Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zostały tu same nudziary

Polecane posty

Gość gość midsummer eve
Oczywiście, że aseksualna dziumdzia, śpij spokojnie ;) Zapomniałam: Gromi, cmok w oba poliki 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Midsummer niedlugo zostane komikiem. Uwierz. ;) Ja chyba nigdy nie zobacze Twoich majtek. :( A moje tez tu nie lataly. Podsumowujac- kiedys wklejmy je z karteczkami na tylkach: Midsummer Eve. Czwarte Imperium. I to bedzie koniec swiata. Koniec pewnej epoki. Moze nawet skonczy byc nudno. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie troche Tu wariatow:) olejcie to:)a tak fajnie sie.pisalo I zepsuli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość midsummer eve
O tych karteczkach muszę pomyśleć, może to zapewni mi ero status "nie-nudziary" 😭 Chociaż chyba, jakimś cudem... nie zależy mi w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość midsummer eve dziś 4-te, powiem to zapewne niepotrzebnie i tylko raz: niczego nie wklejam i nie wpisuję. "Pozostałe my" również. Moje zdanie jest jawne i niezmienne. Ale nie przeszkadzam w funkcjonowaniu tematu. xxxxxxxxxx xxxxxxxxxx muszka śmierdziuszka 2016.02.13 gość 2015.08.13 Eve nie postarałaś się.Tak krótko? Sama się zawijaj,ja jestem dziś erotycznie spełniona,może się też raz postarasz?Zazdroszczę ci,że tu jęczysz wieczorami.To chciałaś przeczytać? gość 2015.08.13 Moja znajoma ma taką naklejkę na ścianie w przedpokoju jak twój avatar eve.Reklamujesz? gość 2015.08.13 Nooo lepiej.Prawie już jak przemądrzała eve.Stękaj,tylko niech ci te cudowne oczęta nie pękną.Przeczytam rano.Chciałam się przekonać,że nie spędzasz znów czasu jak normalna,atrakcyjna kobieta. Jak palce ci nie wystarczają,weź ogórka. Potem opowiedz. Eve kwiatku,nieraz korci mnie tak na bogato jak ty to potrafisz rozwiać twoje wątpliwości,udowodnić ci,że sama sobie w stopę strzelasz obecnością tutaj....ale myślę,napinaj się dalej.Solówki masz przednie. I skończ już Andro to Andro tamto,bo zachowujesz się jak suka z cieczką.Nie pasuje takiej damie.Nie możesz na priv?Mam mu coś przekazać,to poproś.A i nie wiem kto za tobą biega po tematach.Ja klikam zamiast prasy w twój profil i w jednej chwili cała rzeka mądrości twojej mnie obmywa. Tobie też cudownego dnia. gość 2015.08.14 To się napchałaś. Nie szkoda było znowu nocy? gość 2015.08.14 Ciekawska i zaintrygowana dziś Nie wiedziałam, ze są jakieś wytyczne jak "atrakcyjna, normalna kobieta" spędza wieczor A to akurat widać,że nie masz pojęcia. Przyzwyczaiłyście się tęsknić tu w grupie za tym co normalne i udajecie,że się przy tym świetnie bawicie.Stąd się porozumieć nie można normalnie. gość 2015.08.14 No jak dobrze i w porę Andro z biodra strzeliłeś.Zawijam się i nie chciałam tak Eve tu zostawiać.Teraz to zacznie śpiewać. gość 2015.08.15 No no.Ktoś tu ma zwidy,omamy?Czy może hejti to teraz po prostu każdy? Eve ja bym na twoim miejscu skonsultowała to z lekarzem.Najdalej w poniedziałek!Tymczasem miej jeszcze sobie weekendowy swój maraton. Taki zabawny i pełen wrażeń jak wczoraj. Może ty mi pokażesz klasę,o której tu piszą i odpuścisz raz komentarz? Złapano?Kto złapał?twoje koleżanki? Jak ty potrafisz sobie wybrać z całości część,na którą odpowiadasz tak słowiczo. Nie trzeba cię złapać na niczym.Twój dumny nick z aktualną naklejką na ścianę rzuca się w oczy na okrągło.Zdziwiłabyś mnie,gdybyś otworzyła temat:chce mi się seksu,ale nie mam z kim.Może byłabym wtedy milsza. xxxxxxx xxxxxxx muszka śmierdziuszka 2016.02.13 Bez uśmieszków, bo najpierw wkleiłam sobie do Worda oczko.gif Także ekspresja emocjonalna jest troszkę mniejsza, ale myślę, że główną rolę grają słowa . xxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×