Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosciowazakochana

Zalajkowany opis na fb

Polecane posty

Gość gosciowazakochana

Facet, który mi się strasznie podoba, zalajkował właśnie na fejsie taki cytat: "Nieszczęście polega na tym, że jesteś zbyt zamknięty w sobie i straciłeś zupełnie wiarę w ludzi. Zgodzisz się przecież, że nie można obdarzać swoimi uczuciami wyłącznie psa" (to z jakiejś książki, już nie pamiętam tytułu). Chłopak jest straaasznie przystojny i inteligentny, ale i bardzo nieśmiały. Byłam z nim tydzień temu na kawie to w sumie tak między wierszami powiedział, że ma mało znajomych, że czasem nie wie, co ze sobą zrobić. Wiem też, że jest wolny i jak sam powiedział kiedyś "dość nieśmiały". Otóż po naszej "randce" sądziłam, że coś poszło nie tak, bo napisał tylko na drugi dzień, że dziękuje za spotkanie i od tamtej pory cisza. Myślicie, że rzeczywiście jest po prostu taki zamknięty w sobie i teraz ja powinnam "uderzyć", bo on nie ma tyle śmiałości, żeby mnie gdzieś zaprosić drugi raz? Ja też na randce byłam trochę zdystansowana i może on myśli, że mi się nie podobało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problemy Kobieto :-D mnie lajkuje złote myśli żonaty kolega. Zaczepia posyla zaproszenia do gier itd. Myślisz że chce mnie poderwać i przelecieć? Tak wygląda twoje pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dylemat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pierdolę, jak post jakiejś gimbusiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widzisz że facet nieśmiały, a bardzo ci się podoba, to działaj. Szkoda fajnej znajomości. A bardziej obrotna koleżanka sprzątnie ci go sprzed nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa, facet zalajkował pewnie bezwiednie, bo mu się ręka na telefonie źle ułozyła, a gówniara się podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×