Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grubaToJa

ze 115kg do 65 kg licze kalorie

Polecane posty

Gość wikrtoria
dziewczyny, nie ważcie się tak często!! lustro i centymetr powinny być waszymi przyjaciółmi bo nawet jak waga nie spada to centymetry lecą - takie prawo natury i naszego ciała :P więc kontrolujcie przede wszystkim swoje obwody i do roboty!! ja schudłam już 20 kg, przede mną jeszcze 10, a bynajmniej tak bym chciała :P od tygodnia biorę też tabletki iqgreen żeby ruszyć metabolizm bo u mnie i waga i centymetry w pewnym momencie nie leciały w dół, czytałam dużo pozytywnych opinii i zamówiłam. po tygodniu waga w końcu drgnęła!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
wczoraj dzien zakonczylamna 1350 kal Dzis walczymy dalej;))) Wczoraj mialam biegunke;/ masakra bylam u przyszlej tesciowej a ona tlusto gotuje, wszedzie oliwa z oliwek ipo tym tak mnie przegonilo. biedna ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Dziś pochłonęłam 1640 kcal. Ściągnęłam sobie aplikacje lifesum. Ćwiczyłam przez 50 minut te krzesełki i 90 brzuszków. Niestety już nie mam rowerka :(. Zrobiłam zakupy w tesco i pokupowałam trochę owoców, chleby ciemniejsze. Zawsze to jakiś start.. Chyba będę stopniowo zmieniać nawyki, bo sama jeszcze niewiele wiem. Muszę kupić dzbanek do wody filtrujący jeszcze, żeby trochę zaoszczędzić. A wy jak tam dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
dzien zakonczony na 1410 kal ALE wypilam 1l coli light:(( niby 10kal wypilam ale to niezdrowe;// bardzo ladnie dzis zjadlas:)) ja nie cwicze;/ zaczne jak bede miec90 kg bo dieta to75% skutecznosci a jem niezbyt duzo, wiec potem wdroze cwiczenia ps ciesze sie ze korzystasz z aplikacjli lifeslim mi pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Muszę jeszcze przemyśleć swoje jedzenie, ale czuję się dobrze. Ćwiczę, bo mam chorą tarczyce i mój metabolizm jest całkowicie do du... Póki co na krześle, ale pewnie jak schudnę chociaż te 20.. to może biegać zacznę. Mam nadzieję, że dieta pomaga, bo się boję, że później będę miala czasami lenia i nie będzie mi się chciało ruszyć tyłka. Aplikacja jest spoko, dzięki za pomysł :) Czujesz głód w ciągu dnia? Czy wystarczająco się najadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
jestem juz ponad miesiac (miesiac i kilka dni) na liczeniu kalorii iteraz nie czuje glodu. Choc bardzo uwazam, zeby nie kupowac slodyczy bojesli mam jakies w zasiegu wzroku to nie spoczne dopoki nie zjem wszystkiego :/ Zmierz sie i podaj wymiary ja na wczesniejszej str podalam wiesz czasem spadnie 10kg ale rozmiarowo np3 rozmiary mniej Teraz kupuje ubrania 48 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia1972
Witam, idzie wiosna w związku z czym za radą jednej z dziewczyn udzielających się na forum, mimo pewnych obaw zdecydowałam się i kupiłam produkt: http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/39908966/Meridia-l-meridia-xl-meridia-xxl-adipex-xenical-yeduc-qsymia.html Meridia przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania, w przeciągu 2tyg, schudłam 4kg, a to jeszcze nie koniec. Teraz i ja mogę polecić z czystym sumieniem ten specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w studenckim mieszkaniu i nie wzięłam z domu centymetra, więc muszę kupić, wtedy się zmierzę. W sumie powiem Ci, że też jakoś specjalnie głodna nie chodzę, ale pewnie będą takie momenty. Dziś dzień kobiet, więc zabroniłam swojemu facetowi kupować mi cokolwiek słodkiego. Mam nadzieję, że zrozumie, bo ja też bym na pewno się nie powstrzymała :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
w takich sklepach za 3 zl sa zestawy do szycia a w nich miara krawiecka;) my dzisidziemy do greckiej restauracji na obiad. zjem tam ok800kal wiec teraztytlko skromnie ps od 2 lat przesladuje nas jego eks o.0 wczoraj stala pod klatka schodowa ponad 1 godzo.0 piszac zeby na 5 min wyszedl to nic, ze ona ma faceta 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
No muszę gdzieś znaleźć. Jest w tesco u mnie stoisko z pasmanterią to tam zapytam. Tylko muszę tam zajrzeć może jutro. Ja właśnie jem kolejny posiłek, bo dziś zeszło mi spanie i ćwiczenia i jakoś teraz jem 3 posiłek. Jeszcze ok 19 ostatni i koniec. Może zjem parę suszonych moreli. Póki co bilans 1379 kcal i ćwiczyłam 50 minut + 100 brzuszków. No i głowa mnie nie boli już drugi dzień. Wody już wypiłam 1,75 l. Współczuję sytuacji z tą eks. Moja kuzynka miała podobną sytuację tyle, że parę miesięcy kręciła się dziewczyna i jeszcze tworzyła fikcyjne konta na fejsie, czy włamywała się na pocztę. Cyrk na kółkach, ale wizyta na policji pomogła i już ma spokój. Widzę, że u Ciebie dzisiaj pełną parą świętowanie :P. Mój cały dzień na uczelni dzisiaj, wróc***adnięty. Muszę go nakarmić :P. Ale dzień zleciał.. Muszę zabrać się za pisanie magisterki :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Dziś pojedzone 1557 kcal. Więcej nie zamierzam :P. Jak tam po restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
