Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaToJa

ze 115kg do 65 kg licze kalorie

Polecane posty

Gość gość
Hej.dalej walcze na bezglutenowej. Dzis 61.3 na wadze..wiec powoli leci w dol. Walczymy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
waga 104,8 kg trzeci dzien bez zmian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaz4
Też liczyłam kalorie i udało mi się zgubić 15 kg. Do tego teraz chodzę na zabiegi wyszczuplające. Polecam zabieg Redustim, można go zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. To kombinezon wyszczuplający, wyszczupleniu poddane zostaje całe ciało od stóp do piersi. Zabieg jest bardzo przyjemny. Najlepiej zrobić serię dwunastu takich zabiegów, kosztuje to tylko 2000 zł, a ubytek po nich to aż do kilkunastu centymetrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
waga 104,8 kg czwarty dzienbez zmian:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzien zakonczony z965 kal ale mysle o lampce wina , wiec w tych 1300 kal sie zmieszcze Jutro zjem wiecej jakies1600kal bo waga od 4 dni bez zmian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ruszasz się trochę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgubiłas juz sporo kg, waga stoi bo musi się utrwalić. Tak niestety jest w odchudzaniu i nie ważne czy odchudzasz się z małej czy dużej wagi. Mi waga potrafi stać nawet kilkanaście dni, ale zawsze później rusza w dół. Trzymaj się i nie poddawaj. A po drugie 1000 kcal to stanowczo za mało. Lepiej zjeść 1500 i wybrać się na długi spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joannaaaaaaa
Waze 114 kg :( i mój cel tez jest podobny, chcialabym wazyc miedzy 60 a 70 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
wczoraj z lampka wina zakoncylam dzien w okolicy 1250kal;)) Dzis waga 104,3 kg;) wiec w dol!! Dziszakoncze dzien na 1700 kal;/ bylam na uroczystosci rodzinnej Witaj 114kg;) damy rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
w niedziele zakonczylam dzien 1600 kal;/ wczoraj 2,5 tys!! :(((( Dzis postanwaiam odpokutowac max 1000 kal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
niestety dzien zakonczylam na 1450 kal:( jutro postaram sie znow wrocic na dobre tory tj 1300 kal jestem z siebie dumna, ze - 10 kg jeszcze -30 kg;/ spaslam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
waga 105,6 kg czyli 1,3 kg wiecej ale co sie dziwic skoro2 dni sie obzeralam;/ oby to bylyt ylko zapchane jelita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzien zakonczony na 1290 kal czuje lekki glod jeszcze 30 kg do celu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubatoja, dlaczego byłas taka smutna, kiedy zjadłas 1450 kcal? To bardzo dobry wynik. Wazenie sie codzien jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
waga 104,8 kg uff po dwochdniach obzarstwa wreszcie lepiej lubie sie wazyc codziennie:) a od soboty niestety bede miec dostep do wagi tylko raz w miesiacu:(( ale za to bede sie mierzyc raz w tyg badz 2 razy w mc musze te 29 kg zgubic do lipca! uda sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzien zakonczony na 1650kal kurde no, po co jadlam te ciasteczka ;// duzo przekroczylam a nie powinnam jesc wiecej niz 1450 bo nie mam zadnej aktywnosci;/ jutro sie waze i mierze a potem tylko bede sie mierzyc co jakis czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
waga 104,8 kg szyja n 36 biceps 35 piersi 114 pod piersiami 91 talia 94 brzuch 119 biodra 126 uda 74 lydka 45 jak widac mam budowe klepsydry pamietam jak wazylam 67 kg i mialam wymjiary 94/62/96 bylam mega sexi a teraz to walen :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
