Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z seksem..

Polecane posty

Gość gość

Mam problem. Jestem 23 letnią dziewczyną, dziewicą. Co jakiś czas mam adoratorów, ale wszystkich odrzucam. Dlaczego? Z reguły nie byli w moim typie, ale nawet jak trafił się jakiś w moim to.. ja po prostu mam niechęć do bliskości, seksu. Mam slaby popęd seksualny i generalnie seks mógłby dla mnie nie istnieć. Miałam jednego faceta i wszystko; pocałunki, pieszczoty, to był dla mnie 'obowiązek' do odwalenia. Nie mam ochoty się przed kimś rozbierać, czuć jego rece na swoim ciele. Mogłabym udawać gorącą kotkę, tak jak z ex (który nawet się nie zorientował), ale to jest oszukiwanie kogoś. Równocześnie mam sporą potrzebę bliskości, tylko takiej psychicznej, ale wiem, że bez seksu tego nie dostanę (może zabrzmiało to trochę obcesowo, ale wiecie o co mi chodzi). Poza tym nie byłabym w stanie męczyć ukochanej osoby. JA od paru lat próbowałam coś z tym robić, regularnie się próbowalam masturbować, pobudzać. Ale nic. Jestem podłamana. Bylam nawet 3 razy u psychologa, który stwierdzil, że nie widzi u mnie fobii przed seksem (bo ja jej nie mam, obrzydzenia do seksu nie odczuwam) i słabszy popęd to jest coś normalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwoli wyjasnienia
Ale przeciez ty w ogole jeszcze nie wiesz co to jest seks. Jak mozna miec obrzydzenie do czegos, czego sie nie zna :D Moze masz problem z bliskoscia (to sie zdarza) ale bliskosc, to jeszcze nie jest seks. Moze bylas jako dziecko molestowana i nawet o tym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co czujesz jak sie mastrubujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz się czytać. Były różne formy seksu z bylym. Dwa, nie czuję do tego obrzydzenia. I jak można chcieć robić coś, do czego nie czuje się w ogóle pociagu? do tego, żeby uprawiać seks, niezbędna jest chyba chcica, prawda? Którą mam moze raz na miesiąc. A jeśli się masturbuję, i czuję 'wyładowanie', to nie jest to dla mnie nic wielkiego. Nie tęsknię za tym. Nie czaję, jakim cudem dla seksu ludzie mogą być w stanie rozbijać związki etc. Bo dla mnie to nie jest ekscytujące na tyle, żeby poświęcać temu nie wiadomo co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro seks to dla ciebie taki problem i nie czujesz potrzeby, to skąd ten temat? Nas twoje problemy naprawdę nie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Największym problemem jest to, że chcę kogoś mieć, a bez seksu się nie da. A gdybym kogoś miała i szła do łóżka dla niego, to byloby oszustwo i fikcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co wchodzisz na to forum? żeby poczytać wiadomości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdź sobie kogoś równie aseksualnego lub impotenta i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że kiedykolwiek poczuję jakiś większy pociag? bo mówi się, że trzeba spotkać odpowiednia osobę.. a mnie dotąd jakoś nikt, kogo spotkałam, nie pociągał ... choć bym chciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ilu jest facetow aseksualnych? Trafić kogoś, z kim się dogadam, będzie miał charakter taki jakbym chciała i w dodatku aseksa - będzie raczej ciężko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jestem 23 letnią dziewczyną, dziewicą." "Naucz się czytać. Były różne formy seksu z bylym" X To jesteś dziewicą czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Błagam cie nie udawaj przed nikim, ożeni się z tobą i go skrzywdzisz. Znam to z autopsji człowiek traci chęci do życia przy takiej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OK - nie znasz innych form seksu poza penetracją? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się w końcu zastanów nad sobą bo jesteś nielogiczna, raz twierdzisz że nie czujesz potrzeby bliskości i wręcz to dla ciebie coś przykrego, a teraz piszesz że jednak chciałabyś! Skoro byś chciała to chyba jednak aseksualna nie jesteś, bo gdybyś chciała to temat seksu w ogóle dla ciebie by nie istniał i był ci obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcę udawać! Bo gdybym kogoś kochała i go oszukiwała, to nie bylaby już miłość. Potrzeba bliskości PSYCHICZNEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś OK - nie znasz innych form seksu poza penetracją? jezyk.gif X I uważasz, że uprawiając inne formy seksu jesteś dziewicą? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz ale to zrobisz najpierw oszukasz samą siebie, że to lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam słaby popęd, a nie jestem aseksualna. Tego nie napisałam. I nawet jeśli się masturbuję, to to mnie po prostu nie jara na tyle, żebym myślała 'ja chcę iść do łóżka z facetem!' i żeby mi tego brakowało. Ten popęd jest na tyle slaby, że często nawet masturbować się nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam jednego faceta i wszystko; pocałunki, pieszczoty, to był dla mnie 'obowiązek' do odwalenia l To rasowa prostytutka z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
formalnie tak. Może nie wp*****laj się z nazewnictwem 'psychologicznym', bo ten wątek nie jest na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw zacznie cię "boleć głowa" później wymówki to będzie dla ciebie rutyna. Poważnie nie wiąż się ze zdrowym facetem, może jakiś kastrat do ciebie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to ludzie łączą się w pary aby zaznać bliskości... pocałunków, pieszczot, seksu, gdyby nie to to faceci i kobiety nie mieliby po co się ze sobą zadawać, bo i po co? Pogadać można z kolegą, do kina można iść z koleżanką, itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przestań mi mówić oczywiste rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz, a ja mogłabym być z mężczyzną, ale tylko po to żeby mieć z nim wspólne tematy, poprzytulać się, żebyśmy się nawzajem wspierali.. seks jest dla mnie tutaj niepotrzebny, ale wiem, że jestem osamotniona w odczuciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś x Dokładnie, na co mi dziewczyna skoro nawet dotknąć jej nie można? Po co miałbym komplikować sobie życie z taką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z żoną też można pogadać, śmiać się, chodzić do kina, tyle że ona nie chce, twój popęd robi swoje a na prostytutki nie można iść. To taka kobieta traktuje cię jak kumpla ale nie jak męża.Masturbacja to tylko do wyładowania się ale ile można walić konia :D Eunuch to jedyne wyjście lub ukryty pedał, ale temu trzeba by było pozwolić wyskoczyć z kumplami na "piwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fikusiu, skończ już zakładać te żalowe tematy i wmawiać sobie że jesteś dziewicą formalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz z siebie ofiarę a to zły znak, Panowie miejcie się na baczności albo będziecie trzepać do późnej starości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj sie, ci co mają duży popęd wchodzą w zwiazki dla seksu i to tylko takie pitu pitu że między nimi jest miłość. Bo jak nie ma seksu to szukają kogoś kto im ten seks da. Potrzebują drugiej osoby dla zaspokojenia popędu a nie dlatego że ja kochają. Więc jesli ktos pokocha Cię taką jaką jesteś, to będziesz miec pewność ze kocha Ciebie a nie tylko seks z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ś Ale ukryty pedał to też związek-oszustwo. Dop******il się i jeszcze bierze mnie za kogo innego. Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×