Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Problem z seksem..

Polecane posty

Gość gość
No widzisz, a ja mogłabym być z mężczyzną, ale tylko po to żeby mieć z nim wspólne tematy, poprzytulać się, żebyśmy się nawzajem wspierali x Od takich rzeczy można mieć znajomych i przyjaciół, nie trzeba wchodzić w związek aby z kimś pogadać lub go wesprzeć w jakikolwiek sposób. Związek to związek i seks jest jednym z głównych powodów dla którego ludzie się na to decydują, choć wielu idzie w zaparte że wcale im na tym nie zależy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z koleżanką się nie poprzytulasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mimo słabego popędu nie zgodzę się z tym, bo skoro ludzie mają popęd i jest on silny, to męczenuie ukochanej osoby, która chciałaby z tobą iść do łóżka, nie jest fair. O takim czymś można by dyskutować w ramach krótkotrwalych przerw w seksie albo jeśli jedna osoba akurat ma ochotę i druga nie - i uszanowanie woli tej pierwszej - ale na pewno nie w kontekście długotrwałej/stałej abstytencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja w takim razie nie chce byc w zwiazku, nie musze byc z nikim mam tak samo jak ty autorko ostratnio troche dluzej myslalam nad soba... moze nam przeznaczona samotnosc?? Nie umiem patrzec materialistycznie jak niektorzy na facetow jak na towar do seksu, nie chce zeby oni tak patrzyli na mnie. Pociag mam, ale dopiero po dluzszym czasie, gdy czuje z kims bliskosc emocjonalna. Nawet skomplikowana nazwe wymyslili na to :P demiseksualizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej sie podobaja faceci i ona chce byc z kims komu sie podoba wizualnie, ale rownoczesnie nie upraweiac z nim seksu :D nie da sie zjesc i miec ciastka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc jesli ktos pokocha Cię taką jaką jesteś, to będziesz miec pewność ze kocha Ciebie a nie tylko seks z Tobą x Większych bredni nie słyszałem, gdyby tak było to człowiek mógłby się związać z każdym, pierwszą lepszą osobą i wygląd nie byłby dla niego ważny, a tak nie jest. Tzw. chemia to nic innego jak pociąg seksualny i to ona decyduje czy chcemy z kimś być, czy nie, a dopiero później rodzi się coś więcej, albo związek się rozpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz lepszą sytuację niż ja, bo jak znajdziesz kogoś wartosciowego z kim zbudujesz więź, to będzie cacy... chyba że ja też to mam - ale nie wiem o tym, bo nie doszłam do etapu takiej bliskości emocjonalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fikula już cała kafcia wie, co robiłaś, więc może nie zgrywaj świętoszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z koleżanką się nie poprzytulasz x Dlaczego nie? Ja ze swoją koleżanką chodziłem również do łóżka, bo oboje byliśmy sami i oboje mieliśmy ochotę na seks i zamiast robić to z byle kim, zrobiliśmy to ze sobą. A te co twierdzą że jeśli facet kocha to nie będzie nalegał na seks i zrozumie, to egoistki, bo skoro one kochają to nie powinny zmuszać faceta do postu, tym bardziej że brak seksu dla faceta może się skończyć poważnymi powikłaniami zdrowotnymi. Masz jeszcze jedną możliwość... możesz dać facetowi przyzwolenie na seks z innymi, skoro ty nie możesz mu tego zapewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o chodzenie do łóżka, tylko o normalne przytulanie i bliskość emocjonalną. Jakoś nie potrafiłabym się przytulać do swojej przyjaciółki. Wieć jednak jakiś pierwiastek seksualności jest, tylko jakby.. niedokończony? no ja wiem, że tak to nie dziala i długotrwałe skazywanie kogoś na abstynencję seksualną do niczego dobrego nie doprowadzi. Dlatego się tak miotam. Co mi z tego, że zauroczył się we mnie teraz świetny mężczyzna? Skoro muszę go odsuwać od siebie, bo wiem, że i tak nie bylibyśmy w stanie byc razem. Na pewno jest seksualny (choć nie wygląda na faceta o wielkim temperamencie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 brak seksu wcale nie grozi konsekwencjami