Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostały tu same nudziary

Polecane posty

Gość gość4imp
Czytajac goscia "na gorze" czuje sie lekko zgwalcona. ;) A co to znaczy "dajka"? :D Co do nudziar- przeciez zawsze na forum byly same nudziary typu "kaffka raz prosze, a u mnie dzis pada". Nic nowego. O seksie tez czytac nie lubicie. Istnieja polsrodki? Moze kawa na lawe, majtki w dol? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el migiel
Ja tam lubię o seksie popisac:) i majtki w dól tez bardzo chetnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.01.02 Taa, Inessa van der Evel, poznana przeze mnie w realu we październiku 2014 r., nie martw sie seksu nie było, robi ci przysługę. Ciekawe ile wytrzyma w tej roli. Nie powiem złego slowa śliczna, mądra, zadbana. Dlatego nie kupuję tego.O nie. Holender?Jest, mówiła, że pod Rotterdamem.Facet z kasą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
El migiel to mamy juz dwoch zboczkow: ty i ja. Czy to jednak nie za malo zeby ocalic seks przed zapomnieniem? ;) A moze niech wszyscy wpisuja po kolei jakie dzis maja na sobie majtki? Czy to bedzie za nudne na to forume? 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic sie nie martw:) ocalimy seks:) nie mozemy go stracic:) ja mam niebieskie bokserki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że autor poza stwierdzeniem zawartym w tytule, założy jakiś temat, który porwie tłumy. Szukam szukam, ale nie widzę. No autorze, pokaż jak to się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Groma umyj pipę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Tak tu pusto, ze jeszcze bedziemy musieli sie rozmnazac zeby uratowac rod ludzki. Ja wymysle tuzin kobiecych nickow, a ty kilka meskich. Dla rownowagi zeby musialy i mialy sie o kogo bic. ;) A ja mam na sobie czerwone stringi. Calkiem wygodne. Dobry material. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość4imp tak mi mow:) bardzo lubie stringi a czerwone w szczegolnosci:) potrafia podjarac:) mozemy powymyslac:) ale po co sie bic skoro mozemy razem cos zdzialac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imperium z Wilkiem mialaś się rozmnażać jak miałaś inny nick :-D wilk1946 2015.01.02 @Wadi To nie tak kilka milosci w zyciu przezylem ostroznie szafuje tym slowem naprawde wszystkie byly prawdziwe ale wszytskie wymagaly jais kompromisow Z Iness jest inaczej po prostu we wszystkich wymiarach jestesmy bratnimi duszami tylko ona jest moim kobiecym odbiciem Myslalem poodpoczywam od zycia a tu przyszla Goralka Iness sam widzialas jak on jest ognista wziela za reke i powiedzial wilku juz sie wybawiles buduj dom przenosc prze prog zrob mi z 3 dzieci kochaj i rozpieszczaj do konca zycia I poszedlem za nim jak w dym kiedys wam opowiem co Ja szalonego zrobilemusmiech.gif Naprade jeszcze nigdy w zyciu czegos takiego nie zrobilem ale bylo warto i jeszcze raz bym to zrobil choc nawet moj przyjaciel co lubi niebezpieczne akcje pytal czy na pewno wiem co robie i czy wato nie mialem zadnych watpliwosciusmiech.gif Naprawde bylo na 100% i bez zadnych ale tak jak powinno byc w Goralskiej Milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Fajna wklejka. Wilk mial chlop fantazje. :D El Migiel musze Cie ostrzec, ze rozmowy o seksie na forum bywaja niebezpieczne. Troche tu wariatow siedzi. ;) Czerwony to podobno ogien- miedzy nogami w przypadku majteczek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możemy na emaila przejść jezeli chcesz:) a wariatów sie nie boję;) oj tak czerwony kolor miedzy nóżkami to istny ogień... Tak podwinąć spódniczkę i patrzeć na tyleczek który oplatają czerwone stringi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Ja mam na sobie majtki, w których kiedyś sfotografowałam sobie tyłek 😴 Czy to się tu nadaje wystarczająco? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że wystarczająco:) chociaż jakbyś jeszcze dodala to zdjęcie to bylo idealnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Midsummer pasuje. :) A kolorek? Kiedys sfotografowalam sobie tylek w czarnych koronkowych. I czarnych ponczochach. ;) El. Jak sie bardzo bede bala to wtedy moge sie rzucic Ci w ramiona? ;) Ok. