Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

ile wynosi w waszej rodzinie dochód na osobę?

Polecane posty

Gość gość
rodzina 2+2, 2 tys /os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le ale niektórzy tutaj sa p*****lami. 300-400zl na osobę? Hahaha jak wy za tyle żyjecie? Mortadela i chleb ze smalcem chyba tylko. Bylo się uczyć to byście zarabiali normalnie a nie 1000zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dziecko, ok 4000, maz sporo zarabia, ja slabo, ale bezpiecznie i statecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zawsze zastanawia jedna rzecz. Czy tu jest więcej osób co ma duże zarobki czy te osoby po prostu chętniej się chwalą nimi? Bo statystycznie Polacy zarabiają smieszne pieniadze (i bynajmniej nie mówię o średniej gusu) a na kafe zawsze wpisuje się te 20-30% bogatszego społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dziecko, ok. 500/osobę. Jak ja bym chciała miec 2000/osobę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy się przyzna ze zarabia poniżej średniej krajowej nawet. Na tym forum osoby które malo zarabiają sa nieudacznikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem wpis 17.11. jeszcze 6 lat temu nasz dochod wynosil jakies 1000zl na osobe. jestesmy rozwojowi, tez mamy kredyt. z czasem sytuacja ulegla znacznej poprawie. to nie to ze ludzie wymyslaja i klamia na forach. rozni siedza. ja tu na kafe od lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.45 gościu ja też bym chciała mieć na osobę 2.5 tys a na 3 mam 2000 i muszę żyć i wyobraż sobie że spłacam kredyt na chatę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie narzekajcie że macie 2.5 tys. na osobę -do osoby tej co rano pisała .bo zawsze może być gorzej.sprubujcie pożyć za600 na osobę to wtedy przestaniecie miałczeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety takich przeciętnie uczonych po studiach jest pełno.nie każdy ma to szczęście by wbić się na dobre stanowisko.i co musi jakoś sobie radzić i za te 600 na osobę musi przeżyć.tylko że jak wam obniży się stopa życiowa np.z powodu choroby to będzie wielki płacz bo nie przeżyjecie za 600 na osobę -bo nie dacie rady.teraz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety takich przeciętnie uczonych po studiach jest pełno.nie każdy ma to szczęście by wbić się na dobre stanowisko.i co musi jakoś sobie radzić i za te 600 na osobę musi przeżyć.tylko że jak wam obniży się stopa życiowa np.z powodu choroby to będzie wielki płacz bo nie przeżyjecie za 600 na osobę -bo nie dacie rady.teraz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj caly to 550 ja i dziecko ja nie pracuje..ojciec kupuje jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj caly to 550 ja i dziecko ja nie pracuje..ojciec kupuje jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1500, dwoje dzieci wsrod moich znajomych zazwyczaj tak wychodzi, ze maja razem 6 tys netto i jedno badz dwoje dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha czyżbyście osiagali dochody na lewo ? Tylu tu bogatych .. są powiaty w Polsce gdzie gdy dwoje plus 2-3 dzieci mają pensje po 2500 razy dwa czyli circa 1000-1250 na osobę to jest to baaardzo dobrze... I to nie jest jakieś ekstremum czy straszne za/d***e .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z podlaskiego
u nas 812 zł i jedno dziecko za dużo żeby umrzeć, za mało by żyć i nie dostaniemy tych pięciuset:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu większosc pisze bzdury, albo zeby sie pochwalic. Tak na serio, czytałam dane wprawdzie z 2011, ale chyba sie prawie nic nie zmieniło, statystyczna rodzina z dziecmi zyje za niecałe 3 tys zł łacznego dochodu, a sredni dochód w gospodarstwie domowym to było 804 zł... http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/niecale-3-tys-na-rodzine-z-dziecmi-co-8-zyje-w-biedzie,171878.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sredni dochód w gospodarstwie domowym to było 804 zł.. x x swoja droga czy to nie przypomina czegos? GRanicy zeby dostac te 500 na dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zyje w małym miescie,tu nawet lekarz majątku nie zarobi.Sa ludzie co ze swiadczeniami z mopsu nawet 200 nawet na osobe nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1700 na osobę, rodzina 2+1. Ale jakby z tego zdjąć kredyt, opłaty to zostanie ok 800 na osobę. no ale na 500 się nie zalapiemy bo za bogaci jesteśmy-a w zasadzie za uczciwi bo wskazujemy faktyczne dochody. Skąd tak niskie dochody na osobę w rodzinie? A no stąd ze większość właśnie ma najniższą na umowie a resztę pod stołem i takie cwaniaki się zalapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszytstkie tu macie raczej lepiej ode mnie u nas 600 na osobe, ale trójka dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd tak niskie dochody na osobę w rodzinie? A no stąd ze większość właśnie ma najniższą na umowie a resztę pod stołem i takie cwaniaki się zalapia. x x tamte badania sa w pełni wiarygodne, nie pochodza z oficjalnych danych, widac na ulicy jak ludzie zyja w Polsce, bieda z nedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie nic 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1750, 2+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×