zdrowotnymi dla faceta, nie przesadzaj. co z 40 letnimi prawiczkami? co najwyzej psychika może trochę wysiąść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 to pisala baba podszywająca sie pod faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może spróbować z tym facetem bliżej się poznać, zbudować faktycznie więź emocjonalną? Może ja też jestem demiseksualistką? Tylko gorzej, jeśli i tak nic nie poczuję, a on się zaangażuje.. i tak źle, i tak niedobrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjaźń polega na tym że między przyjaciółmi jest więź emocjonalna, jeśli jej nie ma to nie jest to żadna przyjaźń, tylko zwykła znajomość. A w relacjach damsko-męskich jeśli się już coś zaczyna, to należy to dokończyć, seks owszem nie jest najważniejszy, bo ważniejsze są uczucia, ale seks pozwala wejść na znacznie wyższy poziom, bo nigdy dwoje ludzi nie będzie ze sobą tak blisko jak podczas aktu miłosnego, wtedy jest się jednością i rodzi się bardzo silna więź emocjonalna. Brak seksu u osób normalnych, to frustracja, agresja, złe samopoczucie, niska pewność siebie, brak poczucia własnej atrakcyjności, to wszystko ma olbrzymi wpływ na zdrowie psychiczne i fizyczne, dlatego łączymy się w pary. A znając życie na seksie ci nie zależy tylko na bliskości, ale za chłopaka chciałabyś mieć przystojniaczka, bo brzydal jednak się nie nada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znając życie na seksie ci nie zależy tylko na bliskości, ale za chłopaka chciałabyś mieć przystojniaczka, bo brzydal jednak się nie nada jezyk.gif X Niektóre przymuszą się do seksu z brzydkimi dla kasy, a nie każda chce skończyć jako pospolita zdzira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co najwyzej psychika może trochę wysiąść. x A zdrowie psychiczne to nie zdrowie? Psychika ma ogromny wpływ na zdrowie fizyczne i to nawet nie podlega dyskusji, a wiesz o tym że osoby regularnie uprawiające seks rzadziej zapadają na nowotwory narządów płciowych, są szczęśliwsze, bardziej pewne siebie i odnoszą większe sukcesy w życiu zawodowym. Seks z ukochaną osobą to dobre samopoczucie, a to połowa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No widzisz - bo ja do tej bliskości emocjonalnej chciałabym dodać kontakt fizyczny. Ale w innej formie - przytulanie się, całowanie w policzek etc. Bo takie coś mi sie podoba. Podobnie jest z atrakcją fizyczną - potrafię ocenić, kto jest dla mnie atrakcyjny, a kto nie (ale nie - nie szukam tylko przystojniaczka, bo potrafili mi się podobać naprawdę różni mężczyźni - często po prostu ich charakter był taki, że przesłanial spore niedostatki w urodzie - BTW równie dobrze mogląbym odbić piłeczkę, że faceci lecą wyłącznie na ładne kobiety). Więc jak widać, elementy seksualności występują, ale jakby nie w formie pełnej. I nie wiem, dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kumpla 36 letniego prawiczka i nie jest agresywny, nie ma niskiej samooceny (wręcz wysoką), etc :P nie generalizuj, nie dla kazdego seks jest na tyle wazny i istotny, ze odbija sie to na jego calym zyciu. Jak ktos ma wiekszy pociag i go nie zaspokaja, to moze i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre przymuszą się do seksu z brzydkimi dla kasy x To nie ma żadnego związku z tym co napisałem, prostytucja rządzi się swoimi prawami, jest klient to trzeba "pracować" bo inaczej się nie zarobi :P Ale skoro masz zamiar nie uprawiać seksu ze swoim facetem, to cechy fizyczne nie powinny być dla ciebie istotne, bo na co ci one? Zależy ci podobno wyłącznie na więzi emocjonalnej, a nie ładnej buźce chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, TYLKO JEŻELI TYM osobom ten seks sprawia PRZYJEMNOŚĆ! A to jest element pomijany, jeśli ktoś się zmusza do seksu to nie będzie miał profitów psychicznych. Bo czasem pisze się o tym tak, jakby samo wsadzanie miało dawać multum korzyści, a nie o to tylko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, po co mi. Może spróbujmy nie