Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

30plus39

Trójkąty i kwadraty

Polecane posty

Ostatnio z moja K zastanawiamy sie nad poszerzeniem horyzontow. Ktos ma dowiadczenie z figorami geometrycznymi w luzku i chce sie podzielic wrazeniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trójąty są świetne zwłaszcza jeśli biorą w nim udział słowniki ortograficzne bądź Polonistka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem niespodziewanie miałam trójką z moim chłopakiem i jego kolegą. Byliśmy razem gdy kolega rozstał się z dziewczyną i w formie pocieszenia doszło do seksu we trójkę. Zawsze z chłopakiem trzymamy się za rękę idąc po mieście i podczas seksu chłopak chciał mnie trzymać za dłonie. Po moim dość głośnym szczytowaniu mojego chłopaka dłonie były mocno spocone czyli mocno przeżywał i podniecoł mój seks z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole koło
Piertolić się w kółko... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem niespodziewanie miałam trójką z moim chłopakiem i jego kolegą. Byliśmy razem gdy kolega rozstał się z dziewczyną i w formie pocieszenia doszło do seksu we trójkę. Zawsze z chłopakiem trzymamy się za rękę idąc po mieście i podczas seksu chłopak chciał mnie trzymać za dłonie. Po moim dość głośnym szczytowaniu mojego chłopaka dłonie były mocno spocone czyli mocno przeżywał i podniecoł mój seks z kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za chujek żeby takie byki sadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś a na ramieniu chlopaka siedział swistak i zawijał w sreberka jego kupe jak czekoladki :classic_cool: umyj gumowa lale onanisto :classic_cool: i so spania bo jutro rowy kopac idziesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×