Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nawarka82

Monte z dodatkami

Polecane posty

Gość wioleczkaz
Smak deseru Monte to jak powrót do dzieciństwa. Wyjątkowy deser Monte został połączony z pysznymi dodatkami. Wystarczy wybrać na jakie połączenie masz ochotę i pyszna przekąska gotowa. Myślę że każdy łasuch znajdzie coś dla siebie. Moim faworytem jest Monte Cappuccino Balls. Pyszny puszysty mleczno – czekoladowy krem z orzechami laskowymi a do tego pyszne kuleczki o smaku cappuccino. Włoski deser sam raz na drugie śniadanie do pracy. Pożywne a przy tym tak smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieeek90
Przepyszny deser dostępny w ośmiu wariantach smakowych. Fantastyczne połączenie kremu orzechowo - czekoladowo - mlecznego z dodatkami w różnej postaci. Deser jest bardzo smaczny trafia do tych małych jak i tych większych smakoszy . Jest przyjemnością dla podniebienia. Zwłaszcza dla łasuchów lubiących coś delikatnie słodkiego. Dla mnie strzał w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka312
Nie ukrywam, że smak tradycyjnego Monte był mi już wcześniej dobrze znany gdyż często gościł w moim domu. Monte z dodatkami próbowałam i testowałam po raz pierwszy. Wachlarz dodatków jest tak szeroki, że każdy znajdzie dla siebie coś smacznego. Jako, że bardzo lubię kawę najbardziej posmakował mi Monte Cappucino Balls.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hcforhcfor
Monte z dodatkami to chyba najlepszy produkt od Zott. Standardowe połączenie masy jakby budyniu waniliowego z lekką nutką musu orzechowego idealnie się sprawdza ze wszystkimi ośmioma wariantami smakowych dodatków. Najlepszy czyli mój faworyt to CHERRY, a zaraz po nim moim kubkom smakowym spodobał się CAPPUCINO BALLS (pewnie dlatego że uwielbiam smak wszelkiej kawy). Mój partner (słodyczolubny) najlepiej zajadał by się tylko CHOCO BALLS. Ogólne wrażenie po spróbowaniu wszystkich ośmiu wariantów smakowych: Każdy znajdzie coś dla siebie bo nie każdy deserek jest słodki (np. WAFFLE STICKS), a dla osób ubustwiających słodkości polecam CHOCO FLAKES. Naprawdę szczerze i bez żadnych ogródek polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusia767
Super pyszne:) Monte ma też inne smaki:) Można wybierać i mieszać:) hihi super w smaku i takie kremowe:)Najlepiej smakuje, gdy jest świeżo co wyjęte z lodówki. Ochładza organizm, gdy jest gorąco na dworze. Polecam :)Uważam, że deser jest przepyszny. Nie za słodki, ilość w sam raz na przekąskę. Kiedy go jem czuję się jak dziecko. Może dlatego, że w dzieciństwie moim jedenym deserem była kasza manna z sokiem owocowym .Rzeczywiście jest smakowicie orzechowy gładki,z różnym połączeniem Cappuccino Balls, Choco Balls ,Flackes,Cookies,Krunchy. Mątowy zawrót głowy.Zdecydowanie polecam. ‪#‎momentzmonte‬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte ma przeokropny skład. Nigdy nie podobałabym tego moim dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Łysy
Mam okazję również smakowania testowania deserków Monte z dodatkami. Rodzina jak i znajomi sa zachwyceni deserkami Monte z dodatkami. Dodatkowo jest tyle wariantów smakowych, że można wybierać w smakach i każdego dnia zajadać sie innym. Monte zadbało o to by, każdy mógł znaleźć TEN ideał dla siebie. Taki deserek sprawdzi się swietnie jako przekąska lub podwieczore nie tylk o dla tych najmłodszych. Polecam #momentzmonte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte są pyszne, jednak to proste węglowodany... to tak jak zjeść batonik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina017
