Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość mundurowy

Wysoki 31 lat pozna młodą dziewczynę

Polecane posty

Gość gość mundurowy

W wieku 17-20 lat, Warszawa i okolice;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dorosłymi kobietami nie potrafisz rozmawiać, bo reprezentujesz zbyt niski poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mundurowych
Muszę Cię zmartwić, ale tu nie chodzi o poziom... tu chodzi o aspekt wizualny-niestety w naszym kraju kobiety po 30 przestają o siebie dbać i mają muchy w nosie, młode dziewczyny mają bardzo seksowne ciała i mówią co im ślina na język przyniesie, są naturalne i szczere:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź na autostradę albo domu publicznego, frajerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio? Te 20- 25 też? A może taką trudniej omotać i namówić na dawanie du.py bez zobowiązań frajerowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Pozna? Niby na co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak niekumata małolata :D Jak to na co? Na seks w samochodzie, taka ma niekiwanie wymagania :P Wystarczy miejsce i kilka słodkich słówek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 21 lat. Studiuję ekonomię na uw. Jesteś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jesteś już za stara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Zeby taka mloda na Ciebie poleciala to musialbys miec albo duzo kasy albo byc ekstra przystojny. Ja rozumiem ,ze mlodze dziewczyny fascynuja sie starszymi. Sama wole starszego bo faceci w moim wieku oni sa dla zabawy...starszy facet potrafi adorowac kobiety, komplememtowav ,jest dojrzaly. Ale jesi szukasz laski na pare nocy to sorry...moze taka znajdziesz tutaj na kafeterii! Pozatym nawet jesli na cos powazniejszego to taki zwiazek jesto dobry na jakis okres czasu .facrt starszy o 10 lat potem staje sie stary ,dziewczyna nadal mloda .wiesz dokladnie jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darusia20
Dziewczyno szanuj sie! On chce powyrywac malotaly! Ja mam 20 lat i nigdy bym sie nie dala staremu dziadowi p******c!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mundurowy
Żeby było jasne, szukam dziewczyny w wiadomym celu... reszta na priv- pjankovski@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu chce przelecieć nastolatki, a potem chwalić się przed kolegami. Robi się takiej wodę z mózgu drogą mailową bez inwestowania czasu itd. Szybko tanio, efekt murowany :D Wiesz o tym, że tylko głupia licealistka się na to złapie, dlatego celujesz w ten wiek. Starsze nie są takie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość444
Każdy ma swoje potrzeby, jeden lubi seks z małolatami, inny lubi ze starymi babami, tak samo młode laski, jedne lubią rówieśników inne wolą dojrzałych... co komu w duszy gra i ch...j komu do tego, wolny kraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe ..mężczyzna jest dojrzały, a kobieta to stara baba??? Nono.. Dziewczyno daj sobie spokoj, to desperat, wciąż tu szuka naiwnej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mundurowy
Ok, pomijając wszelkiej maści hejterów, frustratów i nieudaczników jacy tutaj wylewają swoje żale i piszą porady, jeśli jest jakaś dziewczyna chętna na miłą, niezobowiązującą znajomość, piszcie na priv;) buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała, ale jestem za młoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mundurowy
Ha ha, za młoda to raczej podziękuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up....i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ewka wolin
wrzuciłam jego e-mail w Google Dziewczyny, Masakra :-) Koleś ogłasza się na różnych portalach Raz szuka starszej raz mężatki A sam jest żonaty :-) A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"młode dziewczyny mówią co im ślina na język przyniesie, są naturalne i szczere" xxx hahaha, naturalne i szczere, chyba nie rozumiesz związków frazeologicznych, których używasz :P synonimy: (1.1) przelewać z pustego w próżne; pot. bredzić, co ślina na język przyniesie, bredzić jak Piekarski na mękach / pleść jak Piekarski na mękach, bredzić od rzeczy, bredzić niestworzone rzeczy, bredzić trzy po trzy, gadać, co ślina na język przyniesie, gadać bzdury, mówić od rzeczy, pleść androny, pleść, co ślina na język przyniesie, pleść niestworzone rzeczy, pleść od rzeczy, pleść trzy po trzy, prawić duby smalone; posp. pieprzyć głupoty Czyli w sam raz coś dla ciebie, głuptaku :D Znajdź sobie taką przez Tindera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×