wczoraj zakonczylam na 1800kal;// masakra! Dzis musze sie trzymac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Hej @grubaToJa, nie martw się, nasze święto w sumie było. Ja dziś ćwiczenia do godzinki, zjedzone póki co 1330 kcal (zaplanowaną na wieczór mam pomarańczę :P). W sumie nawet lepiej się czuje, przestało mnie boleć serce i fałdki "wchłaniają się". Ubrałam dziś bluzkę, której bardzo nie lubię (ale po domu) i patrze, wow, nie wisi mi już brzuch tak :). Postanowiłam się zważyć po świętach, bo ja mam tak, że jak sobie schudnę nawet pare kg, to zaraz "uczta" i wszystko trafia. Więc wpadłam na pomysł, że jak będę się bała całe świeta ile ważę to będę mniej jeść :P. Cały czas mam taki strach, że polegnę, ale w sumie dobrze się czuję i do niczego mnie nie ciągnie. W sumie moja waga to choroba, muszę zdać sobie z tego sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
aaa, do tesco nie zaszłam, ale za to ruszyłam prace mgr, co jest o wiele bardziej dobrą nowiną :P Może już gdzieś tam w oddali zapaliło się światełko dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika 31
Ja dziś zjadłam ok 1625 kcal ale spaliłam 240 na rowrze (szybko jechałam bo 3:22 na 1 km). Mam 162 cm wzrostu - niziutka jestem ;) i ważę 63-64 kg więc duuuuża jestem. :( ponad 2 lata po porodzie więc to nie jest wymówka mojego zapuszczenia się ale powoli do przodu. zaczęłam dietę 4 dni temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, zakończyłam dzień na 1495 kcal. Wypiłam 2,25 l wody, nawet aplikacja mnie pochwaliła :D. Widać już, że waga spada, więc oby tak dalej!!! to działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
tylko muszę pamiętać o tym, żeby się podpisywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubatoja
znow wczoraj poplynelam ponad 2200kal0.0 a nie ujelam kilku drinkow Pracowalam kiedysw pubie-ktorki epizod. Wczotraj z kolezanka chodzilysmy od baru do baru na drinka:D w 6 h bylysmy w kilku miejscach:D wszedzie znajomi barmani:D musze sie trzymac od dzis znow!! juz mam 10dni w plecy;/ nie mam wagi;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
Z tego co w tym kalkulatorze było to żeby utrzymać wagę nie można przekraczać ok 2500 kcal, więc nie jest źle :P. Grunt, że chcesz dalej walczyć. Naczytałam się dużo, że takie potknięcia nasze nas demotywują i już myślimy, że nie warto. Jest warto!!!damy radę! Musimy się wspierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
przez ostatnie di jadlam tragicznie ponad 2 tys wczoraj sie udalo zjesc 1700 kal;/ aprzy mojej wadze to maks 2100 kal zeby nie przytyc a do 1400 zeby schudnac ehh musze sie starac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waga116
ja utrzymuje mniej niz 1500kcal. No i ćwiczenia. W koncu kupilam wage kuchenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka912
Ja schudłam dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl nigdy nie przypuszczałam,że mi pomoże ale miło się zaskoczyłam;) schudłam w przeciągu miesiąca 8kg i idę dalej po swoją wymarzoną wagę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
wrocilam Waga 105 kg (tak wlasciwie to 103 kg) od 3 dni jadam do 1600 kal i znow walcze! 10 kg poszlo! jeszcze 30 kg!! minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
5 dni za mna dietowo 1500-1800 kalorii itak malo bo wuliczylo mi, ze zarlam 2900!! czaicie?! -3 cm w talii (aktualnie 93 cm) - 3 cm w brzuchu (aktualnie 117 cm) wagowo sieokresle jak bede miec w pasie 100 cm (teraz mam 117 cm;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waleń w depresji
hej grubatoja ,dołączam się ,obecnie 101 rozm 46-48 ,najgorsze mam uda. Motywuj mnie błagam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala 85
Grubatoja gdzieś się podziewala i czemu nie walczylas! ? :( Juz miałabyś z głowy jakieś 15kg a Ty przepadlas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubatoja
mam 10 kg mniej zawsze to cos tak wiem noale coz walcze dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyłączę się! Ja zaczynam od jutra oczyszczanie na kaszy przez tydzień, a potem od poniedziałku dieta 1500 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okruszek91
Ja bardzo lubię kaszę najlepiej smakuję mi orkiszowa;) pychotka;) właśnie ja jem regularnie posiłki plus 3x w tygodniu bieganie plus suplementacja Afrykańskie Mango http://afrikanmango.pl i tak schudłam już 8kg w miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×