#momentzmonte Dzięki kampanii prowadzonej przez pewien portal internetowy miałam szansę wypróbować różne warianty przekąski Monte. Chętnie podzielę się swoją opinią. Deser mleczny Monte to nowa wersja smakołyku, który znam z dzieciństwa, tym razem z dodatkami kilku wariantach: z wiśniami, ciasteczkami i kulkami różnego rodzaju, wafelkami czy też tradycyjnym musli. Przykładowo w składzie Monte Crunchy znajdziemy 45% mleka, śmietankę, cukier, 8% musli, skrobię, kakao, zmielone orzechy laskowe, czekoladę w proszku i inne. Deser jest słodki w smaku, co zawdzięcza również syropowi glukozowo-fruktozowemu. Krem ma delikatny smak i składa się z dwóch warstw: śmietankowej i orzechowej. Dobrze komponuje się z musli, które jest chrupkie. Porcja zawiera 125 gram przysmaku, dostarcza około 268 kcal, a sugerowana cena produktu to 2,49 zł. Produkt należy przechowywać w lodówce. Desery Monte są dobrym dodatkiem do drugiego śniadania lub deserem po obiedzie. Całość prezentuje się więc estetycznie, a opakowanie jest wygodne w użyciu – głównie dzięki dobrze wyprofilowanemu pojemnikowi na musli. Deser ten przypadł mojej rodzinie do gustu: Monte Cherry jest ulubieńcem mamy, Monte Waffle Sticks moim, Monte Cappuccino Balls mojej siostry, a Monte Choco Flakes mojego chłopaka. Myślę, że każdy znajdzie odpowiedni wariant dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta215
Desery Monte z dodatkami firmy Zott, to pyszne połączenie puszystego mlecznego kremu z czekoladą, orzechami laskowymi i ciekawymi dodatkami, które są dostępne w aż ośmiu różnych wariantach. Idealne jako drugie śniadanie lub przekąska w ciągu dnia, zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Desery Monte z dodatkami gorąco polecam każdemu, kto nie miał jeszcze przyjemności ich spróbować, ponieważ są naprawdę dobre. edyta215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma rozum i decyduje o tym co je,czym karmi swoje dzieci i jak sam się odżywia. Uważam,że wszystko w rozsądnych ilościach nikomu nie zaszkodzi,a nikt tu nie mówi o jedzeniu Monte w ilościach hurtowych! Tak więc myślę,że lepiej dziecku podać Monte z dodatkami,niż paczkę chipsów...Przynajmniej ja tak robię:) Zresztą nie tylko ja...Moje koleżanki również rozsmakowały się w przepysznych Monte,które może być zarówno deserem, podwieczorkiem, szybką przegryzką w pracy,szkole,czy po prostu w domu...gdy mamy ochotę na coś słodkiego! Dla mnie najlepsze Monte Cappucino Balls i Monte Waffle Sticks,dla męża Monte Cherry,a moje dziewczynki zajadają się każdym rodzajem,chociaż najbardziej im smakuje Monte Choco Balls i Monte Cacao Cookies:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testuję monte z dodatkami dzięki trnd.com! ja, moja rodzina, i znajomi jestesmy zachwyceni deserkami Monte z dodatkami.Pyszny dodatek zmienia całkowicie smak deserku a różnorodność tych dodatków pozwala każdemu znalezc coś dla siebie.Dzieciaki uwielbiają wszystkie i nie potrafią jednoznacznie określić, które lubią najbardziej. Mi smakuje z kuleczkami orzechowyi i wisniami. Monte z dodatkami to strzał w dziesiątkę Jest to PRZEPYSZNA kampania autor: BasiaZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja uwielbiam;) Czy to dodatki wiśni, czy płatków. Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patii1809
Jeszcze nie spotkałam nikogo,kto by nie spróbował czy nawet nie lubił monte - samo w sobie tradycyjne monte jest świetne, dodać do tego dodatki takie jak Waffle Sicks czy Capuccino Balls - rewelacja! Uważam na to co je moje dziecko, ale i jemu chwili przyjemności z monte odmówić nie mogę. Smaczku dodaje to, że firma Zott wypuściła 8 wariantów smakowych tego deseru! Testuje z trnd i jestem jak na razie tylko na wielki plus ++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann969
