Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Świadkowa007

Panieński nad morzem?

Polecane posty

Gość Świadkowa007

Szukam jakichś inspiracji i pomysłów jak zorganizować panieński nad morzem. Moja przyjaciółka wychodzi za mąż w sierpniu, a ja jako świadkowa chce zorganizować jej panieński :) Na razie ustalone jest że będzie około 10 dziewczyn, składka maksymalnie 100 - 150 zł, jeśli koszty będą większe to pokrywa je panna młoda (wyjazdy nad morze do najtańszych nie należą, a koleżanki raczej nie złożą się po 300zł lub więcej). Chciałabym coś dowiedzieć się na ten temat troszkę wcześniej bo może nocleg trzeba rezerwować z dużym wyprzedzeniem czy coś... Na pewno ma być nadmorska miejscowość i kluby ;) Któraś z was może organizowała coś takiego lub była na takim wyjeździe??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jennyD
z doświadczenia powiem Ci, że jak zorganizujesz panieński dajmy na to w Paryżu wyjdzie Cię to samo, łącznie z noclegiem, troche dopłaci Panna młoda, a panieński będzie niezapomniany, nad morzem jest mega drogo, tanie bilety kupisz na https://www.fru.pl/ , a sama organizacja tam to już pikuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalimba
Możesz poszukać tanich noclegów na http://bookapart.com :) Na pewno coś zaoszczędzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska

Jeśli nad morzem to zdecydowanie Ustka i Hotel Lubicz! Byłam tam z grupa przyjaciółek niedawno i byłyśmy zachwycone <3 dawno tak nie odpoczęłam, mają świetne zabiegi i już czuje sie o 10 lat młodsza hahah bardzo miła obsługa i smaczne jedzenie. Nie daleko do morza takze mozna zażyc swiezego powietrza i pospacerować, obługa zawsze pomocna myśle ze poleci jakies fajne miejsca w okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×