasz odpowiednia osobe .moim zdaniem,wlasnie tacy faceci jak Ty zasluguja na szczescie.niestety czesto bywa ,ze ono pozno przychodzi:) : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Ktos25lat Nie masz czasem wrazenie ,ze to troszke nie fair. Powiedzmy starasz sie byc dobrym,masz zasady, jestem mily,inteligentny itd i sam. A obok Ciebie pelno niedojrzalych emocjonalnie facetow i to niektorzy z nich maja dosyc fajne dziewczyny. Nie masz takich mysli ,ze to nie jest sprawiedliwe? Bo ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25lat
Darusia20 dziś x Po części się z tym zgadzam, dodatkowo często jest mi wstyd być mężczyzną jak słyszę od "znajomych" czy też "kolegów" jak traktują swoje dziewczyny bądź jak je oszukują, że dla nich to bez znaczenia czy mają kogoś czy nie. Ja nie chcę tego oceniać, najwyraźniej oni mają coś w sobie co przyciąga takie dziewczyny, może ta niepewność co dana osoba odwali następnego dnia? :) Nudziarzem nie jestem, potrafię i żartować i śmiać się ale chyba brakuje we mnie tej rozrywkowości. Może dziewczyny boją się że spokojne życie = nudne ? Mimo że wcale tak nie musi być. A co do twojej pierwszej wiadomości, fajnie by było czasem obudzić się obok kogoś z myślą że ta osoba nas kocha i zależy jej na nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Ktos 25lat Hmmm mowisz,ze fajnie CZASEM obudzic sie z taka mysla?. Tylko czAsem? :> wiesz co ,mysle ,ze masz racje cos dziewczyny pociaga do tych 'zlych chlopakow' ale gdy dojrzeja docenia wtedy mezczyzne takiego jak Ty. :)tylko wtedy bedzie dla nich za pozno. Nie da sie z takim Podrywaczem ,klamca,chamem zyc. Taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25lat
Darusia20 dziś x Mówię czasem gdyż gdybym dzień w dzień o tym rozmyślał to tylko niepotrzebnie bym się dołował a tak to mogę normalnie żyć :) doświadczenie mam, niestety bądź stety pierwszy związek 3 lata zostawiła mnie bo stwierdziła że musi się wyszaleć i nie potrzebuje już poważnego związku :) :) od ponad 2 lat odzywa się co 3-4 miesiące bo chce żebym wrócił gdyż wszystkim facetom była potrzebna tylko do jednego :) Drugi związek 2 lata, również wszystko fajnie pięknie jednak zauroczyła się w przypadkowo poznanym chłopaku który był gorszy ode mnie gdyż miał problemy z używkami, po wizytach w psychiatryku, bez przyszłości i wykształcenia. Cóż ich związek przetrwał tylko miesiąc(wykorzystał i zostawił), ja to się nawet cieszę że po 2 latach a nie po 12 małżeństwa. Jak się obudzi to też pewnie będzie chciała szansy a ja mam to gdzieś :) swoje przepłakałem i na tym koniec. Wnioski wyciągnąłem i dam sobie ostatnią szansę, jeżeli skończy się podobnie to najwyraźniej pisana mi samotność. Pierwsza zmądrzała, niestety o pare miesięcy za późno ale to jej strata nie moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
No hej, nie doluj sie,masz za soba dwa zwiazki ,ktore sie rozlecialy okay, ale to nie znaczy ,ze jak nastepny taki bedzie to ju nie bedziesz zwracal na dziewczyny uwagi.sa gorsze przypadki ,niektorzy ludzie maja z million zwiazkow za soba..ahh ale wiem ,ze Ty pewnie tym facetem nie chcialbys byc z tyloma zwiazkami. Trudno znalezc odpowiednia osobe. Przykro slyszec ,ze taki fajny chlopak jak Ty wrozy sobie samotnosc :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25lat
Darusia20 dziś x Sama widzisz, oczywiście ideałem nie jestem bo takich nie ma i tak jak wszędzie zawsze jakieś kłótnie były jednak ja niczego nie rozdrapuję bo mi nie zależy na cichych dniach tylko dogadaniu się i życiu w zgodzie. Licznik niestety bije dlatego też " do 3 razy sztuka " w obecnym momencie powinienem planować jaki pierścionek zaręczynowy kupić a nie wszystko od nowa. Dołował się nie będę bo cenię sobie życie ale zobaczymy, te parę lat jeszcze mam. Jak zmieni się na lepsze to będę szczęśliwy a jak zostanie po staremu to i tak będę się cieszył gdyż lepsze to niż męczenie się z byle kim :) Pozdrawiam i dzięki za rozmowę, ja uciekam spać bo najwyższa pora. Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Dzieki i nawzajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś25lat dziś Daj jakies namiary na siebie to do ciebie napiszę i pogadamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś25lat
W sumie czemu nie, nie zaszkodzi z kimś pogadać gg: 57992267 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że prawdziwa miłość istnieje. I to istnieje wiecznie, a żeby taką zbudować to trzeba szukać wartościowych ludzi. Dla tych, którzy poszukują relacji opartej na miłości trwałej zachęcam zerkną na portal randkowy BETANIA :) Jest niesamowity, a ludzie w nim wyjątkowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudja
Ktoś tu pytał jakie portale polecamy. Ja proponuję http://betania.pl Portal pełen wartościowych ludzi i z taką oryginalną i serdeczną atmosferą, jakiej nigdzie indziej nie zauważyłam. Jest tak rodzinnie i serdecznie. Więc jest szansa na ciekawe znajomości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież to jest portal dla oszołomów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boję się nawet zagadać do przystojnego chłopaka, bo boję się gwałtu, ciąży, pobicia, przemocy psychicznej-dziewczyno tu potrzebna jest psychoterapia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×