Jak dla mnie Monte z dodatkami jest fajnym urozmaiceniem dla smakoszy tego deseru. Każdy znajdzie coś dla siebie - czekoladożercy będą wniebowzięci, gdyż nie brakuje tu kuleczek, płatków, ciasteczek o smaku czekoladowym i kakaowym. Dla pozostałych łakomczuchów stworzono także warianty z wiśniami, kuleczkami o smaku capuccino i chrupiącymi łakociami. Poza dodatkami można tu znaleźć każdemu dobrze znany mleczno-czekoladowo-orzechowy krem, którego smak pozostał niezmieniony. Fajnie, że Monte co raz wymyśla nowe przysmaki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Wami- Monte z dodatkami podbiło i moje serce. Jest naprawde pyszny, a osiem ewarjantów smakówych spawia, że każdy znajdzie swój ulubiony. Mi najbardziej rzypadły do gustu wszelkie kuleczki :) Te orzechowe a także capuccinowe. Puszsysty mleczny krem z orzechai i czekoladą i dodatki sprawiają , że pokochałam je od pierwszej łyżeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez uwielbiamy Monte z dodatkami. Ja mąż i dzieciaki. Daltego tak się cieszymy że udało nam się wziąć udział w projekcie z pysznym Monte. JA uwielbiam z wiśniami, mąż Cappucino Balls a córka z ciasteczkami. Pyszności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klio69
Dzięki TRND jak większość z obecnych na tym wątku miałam przyjemność wraz z rodziną, bliskimi i znajomymi testowania nowych Monte. Smaki z niezwykłą ciekawością były odkrywane a dzięki dużej różnorodności każdy znalazł coś dla siebie. Smak Monte większości jest znany, aczkolwiek dodatki są nowością zróżnicowaną pod względem potrzeb o czym wspomniałam, są idealnie zbilansowane i jest odpowiednia ilość w stosunku do kremowego Monte. Cena adekwatna do smaku, drobnym mankamencikiem jest zbyt duża zawartość cukru, ale na ten detal można przymknąć oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte z dodatkami w ośmiu wersjach jak dla mnie są bardzo smaczne, w moim otoczeniu nie spotkałam się z krytyką wobec nich. Każdy kto spróbował to się nimi zajadał i i chciał jeszcze więcej. Fajnie że jest tyle wariantów dodatków więc za każdym razem smakuje inaczej. Dzieci je uwielbiają i chętnie by zjadły ze 2 na raz gdyby im się pozwoliło bo po zjedzeniu jednego wołają jeszcze o jeden. To idealna przekąska nawet do pracy czy dla dzieci do szkoły. U mnie w domu nawet babcia z dziadkiem chętnie je podjadają i mówią że kiedyś takich smakowitości nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunzet
Duży plus za różnorodności wybór smaków. Ja osobiście uwielbiam smak czekoladowo-orzechowo-mleczny. Dodatki trochę neutralizują słodkość przekąski. Cena myślę, że trochę za wysoka co do pojemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klakier314
Witam, ja również zostałam ambasadorką w projekcie Monte z dodatkami. Przyznaje, że wcześniej nie miałam okazji spróbować ale dzięki temu projektowi dałam się porwać fantazji smaku. Pomimo wielu smaków moim zdecydowanym faworytem zostało Monte Cherry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga14111411
Monte z dodatkami są super. Najbardziej smakowują mi Monte Cherry i Waffle Sticks.Nadają się idealnie na drugie śniadanie do szkoły i pracy. Idealna przekąska między posiłkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela0506
Ja również mam okazję testowania nowych deserów Monte z dodatkami. Niezwykłe połączenie mleka, słodkiej czekolady i orzechów laskowych to doskonała propozycja na chwilę przyjemności. Pyszny aksamitny krem zamknięty w dużym 125 gramowym kubeczku za każdym razem dostarcza idealnej porcji radości. Teraz możemy urozmaicić sobie nasze kochane Monte wybierając jeden z ośmiu dodatków, które idealnie pasują do czekoladowo-orzechowego kremu. Mleczny deser Monte z pysznymi dodatkami jest dostępny w ośmiu wariantach: - Monte Cherry, - Monte Cookies, - Monte Crunchy, - Monte Choco Balls, - Monte Cappucino Balls, - Monte Cacao Cookies, - Monte Choco Flakes, - Monte Waffle Sticks. Monte kocham ja, mąż i dzieci, babcie, dziadkowie, ciotki, wujkowie a jeszcze z dodatkami- marzenie. Każdy kto uwielbia Monte znajdzie swoje idealne dodatki z spośród 8 wariantów. Ja pokochałam wszystkie bo kocham Monte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wcześniej