Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ogoore

największą hańbą dla mężczyzny jest wychowywanie nie swojego dziecka

Polecane posty

Gość Ogoore

dlatego samotne mamy, nie liczcie na związek z prawdziwym mężczyzną, zostali wam sami zdesperowani frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zgadzam się, jak jest milosc i kocha partnerke to i jej dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor tematu może spać spokojnie :-D ŻADNA nie zechce takiego idioty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba ze dziecko jest dawnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taaaa kocha jej dziecka. Nie badzcie naiwne. Tylko niedorajda wezmie nane z dzieckiem. Normalnego stac na wolna i bez inwentarza Taka prawda i nie burzcie sie ze jest inaczej,a raczej nie wmawiajcie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ty sobie nie wmawiaj, że do tych normalnych należysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że temat założyła panienka, którą facet zostawił dla dzieciatej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj prawda,prawda. Moja kolezanka rozwodka z dziecmi tez poznala fantastycznego jej zdaniem faceta,dopiero jak go pokazala to szok jaki niewypal,oczy wybaluszone jak żaba,wyslowic sie nie umial,stary kawaler i zeby nie ona to do dzisiaj by nim byl. A tak ma posprzatane,ugotowane i tyłka mu da. Ona sie cieszy ze chlopa ma,wszyscy zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo facet który "nie podołał roli ojca" a jego laska wyrwała sobie fajnego gościa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilu ty , matki sa zywicielkami swoich dzieci i zadnemu nieudacznikowi nie pozwalaja na wychowywanie własnych dzeici!! Normalna prawdziwa kobieta olewa takich jak ty frajerze! Bo tacy to szukaja tylko dobrego zródła utrzymanie swojej nieudacznej d**y ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najgorsze to są te co były z ciapatymi i mają beżowego bękarta. Takie to nigdy w PL nie znajdą męża bo każdy od nich ucieka jak od zarazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manipulantki bronią samotnych mam wmawiając frajerom że są ogierami, a to dobre .. ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Największym honorem dla mężczyzny jest wychowanie nieswojego dziecka:) Takie dzieci to często oczka w głowie, są rozpieszczane przez przybranych ojczymów, jeśli oczywiście wszystko gra w rodzinie, bo pomijamy przecież patologię, które występuje w naszym społeczeństwie bez względu na pokrewieństwo i stan cywilny. Na prawdę znam duzo przykładów, w których nie ojciec rozpieszcza dziecko, dla takiej kobiety ten mężczyzna jest najcudowniejszy na ziemi, kiedy widzi swoje dzieci jak chętnie idą i bawią się z jej partnerem, ile on wkłada starań aby czuły się przy nim dobrze, jak o nie dba przygotowując posiłek :) Nie uwierzycie ale ja właśnie mam takiego mężczyznę i po prostu aż mi się czasami łezka w oku kręci że on w ten sposób podchodzi do mnie i do moich dzieci. A dzieci? widzą w końcu jak wyglądają normalne relacje, mogą zaznać szczęścia w normalnej rodzinie to jest wielkie wyzwanie i odpowiedzialność i tylko prawdziwy dojrzały mężczyzna jest w stanie sprostać takiemu zadaniu. A widok roześmianych i szczęśliwych dzieci jest bezcenny w tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś mam wrażenie że temat założyła panienka, którą facet zostawił dla dzieciatej! xxxxxxxxx bo taka jest prawda. Najgorszą hańbą dla mężczyzny to związać się z taką tępą szmatą jak ty autorko wątku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atrakcyjna samotna matka
nie obrażaj samotnych matek i męzczyzn którzy wychowują nieswoje dzieci bo tacy są czy ci sie to podoba czy nie,tylko u nas w Polsce samotne matki są traktowane często jak kobiety gorszej kategorii ,za granicą bez trudu znajdują partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kazda taka matka to desperatka szukająca frajera i nie kazdy ojczym czuje sie jak jeleń wychowując niebiologiczne dzieci ,nie przyszło ci do głowy ze samotne matki to takie same kobiety jak inne a dzieci to dzieci,chcą być kochane i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym raczej nie zaakceptowal czyjegoś dziecka.. no może jedno bym przeżył bo sam nie chce mieć i musialo by mi bardzo zależeć na kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
A kto ci karze wychowywać? Od tego są rodzice (ojciec + matka). Ty masz tylko mamuśkę posuwać (jak ładna i dobrze daje) a nie niańczyć jej bachory. Mój dawny kolega z pracy związał się z taką (bo na inną nie miałby szans) i siedzi grzecznie w samochodzie czekając na swoją kolej, gdy tatuś ma widzenie z synalkiem. Nie będzie się przecież kłócił z ojcem jak ma jego dziecko np. karmić, to niedorzeczne :) I oczywiście już pasztety internetowe piszą, jakie to samotne matki są ach i och, same porządne dziewice, nie żeby któraś dawała d*py bez ślubu i antykoncepcji, haha, za to faceci co nie chcą nie swoich dzieci to oczywiście dranie :) Tylko w wyimaginowanym świecie pasztetów internetowych jest tak pięknie i cudownie. W realnym świecie taka dziunia najpierw dostanie kopa od dzieciaka "nie jesteś moją matką i nie będziesz mi rozkazywać" a potem jeszcze