Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaamil

temat

Polecane posty

To weź jeszcze doczytaj trochę, bo niewiedza bije po oczach. Nie jest w ciąży, a Ty idź do szkoły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio z moim chłopakiem też się tak bawiliśmy, bo oboje lubimy takie pieszczoty i on doszedł nawet na mój brzuch i nie jestem w ciąży, Twoja panna też nie :) spokojnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej uspokaja mnie fakt, że dostała po prawie dwóch tyg okresu ale martwi mnie tylko ta głowa oraz mdłości.. czyli mogę byc spokojny? Nawet jeśli troszkę preejakulatu zostało na bieliźnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie panikuj :) ja tak jak mówiłam miałam prawie to samo + wytrysk na brzuch i nie zaszłam, nie dopisałam tylko, że bolała mnie głowa i miałam mdłości, najprawdopodobniej mnie przewiało, stąd ból, a mdłości nie wiem, może z nerwów ;) najważniejsze, że dostała okres, więc nie masz się czym martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dlatego staram się być spokojny ale ile jest w tym prawdy, że kobieta która zaszła w ciąże może jeszcze dostać okresu? Dodam jeszcze, że jak juz dostała tego okresu to 6-7 dnia cyklu jakoś znowu się tak zabawialiśmy ale z racji że to nie były dni płodne to w sumie nawet nie boję się o ten drugi raz tylko martwi mnie ten pierwszy. Przepraszam, że dopytuje ale mam stresa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo to szanse są bardzo małe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prowo, calkiem dobrze napisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prowo? nie rozumiem? W każdym bądź razie mogę się nie obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, możesz być spokojny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×