Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Uczciwy

Wieczór kawalerski co robić?

Polecane posty

Gość Uczciwy

Witam. Mam pewien problem. Niedługo mój wieczór kawalerski i słyszałem, że mój świadek razem z kumplami planują zamówić mi striptizerkę, zabrać do klubu go-go albo zamówić dziewczynę na noc. Pomijam fakt, że narzeczona, gdyby się o tym dowiedziała to by mnie zabiła, bo z nią o tym rozmawiałem. Chodzi o to, że ja sam po prostu uważam, że to nie byłoby w porządku wobec niej i nie kręcą mnie takie zabawy. Wolałbym pójść z kumplami do baru i po prostu posiedzieć na piwie albo zrobić rundkę po knajpach... Wiem, że wieczór kawalerski organizuje mój świadek. Czy mogę mu po prostu powiedzieć, że nie chcę takich akcji? Nie chcę zostać zaskoczony czymś takim. Chciałbym, żeby uszanowali moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz że takiego nie chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szacunek chlopie za takie podejscie. Powiedz otwarcie ze nie chcesz takich akcji a jak swiadek bedzie sie wysmiewal lub krecil nosem to zagroz mu ze powiesz wszystko jego partnerce (o ile ja ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że powiedz co myślisz na ten temat. Nie dla wszystkich facetów typowy pijacko-striptizowy wieczór kawalerski to najlepsze przeżycie na świecie. My byliśmy pojeździć na torze kartingowym warszawskiej Legii http://legiaracingclub.pl/ i był to świetny pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczciwy
Dzięki :) Jakoś postaram się z nim pogadać i oby to zrozumiał. A partnerkę ma, więc zawsze groźba może się udać ale mam nadzieję, że zrozumie bez tego... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej powiedz wprost. Co to za zabawa skoro będziesz zniesmaczony i niezadowolony, nie mówiąc już o tym że moralnie można nazwać to zdradą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ImperiumGadzetow

Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo pomysłów na zorganizowanie wieczoru kawalerskiego:

https://imperiumgadzetow.pl/blog/15_pomysl-na-wieczor-kawalerski.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×