mamuśka dzieciaka poprawi gdy ten się jej poskarży :) I już widzę te księżniczki jak się wiążą z samotnymi ojcami i biorą za ich dzieci, haha :) Odejdźcie w końcu od komputerów i zmierzcie się z normalnym życiem, bo tu jest inaczej niż w waszych ukochanych telepie*dach i tanich romansidłach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heniuś - Gdyby nie dawały przed ślubem to idę o zakład że nadal byłbyś prawiczkiem :- Haha , pasztety internetowe? Zakładam że tu mowa o tobie? Daruj sobie durne wynurzenia,ot co ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Prawdziwy facet"- czyli taki, co wali swoją partnerkę po ry/ju? Bo tacy najczęściej się określają jako prawdziwi faceci hahaha.Moim zdaniem facet, który potrafi pokochać nie swoje dziecko, musi być naprawdę cudownym człowiekiem i dobrym. Ja jestem kobietą, a sama mam obawy, czy pokochałabym np. dziecko partnera. Także duży szacunek dla takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1122
Niektórzy idioci swoimi komentarzami dowodzą że są jak dzieci, cyca tylko i bawić się..ja jestem samotną matką i poznałam prawdziwego mężczyznę, który nie patrzy na DNA tylko na uczucia, podziwiam i kocham go za to że jest dla mojej córki jak ojciec którego nigdy nie miała bo tamten frajer mnie zaplodnil i się ulotnil na zawsze..wychowanie nie swoich dzieci nie jest żadną hańbą tylko wyzwaniem któremu podoła tylko dojrzały i silny mężczyzna!! a nie idiota co pisze podobne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dziecko i mój facet też jedno z poprzedniego związku. Bardzo dobrze go traktuje a mały widzi jak powinien zachowywać się prawdziwy ojciec bo poprzedni był agresywny, wrzeszczal i robił awantury. My się kochamy, z jego synem też bardzo się lubimy i nie ma w tym nic złego i żadnej patologii. Nigdy nie wiadomo co komu się w życiu przydarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, o tym co dotyczy prawdziwego mężczyzny ito porozmawiamy jak kiedyś chociaż koło takiego postoisz. Bo na razie sam fakt szczania na stojąco mężczyzny z ciebie nie robi. A tym bardziej korzystanie z internetu opłacanego przez matkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem kobietą i związałam się z mężczyzną który ma dziecko. Kocham ich obu i wiem, że oni mnie też. Ludzie którzy maja dzieci z poprzedniego związku, często są osobami głęboko zranionymi, byli zdradzani, oszukiwani itp. Przez to, że tyle przeszli są zdecydowanie bardziej dojrzali niż większość "wolnych" rówieśników. Mam na myśli i kobiety i mężczyzn, nie oceniajcie nikogo po pozorach i nie kierujcie się sterotypami, każdy kobieta może zostac samotna matka.. Nie wiecie kim za parę lat może okazać się wasz książę z bajki. Na koniec dodam, nie jestem desperatka, jestem wykształcona i atrakcyjna, wiec przestańcie pisać te durnoty, bo życia widzę nie znacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hanba to by bylo jakby wzieli slub i nie mialby z nia dzieci i lozyl na nie, a jesli slubu nie ma i nie ma planow na slub oraz nie mieszkaja razem to w niczym to nie przeszkadza bo takiej matce nie spieszy sie do kolejnych dzieci, koles ma spokojna glowe, nikt mu glowy o dzieci nie suszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porównujcie puszczalskiej samotnej matki do mężczyzny, który jest odpowiedzialny za swoje dziecko! Wy chcecie być wyjściem ewakuacyjnym proszę bardzo ale prawdziwy mężczyzna z honorem nie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwieksza chanba dla mezczyzny jest nie wychowywanie wlasnego dziecka , nie interesowanie sie wlasnym dzieckiem , uchylanie sie od placenia na utrzymanie dziecka , taki facio powinien zapasc sie pod ziemie ze wstydu . Natomiast mezczyzna wychowujacy nie swoje dziecko jest prawdziwym mezczyzna , godnym uznania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg. ciebie pewnie mezczyzna z honorem zostawia kobiete sama z dzieckiem i znika w sina dal , jestes debilem i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mam nie porównywać faceta-samotnego ojca do kobiety-samotnej matki?? kobieta też jet odpowiedzialna jak i facet za swoje potomstwo. Często kobieta zostaje samotną matka właśnie za sprawą takiego prawdziwego mężczyzny, co nie potrafi fiuutka w spodniach trzymać..Najpierw piękny ślub, potem jeszcze piękniejsze dziecko a na koniec kochanka.. Znam wiele takich przypadków, gdzie kobieta jest ofiarą macho, który nie dojrzał do roli ojca czy męża. Nie piszcie,że takiego sobie wybrała, gdyby wiedziała jaki się okaże za parę lat penie nie decydowała sie na związek z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po 1 Dla ciebie koleś co bzyka co popadnie to prawdziwy mężczyzna jak sama piszesz dla nas mężczyzn nie i nie chcemy takiego zachowania u kobiet po 2 gdyby kobieta nie chciała takiego mężczyzny to by takiego nie wybrała a jak daje komu popadnie to potem taka kobieta zostaje porzucona bo to wstyd być w związku z taką kobietą. po 3 to kobieta wybiera z kim uprawia seks a jak nie potrafi być odpowiedzialna za swoje wybory to niech lepiej założy pas cnoty po 4 nikt nie ma w obowiązku rozczulać się nad puszczalską tylko dlatego, że została lub zostanie matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×