wczoraj dzien zakonczonyna 1100 kal dzis na 1500kal;/ za duzo o 100 :( ale greckie jedzenie - nie potrafie sie oprzec jutro walcze dalej boli mnie w okolicy lewego jajnika jakies pomysly co to moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubatoja, masz budowe gruszki, a przynajmniej teraz, moze, jak zrzucisz to bedziesz klepsydra, ale teraz typowa gruszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej autorko, jak chcesz się odrobine ruszać to polecam ćwiczenia na krześle :). Pełno tego w necie; najlepsze 40 minutowe, ale są i po 10 minut. Ja dopiero ćwiczę 6 dni i 2 kg mniej. Będę wprowadzać właśnie też ograniczenia, więc postaram się liczyć kalorie. Ja startuje z wagą 116, przy 173 wzrostu, więc ogromnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
Czesc gosciu:) Mamy ten sam wzrost:)) zaczynalam od 115 kg a teraz mam 104,8 kg Obie damy rade! Fajnie, ze 2kg juzzgubilas!! Mi bardzo pomogl kalkulator http://www.odzywianie.info.pl/kalkulatory-zywieniowe/kalkulator-odchudzania-i-przybierania-na-wadze ktory wyliczyl, ze powinnam jesc do1400 kal, zeby schudnac 30 kg do lipca. Uzywam aplikacji lifesum \. Mam nadzieje, ze Twobie rowniez pomoze. Pisz jak Ci idzie. ps wlasnie ogladam te cwiczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Dzięki za odpowiedź, właśnie uzywamam tego kalkulatora. Bardzo mi to pomoże. Aplikację zobaczę później, bo mój telefon jest zasmiecony i ciężko coś na nim zainstalować. Ja Tobie też gratuluję tych zgubionych kg. Pod koniec maja idę na wesele, więc fajnie by było schudnąć chociaz 20 kg. Mniej więcej Ja niestety wagi nie mam, ale na święta u rodziców dopiero sprawdzę wagę. Mam nadzieję, że coś ruszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
I jak wedlug kalkulatora Ciwyszlo?ile mozesz jesc zeby zgubic dotego wesela 20kg? Ja chce wazyc 75 kg czyli -30 kg do konca czwerwca wychodzi po 7,5 kg na miesiac przy maks 1400 kal teraz juz nie mam wagi;/ tylko centymetr. bede sie mierzyc co 2-4 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość116
wyszło mi 1762 kcal na 3 miesiące - 20 kg. Tylko wpisałam siedzący tryb życia, a coś tam sobie ćwiczę. Muszę od jutra zapisywać co jem, dzisiaj po prostu ograniczałam. Tylko ciągle po ćwiczeniach boli mnie głowa, strasznie po prostu. Mam z tym problem, więc chyba będę ćwiczyć na krześle wieczorami. Na razie małymi kroczkami chciałabym osiągnąć -20 kg, a później dalej walczyć. Chce jeść 5 małych posiłków dziennie, bo zauważyłam, że u mnie to przynosi efekty, a zważę się na święta :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
obliczylam dzisiejsze kcal i wyszło mi 1494. Nawet się nie spodziewałam. 45 minut rowerkiem i ćwiczenia na krześle 11 minut + 90 brzuszków. Tak się cieszę :) Mój facet dziś w Mc donaldzie wpieprzał frytki z burgerem, a ja siedziałam z batonem musli popijając wodą, więc jest takie małe zwycięstwo. Tylko ta głowa mnie strasznie nawala. Autorko schudłaś te ponad 10 kg samą dietą? stosujesz oprócz liczenia kcal coś jeszcze? Chyba założe sobie zeszyt i będę notować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Hej czy mogę dołączyć :(? Jestem zdesperowana wieloma próbami to czego już się imalam to nie da się opisać. Od jutra zaczynam liczyć kalorie mam nadzieję że się uda. Przyjmijcie mnie do siebie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
@LusiaAnusia, pewnie. Z jakiej wagi startujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusiaAnusia
Jezu pewnie ze 107 rano się zwaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
@LusiaAnusia, spoko daj znać. Ja pomyślę o tym, żeby z mojego studenckiego budżetu znaleźć kasę na wagę i jakiś centymetr :P. Może w końcu coś z moją wagą ruszy dzięki wam dziewczyny i będziemy się wspierały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×