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudzasz moja wyobraźnię:) chetnie bym popatrzył na tyleczek w takim majteczkach lub stringach:) pewnie ze będziesz mogla, z przyjemnością Cie obejmę i przyciagne do siebie:) staniszewski-karol@wp.pl napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Kolorku nie zdradzę, bo jeszcze ktoś się zorientuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Migiel, rozważę zdecydowanie dodanie tu zdjęcia 😴 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Ajajajajaj...zawsze wiedzialam, ze : "cicha woda, brzegi rwie.. lalala..."Laleczko. ;) El. Zapisze sobie namiary na serwetce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no to tylko kolor:) moze nikt sie nie kapnie:) lubie kobiecą bieliznę tzn jak ją macie na sobie, same majteczki lub stringi i dotykać tylka przez ten cieniutki materiał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.01.02 Chcialybyscie Wilka dla Siebie usmiech.gif Ale juz za poznousmiech.gif Iness sie wk*****ila na maksa wiec pojechala jak to ona Jak chcecie potwierdzenia nie ma sprawy ale teraz nie ma dostepu do neta bo w podrozy tylko na chwile miala kontakt ze swiatemusmiech.gif Ale z Was niedowiarkiusmiech.gif Nie potraficie sie cieszyc szesciem Wilkausmiech.gif ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodaj:) albo wyślij na adres ktorybpodalem pare postów wyżej:) z ogromna przyjemnością popatrzę:) gosc4imp zapisz sobie:) to cos potem moze pokombinujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćgośćgośćx
gość midsummer eve dziś 4-te, powiem to zapewne niepotrzebnie i tylko raz: niczego nie wklejam i nie wpisuję. "Pozostałe my" również. Moje zdanie jest jawne i niezmienne. Ale nie przeszkadzam w funkcjonowaniu tematu. xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx muszka śmierdziuszka 2016.02.13 gość 2015.08.13 Eve nie postarałaś się.Tak krótko? Sama się zawijaj,ja jestem dziś erotycznie spełniona,może się też raz postarasz?Zazdroszczę ci,że tu jęczysz wieczorami.To chciałaś przeczytać? gość 2015.08.13 Moja znajoma ma taką naklejkę na ścianie w przedpokoju jak twój avatar eve.Reklamujesz? gość 2015.08.13 Nooo lepiej.Prawie już jak przemądrzała eve.Stękaj,tylko niech ci te cudowne oczęta nie pękną.Przeczytam rano.Chciałam się przekonać,że nie spędzasz znów czasu jak normalna,atrakcyjna kobieta. Jak palce ci nie wystarczają,weź ogórka. Potem opowiedz. Eve kwiatku,nieraz korci mnie tak na bogato jak ty to potrafisz rozwiać twoje wątpliwości,udowodnić ci,że sama sobie w stopę strzelasz obecnością tutaj....ale myślę,napinaj się dalej.Solówki masz przednie. I skończ już Andro to Andro tamto,bo zachowujesz się jak suka z cieczką.Nie pasuje takiej damie.Nie możesz na priv?Mam mu coś przekazać,to poproś.A i nie wiem kto za tobą biega po tematach.Ja klikam zamiast prasy w twój profil i w jednej chwili cała rzeka mądrości twojej mnie obmywa. Tobie też cudownego dnia. gość 2015.08.14 To się napchałaś. Nie szkoda było znowu nocy? gość 2015.08.14 Ciekawska i zaintrygowana dziś Nie wiedziałam, ze są jakieś wytyczne jak "atrakcyjna, normalna kobieta" spędza wieczor A to akurat widać,że nie masz pojęcia. Przyzwyczaiłyście się tęsknić tu w grupie za tym co normalne i udajecie,że się przy tym świetnie bawicie.Stąd się porozumieć nie można normalnie. gość 2015.08.14 No jak dobrze i w porę Andro z biodra strzeliłeś.Zawijam się i nie chciałam tak Eve tu zostawiać.Teraz to zacznie śpiewać. gość 2015.08.15 No no.Ktoś tu ma zwidy,omamy?Czy może hejti to teraz po prostu każdy? Eve ja bym na twoim miejscu skonsultowała to z lekarzem.Najdalej w poniedziałek!Tymczasem miej jeszcze sobie weekendowy swój maraton. Taki zabawny i pełen wrażeń jak wczoraj. Może ty mi pokażesz klasę,o której tu piszą i odpuścisz raz komentarz? Złapano?Kto złapał?twoje koleżanki? Jak ty potrafisz sobie wybrać z całości część,na którą odpowiadasz tak słowiczo. Nie trzeba cię złapać na niczym.Twój dumny nick z aktualną naklejką na ścianę rzuca się w oczy na okrągło.Zdziwiłabyś mnie,gdybyś otworzyła temat:chce mi się seksu,ale nie mam z kim.Może byłabym wtedy milsza. xxxxxxx xxxxxxx muszka śmierdziuszka 2016.02.13 Bez uśmieszków, bo najpierw wkleiłam sobie do Worda oczko.gif Także ekspresja emocjonalna