przypadkowo poznałam Monte Choco Balls i Choco Flakes bedąc z dziećmi na zakupach właśnie je znalazły i wrzuciły do koszyka w domu szybko spałaszowały, ja też z chęcią je zjadłam i przyszło nam się potem tylko oblizać bo już nie było. Ostatnio kupiłam wszystkie osiem smaków aby każdy mógł dla siebie wybrać smakowo, ale niestety wszystkie nam smakowały, dodatki do nich są smaczne ciasteczka, wiśnie czy cappuccino balls są wyśmienite trudno się im oprzeć. Monte z powodzeniem zastępuje także ochotę na coś słodkiego. Monte z dodatkami to strzał w dziesiątkę każdy znajdzie dla siebie ulubiony smak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madawoj
Wiecie co, czytam te komentarze i uważam,że hejt jest po prostu z zazdrości. Szkoda mi ludzi, którzy nie mają co robić i hejtują...Zajmijcie się czymś pożytecznym!!! A tak już na spokojnie:) Mój test z monte:) #momentzmonte HUURRAA!!! Dostałam się do projektu Monte z Dodatkami! Taka radość mnie ogarnęła na tę wieść.... Kampania była baaaarrrdzo smaczna Monte z dodatkami to fajne połączenie. Jest aż 8 wariantów smakowych , więc na pewno znajdziesz coś dla siebie. Monte z dodatkami to duet pysznego kremu mleczno-orzechowego z pysznymi dodatkami O takimi: Monte Cherry Monte Cookies Monte Choco Balls Monte Cappucino Balls Monte Wafle Stics Monte Crunchy Monte Cookies Monte Choco Flakes Mój ulubiony smak to: ciężko się zdecydować,wszystkie są pyszne, aleee....mój zwycięzca to: MONTE COOKIES Uwielbiam to połączenie Ciasteczka rozpływają się w ustach, a monte dodaje im uroku. Monte z dodatkami to idealny deser, kiedy "chce się coś słodkiego", kiedy oglądamy ulubiony serial, kiedy po prostu jest nam smutno... Kochani próbujcie wszystkich smaków i wybierzcie swój ulubiony! Monte jest świetną przekąska dla dzieci i dorosłych, na podwieczorek, wieczór przy ulubionym serialu szczeze polecam! Zapraszam na mojego Bloga:) TESTMIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie i mojej rodzinki monte jest smaczne. Dodatkowo jest tyle wariantów smakowych, że można wybierać i smakować.Monte zadbało o to by, każdy mógł znaleźć TEN ideał dla siebie. Dobra przekąska i zdrowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanka Monte
U nas cała rodzina jest miłośnikami Monte. Dzięki różnym dodatkom każdy może znaleźć coś dla siebie. Starszy syn uwielbia zabierać deserek do szkoły jako dodatek do np. kanapeczek. A ja tam się cieszę bo wiem co je :D Pozdrawiam #momentzmonte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judytt
Deser Monte z dodatkami to wyrafinowany mleczny deser o wspaniałym smaku! Występuje w 8 wariantach, a do wyboru: - kruche wafelki pokryte delikatną czekoladą - chrupiące płatki pokryte czekoladą - biszkopty skąpane w kremie czkoladowo-orzechowym - kuleczki w orzechowo-czkoladowym kremie - kuleczki o smaku cappucino - z dodatkiem chrupiących płatków - z owocowym sosem - z maślanymi ciasteczkami Ahhh te dodatki... idealnie dopełniają kremowy smak Monte. Można się w nich rozsmakować i pokochać je bezgranicznie. Osiem odsłon idealnego kremu z dodatkami to poezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kurowska
Zawsze miałam słabość do Monte, ale teraz gdy pojawiło się Monte z dodatkami to przyjemność wzrosła dwukrotnie. Deser Monte z dodatkami to idealna propozycja na drugie śniadanie. Dość małe (spokojnie mieści się w torebce, sprawdzałam) opakowanie (125g) które podzielone jest na dwie "przegrody" : w jednej znajduje się klasyczne Monte w drugim dodatek w ośmiu wariantach do wyboru. Niezwykłe połączenie mleka, słodkiej czekolady i orzechów laskowych idealnie ze sobą współgra. Moim faworytem okazały się Monte waffle sticks oraz cherry, a męża crunchy. Dzieci oszalały na punkcie choco balls i cacao cookies. #momentzmonte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×