Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Kosiniakowe 1000zł macierzyńskiego

Polecane posty

Gość Katarzyna

Za dobrze wam się powodzi  ! Za dużo macie tych dodatków  ! Chcecie zakładać rodziny, rodzić dzieci to do pracy  ! Też bym chciała zostać matką nie dla tych pieniędzy od państwa !

Dla mnie 28 letniej dziewczyny nic to państwo nie oferuje, nic dla mnie nie ma !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Za dobrze wam się powodzi  ! Za dużo macie tych dodatków  ! Chcecie zakładać rodziny, rodzić dzieci to do pracy  ! Też bym chciała zostać matką nie dla tych pieniędzy od państwa !

Dla mnie 28 letniej dziewczyny nic to państwo nie oferuje, nic dla mnie nie ma !

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Katarzyna spokojnie, państwo co raz bardziej zadłużone, za niedługo skończy im się pasożyowanie na społeczeństwie i rozpłodowym  maciorom skońcczą się wszelkie socjale to kwestia czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosiniakowe

Ja pół roku temu złożyłam Kosiniakowe  i cisza dobrej pory w opiece mówią ze trzeba czekać w ciąży nie pracowałam i teraz tez nie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddd
Dnia 26.02.2018 o 14:34, Gość gość napisał:

Ile się czeka na kosiniakowe jak mąż pracuje za granicą? Dostał ktoś decyzje ? Po jakim czasie

wiem że odkopane ,ale ja czekam już 3 lata 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

29 stycznia urodziłam dziecko aktualnie jestem na umowie zleceniu bez składki chorobowej i nie przysługuje mi macierzyńskie złożyłam wniosek o kosiniakowe i dostałam odmowę bo jestem cały czas w stosunku pracy, ale wynagrodzenie dostanę na koniec zlecenia. Czytałam że na umowie zleceniu można dostać kosiniakowe. Czy orientuje się ktoś jak to jest z tym kosiniakowym? Czy po zakończeniu umowy mogę ponownie składać wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×