Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Gdzie sie placi prywatnie u lekarza?

Polecane posty

Gość gość

Mam prywatna wizyte w gabinecie placi sie lekarzowi, czy jest jakas rejestracja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Różnie, jak to mały gabinet przy domu to lekarzowi. Jak gabinet w jakimś ośrodku to najczęściej w recepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikurka
ja nie mam tego problemu z wizytami u lekarza bo mam wykupiony pakiet medyczny w lux medzie, zawsze jak potrzebuję to nie mam problemu z wizytą u lekarza wszystko mogę rezerwoawać online za pomocą portalu pacjenta więc jest szybko i wygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość netulkaa
ja też korzystam z tego protalu pacjenta onlie, umawiam wizyty, sprawdzam dostępnosć elkarzy i odbieram wyniki badań, szybko i sprawnie takei rozwiązania to ja lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Też mam wykupiony abonament medyczny w Lux Medzie i nie mam żadnych problemów z umawianiem wizyt. W zależności od pakietu masz wizyty, które są darmowe i takie ze zniżkami, jeżeli chodzi o podstawową opiekę - pakiet w zupełności wystarcza. Opieka medyczna jest u nich naprawdę świetna! Opłaca się zainwestować w taki abonament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likulka
ja mam pakiet medyczny w lux medzie i jeszcze nei płąciłąm za żadną wizytę, poza tym cenie sobe to, że mozna szybko online za pomoca portal pacjenta taką wizytę umówić to jest naprawdę bardzo ważne z punktu widzenia pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suturka
portal pacjenta to naprawdę bardzo fajne rozwiązanie, bardzo szybko można umówić się na wizytę no i potem szybko można przejrzeć wyniki badań po wizycie przez ten portal pacjenta dlatego to bardzo ułatwia życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swetkaa
Też korzystam z Portalu Pacjenta i sprawuje się świetnie! Umawiam się bez problemu na wizyty, termin i godzinę wybieram sobie sama i przez tą samą aplikację można sprawdzić wyniki badań bez konieczności wychodzenia z domu, to bardzo dużo ułatwienie dla pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sytka

ja zdecydowanie polecam prywatną opiekę medyczną, bez porównania z państwową, zdecydowałam się na Lux Med, bo łatwo można u nich umówić się na wizytę drogą online i sprawdzać wyniki badań bo jest to super rozwiązanie dla pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emotka

moim zdaniem tylko prywatna opieka medyczna trzyma jakiś poziom, ja mam pakiet medyczny w lux medzie i zawsze umawaim wizytę online prze portal pacjent anie musże ani dzwonić ani czekać w kolejce żeby dostać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jeżeli chcesz wygodnie umawiać wizyty, je opłacać i od razu mieć dokumentację medyczną w jednym miejsciu to polecam do sprawdzenia aplikację mojezdrowie24. Pomocna jest dla uporządkowania dokumentacji medycznej, pomimo to można też sobie zapisać wszystkie pojawiające się objawy i później sobie je skonsultować ze specjalistą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Jolą, serwis moje zdrowie jest pomocny dla celów zdrowotnych. W parę klików możesz umówić się na wizyty, zapłacić za nią. I oprócz tego masz dużo innych funkcji 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×