jest troszkę mniejsza, ale myślę, że główną rolę grają słowa . xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Cicha woda? ;) Jak to dobrze, że obie znamy się na tylko żartach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość midsummer eve dziś 4-te, powiem to zapewne niepotrzebnie i tylko raz: niczego nie wklejam i nie wpisuję. "Pozostałe my" również. Moje zdanie jest jawne i niezmienne. Ale nie przeszkadzam w funkcjonowaniu tematu. xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx muszka śmierdziuszka 2016.02.13 gość 2015.08.13 Eve nie postarałaś się.Tak krótko? Sama się zawijaj,ja jestem dziś erotycznie spełniona,może się też raz postarasz?Zazdroszczę ci,że tu jęczysz wieczorami.To chciałaś przeczytać? gość 2015.08.13 Moja znajoma ma taką naklejkę na ścianie w przedpokoju jak twój avatar eve.Reklamujesz? gość 2015.08.13 Nooo lepiej.Prawie już jak przemądrzała eve.Stękaj,tylko niech ci te cudowne oczęta nie pękną.Przeczytam rano.Chciałam się przekonać,że nie spędzasz znów czasu jak normalna,atrakcyjna kobieta. Jak palce ci nie wystarczają,weź ogórka. Potem opowiedz. Eve kwiatku,nieraz korci mnie tak na bogato jak ty to potrafisz rozwiać twoje wątpliwości,udowodnić ci,że sama sobie w stopę strzelasz obecnością tutaj....ale myślę,napinaj się dalej.Solówki masz przednie. I skończ już Andro to Andro tamto,bo zachowujesz się jak suka z cieczką.Nie pasuje takiej damie.Nie możesz na priv?Mam mu coś przekazać,to poproś.A i nie wiem kto za tobą biega po tematach.Ja klikam zamiast prasy w twój profil i w jednej chwili cała rzeka mądrości twojej mnie obmywa. Tobie też cudownego dnia. gość 2015.08.14 To się napchałaś. Nie szkoda było znowu nocy? gość 2015.08.14 Ciekawska i zaintrygowana dziś Nie wiedziałam, ze są jakieś wytyczne jak "atrakcyjna, normalna kobieta" spędza wieczor A to akurat widać,że nie masz pojęcia. Przyzwyczaiłyście się tęsknić tu w grupie za tym co normalne i udajecie,że się przy tym świetnie bawicie.Stąd się porozumieć nie można normalnie. gość 2015.08.14 No jak dobrze i w porę Andro z biodra strzeliłeś.Zawijam się i nie chciałam tak Eve tu zostawiać.Teraz to zacznie śpiewać. gość 2015.08.15 No no.Ktoś tu ma zwidy,omamy?Czy może hejti to teraz po prostu każdy? Eve ja bym na twoim miejscu skonsultowała to z lekarzem.Najdalej w poniedziałek!Tymczasem miej jeszcze sobie weekendowy swój maraton. Taki zabawny i pełen wrażeń jak wczoraj. Może ty mi pokażesz klasę,o której tu piszą i odpuścisz raz komentarz? Złapano?Kto złapał?twoje koleżanki? Jak ty potrafisz sobie wybrać z całości część,na którą odpowiadasz tak słowiczo. Nie trzeba cię złapać na niczym.Twój dumny nick z aktualną naklejką na ścianę rzuca się w oczy na okrągło.Zdziwiłabyś mnie,gdybyś otworzyła temat:chce mi się seksu,ale nie mam z kim.Może byłabym wtedy milsza. xxxxxxx xxxxxxx muszka śmierdziuszka 2016.02.13 Bez uśmieszków, bo najpierw wkleiłam sobie do Worda oczko.gif Także ekspresja emocjonalna jest troszkę mniejsza, ale myślę, że główną rolę grają słowa . xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk1946 2015.01.02 @Wadi To nie bedzie zaden szol tylko ludzie ktorych lubimy z Iness zadnych prezentow od Was nie chcemy najlepszym bedzie wasza obecnosc Po prostu jest kilka osob na ERO ktore lubie Iness tez ma pewnie takie To bedzie kameralne wsrod lubiacych sie ludzi wesele a nie widowisko na sprzedazusmiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Midsummer eve barchany sfotografowałaś? Twoje pisanie jest tak aseksualne że szokuje fakt że silena, pewnaa i inne gorące dziewczyny odeszły z ero a została taka dziumdzia jak ty:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy jesteście jak rwącą rzeka:) która potrafi porwać i wciągnąć w wir seksualnej namiętności:) chetnie bym się rzucił w taką rzekę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haja jakiego koloru są twoje majtki? Silenę i resztę ty wyhejtowałaś. Titit 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
Czy Muszka zamieściła to tutaj, czy na temacie zwiazanym z tym wątkiem? Zrobila to anonimowo, czy jawnie? W tej chwili to ty tu smiecisz. Nie odpowiadaj, wklejaj, w końcu co ci pozostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×