Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogoore

największą hańbą dla mężczyzny jest wychowywanie nie swojego dziecka

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Tu sytuacja jest trochę inne bo oboje macie dzieci. Wyobraź sobie sytuację, w której ty masz dziecko tak jak teraz z jakimś agresorem być może lubił popić itp. a on jest kawalerem bezdzietnym będący świetnym materiałem na tatę. Jak może się taki mężczyzna poczuć jak byle cham czy agresor zostaje ojcem a on taki fajny mężczyzna może co najwyżej robić za ojczyma? czy opiekuna do cudzych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:52 Ty człowieku umiesz czytać ze zrozumieniem?? Twoim zdaniem zona która zostaje zdradzona i porzucona to puszczalska?? Jesteś jeszcze w gimnazjum, nie wiesz co to sarkazm?? To właśnie tacy faceci jak ty gnoja te samotne matki które zazwyczaj są po rozwodzie bo ich mężowie to świnie. Nigdy nie jesteś w stanie poznać kogoś w 100% i wspaniały mąż może okazać się doopkiem i cie zostawić. Ty myślisz , że każda samotna matka puszcza się na lewo i prawo?? Nie wiem jakich ty masz znajomych, ale założę się ze to raczej margines społeczny. Znam kilka samotnych matek i każda jest po rowodzie, jedna była zdradzana druga zostawiła męża bo jak on twierdził nie dojrzał do roli ojca. Gdzie jest wina tych kobiet w takim przypadku ?? Bo źle wybrałay? ? Wybrały na ojca dziecka faceta którego kochały, który przysięga miłość i wierność.. prawdziwy facet, nie zostawił by matki swojego dziecka, nie odcią by się od syna czy córki. Życia nie znasz człowieku, nie wiesz jakie to są dramaty i masz czelność podnosić taki temat!! Z Ciebie prawdziwego faceta nie będzie, wiec zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umiesz czytać ze zrozumieniem facetko? Nie użyłem słowa KAŻDA ale taką robicie sobie opinię. Piszesz o rozwódkach mających dzieci z mężami a ja piszę o kobietach uprawiających seks z kim popadnie. Właśnie dlatego, że jestem prawdziwym mężczyzną nie jestem w stanie znieść puszczalstwa kobiet i tego ciągłego robienia z siebie ofiary a nas mężczyzn ciągle tych złych i winnych za wszystko. Nie moja wina z kim sypia kobieta to ona podejmuje wybór i powinna umieć ponosić za to konsekwencje zamiast zwalać winę ka każdego innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććmdjga
nikt ci sie nie każe wiązać z samotnymi matkami więc morda w kubeł,nie znam żadnej która byłaby puszczalską za to znam kilka które harują jak woły bo tatusiowie nie poczuwają sie do płacenia alimentów i utrzymywania kontaktu z dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośććmdjga dziś Jak mają za koleżankę taką chamkę to na pewno puszczały się szczególnie, że mają z byle kim to dziecko. Jak dają komu popadnie to problem twoich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najlepsze jest to, że one uzurpują sobie prawo do określania kto jest prawdziwym mężczyznom a który nie jest, najpierw są nimi ci z którymi mają dzieci a ci drudzy są niemęscy a po czasie sytuacja się odwraca i już mówią całkiem coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanki mąż też zrobił kochance na boku dzieciaka a ta durna wybaczyla i chodzi z nim w odwiedziny. Ja bym chyba zabiła. A sama dzieci nie może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 21.02.2016 o 06:22, Gość gość napisał:

"Prawdziwy facet"- czyli taki, co wali swoją partnerkę po ry/ju? Bo tacy najczęściej się określają jako prawdziwi faceci hahaha.Moim zdaniem facet, który potrafi pokochać nie swoje dziecko, musi być naprawdę cudownym człowiekiem i dobrym. Ja jestem kobietą, a sama mam obawy, czy pokochałabym np. dziecko partnera. Także duży szacunek dla takich ludzi.

Rzadko kiedy można tu przeczytać takie mądre wypowiedzi. Ktoś wykaże minimum dobroci, empatii to zaraz dostaje łatkę "frajer", "desperat" itp. Nie można nikogo szufladkować a sytuacje są różne, tak samo jak ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×