rozpatrywać tego w kategoriach czarno-białych, bo jak widać, moje odczucia nie pasują do końca ani do jednej, ani do drugiej strony. Ja mam wrazenie, że moja seksualność jest 'niedokonczona'. Ale czytałam kiedyś trochę o osobach, które nie uprawiaja seksu, i tam jakiś chlopak mówił, że nigdy nie lubił seksu, ale robił to, bo tak wypadalo. I kiedyś zobaczył jak był w łóżku z jedna dziewczyną, że ją też to nie kręci. Przestali w ogóle spać ze sobą, ale byli ze sobą ponoc bardzo szczęśliwi. Ona potem umarła na nowotwór (wiem, historia jak z romansidła :P) i bardzo to przeżył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem, TYLKO JEŻELI TYM osobom ten seks sprawia PRZYJEMNOŚĆ! x Po to idzie idzie się z kimś do łóżka aby dać i wziąć przyjemność. Gdy ludzie się naprawdę kochają to chcą się tym podzielić i nie wyobrażam sobie iść do łóżka z kobietą, aby tylko ją zaliczyć... idę z nią po to aby dać jej to czego pragnie, czyli rozkosz. Nikt normalny nie będzie się zmuszał do seksu, bo nie ma w tym nic przyjemnego, a seks z kobietą która leży i tylko czeka aż skończymy raczej do przyjemnych nie należy, więc już wolałbym masturbację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To nie ma żadnego związku z tym co napisałem, prostytucja rządzi się swoimi prawami, jest klient to trzeba "pracować" bo inaczej się nie zarobi jezyk.gif Ale skoro masz zamiar nie uprawiać seksu ze swoim facetem, to cechy fizyczne nie powinny być dla ciebie istotne, bo na co ci one? Zależy ci podobno wyłącznie na więzi emocjonalnej, a nie ładnej buźce chłopaka. " X Przecież tylko ty tu piszesz o ładnej buzi, widocznie masz na tym punkcie jakąś obsesje. To faktycznie w takim układzie seks z brzydalem musi bardzo boleć, zwłaszcza jak trzeba udawać orgazmy i dławić się jego śmierdzącą spermą. Takie kobiety mają potem problemy ze sobą, brzydzą się sobą i wyżywają na innych te frustracje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nikt normalny nie będzie się zmuszał do seksu, bo nie ma w tym nic przyjemnego, a seks z kobietą która leży i tylko czeka aż skończymy raczej do przyjemnych nie należy, więc już wolałbym masturbację. " X Prostytutki nie leżą i nie czekają, są bardzo aktywne, jęczą i przejmują inicjatywę. Widziałeś kiedyś leżącą prostytutkę? Czy w związku z tym że ona wije się jak wąż z udawanej rozkoszy to można powiedzieć, że sprawia jej to przyjemność i że kocha każdego z którym się pieprzy? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam kumpla 36 letniego prawiczka i nie jest agresywny x Nie jest bo pewnie jedzie na ręcznym a to pomaga rozładować napięcie, a to jaką ma samoocenę nie jesteś w stanie określić, bo ludzie na zewnątrz są inni niż w środku i mogą to być tylko pozory. No chyba że kolega jest aseksualny, wtedy to zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, nie rozwijajmy tematu w taki sposób. Ktos mi doradzi, co mam zrobić z tym fajnym mężczyzną? Spróbować się z nim pospotykać (a nie go unikać) i zobaczyć co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież 98 % facetów sie masturbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, że większość dziś chce się obskakiwać jak psy to nie twoja wina autorko. Nie rób z siebie dziwoląga i ofiary bo jedzenie też spożywasz przy świetle a nie z zszytymi oczami. Nie potrafisz łatwo zaufać bo może nie jesteś tak głupia/naiwna. Ja mężczyzną jestem i choć mam pragnienie to w życiu bym nie dotknął kobiety nie poznając jej, lepiej być bez tego ciągu niż z śliną gonić sobie suczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co ma prostytucja to zwykłych relacji damsko-męskich? Facet idąc do burdelu wie doskonale po co idzie, żaden normalny facet tam nie zajrzy, bo mechaniczny seks nie jest nic wart, do dziwek chodzą wyłącznie ci co chcą zrealizować swoje dziwne fantazje lub desperaci, a ta grupa w d***e ma przyjemność kobiety, liczy się dla nich wyłącznie ich własna przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×