Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje sie,ze on flirtuje ze mną z litosci jest zbyt przystojny

Polecane posty

Gość gość

Co wy na to? Czy istnieje flirt z litosci? Np lubi was jaki facet i podnosi wam ego z wami flirtujac? Flirtuje bo wie,ze was to uszczęśliwi? Jestem przeciętna w miare ladna z twarzy, szczupła. Zaczal flirtowac ze mną jak dla mnie mega fajny i przystojny facet. A ja niedowierzam, bo zwykle interesowali sie mną podobni do mnie z atrakcyjnosci Mam do was pytanie: Czy istnieje flirt z litości? Np atraklcyjny facet wie,ze sie podoba troche szarej myszce i zwraca na nia uwage tylko dlatego, bo wie,ze jej sie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może się jemu podobasz po prostu albo tak sobie flirtuje.Ciężko określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sądzę, żeby facetowi się chciało robić coś z litości :) Faceci są praktyczni. Ale nie chcę Cię pocieszać. Mogą być inne powody. Między innymi taki, że lubi jak reagujesz na jego flirt - może go to budować, rajcować. Może Cię lubi.. A może po prostu lubi flirtować i daje mu to radość, bo flirt to zabawa i nie musi oznaczać nic poza tym, że ktoś lubi ....sobie poflirtować. Nie oznacza to, że się zakochał, albo chce być Twoim facetem. Flirt to flirt i uprawia się go nawet z osobami z innej grupy wiekowej. Innymi słowy - podejdź do tego z dystansem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna idiotka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu idiotka? Sp[ytalam o roznice. Gdy atrakcyjny interesuje sie mniej atrakcyjną. I tyle Tak bardzo boje sie ośmieszenia "jak on raczył mi sie spodobac" ze bywam niemiła i go unikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak idotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,ze nie wierze,ze moge sie bardzo podobac ładnemu oznacza,ze jestem idiotka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może chce Cię Zerżnąć jak Samicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,ze nie wierze,ze moge sie bardzo podobac ładnemu oznacza,ze jestem idiotka???? TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wlasnie sie boje Boje sie,ze potem z kumplami smieje sie,ze napalona jestem na niego, taka sierotka marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam małe piersi ale dobry tyłek i fajną talie, kształtne uda. Małe piersi przekreslają mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
omg.... daj spokój, to że flirtuje to nie znaczy, że na ciebie leci :) :) flirtuje się różnymi osobami, nawet brzydkimi i starszymi, do których nic się nie ma, ale fajnie się z nimi gada i fajnie reagują na flirty i zaczepki. Flirt to gra, zabawa a nie dowód zainteresowania w kontekście matrymonialno-erotycznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez ja wiem co to flirt. Ale on gapi sie, mierzy mnie od gory do dołu, mowi,ze jestem fajna..szuka okazji do bycia bardzo blisko mnie, jak rozmawia sie mna kokieteryjnie to zbliza tak bardzo twarz do mojej jakby zaraz mial mnie pocalowac... tak dziwnie,ze az robie krok do tylu,bo on nie trzyma pewnej granicy dystansu do rozmowcy:) Chodzi o to,ze on wie,ze podoba sie dziewczynom . Jestem na straconej pozycji bo on on moze sobie przebierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem masz mega figure. Nic nie kreciloby mnie bardziej niz fajna pupa i talia i przy tym male piersi. Slicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rżniesz się, czy trzeba z tobą chodzić Samico :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOze jaja sobie z ciebie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×