Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

nauczycielka doprowadziła moją córkę do łez i podarła jej sprawdzian

Polecane posty

Gość gość
'nie wolno. bo ona jest tam służbowo. jeszcze jakieś durne pytania? nie? to podziękuj i won. o i jeszcze chamka z mamusi.....' czegoś nie zrozumiałeś/aś? precz do budy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dwoje dzieci w liceum i uwierz mi tłuk to wcale nie jest najgorzej ale leć broń córki jak jej wcześniej nie przygotowałaś na różne w życiu trudne sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wolno. bo ona jest tam służbowo. no i spełniła swój obowiązek służbowy i uświadomiła twojemu leniwemu , głupiemu i bezmyślnemu dziecku, że zbliża się dorosłość i nikt jej wiecznie nie będzie niańczył. Mądry by podziękował za taką lekcję, ale tłuk żadnych wniosków nie wysnuje. Jedyna nadzieja , że córka dobrze wygląda to może szybko znajdzie chłopa, bo raczej wiele więcej to nie osiągnie w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wariatka i pewnie bedzie sie mscic. nauczycielki to stare k***y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czegoś nie zrozumiałeś/aś? precz do budy. puszczają ci nerwy prostaczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wariatka i pewnie bedzie sie mscic. nauczycielki to stare k***y... powiedziała młoda k...a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a potem ta córeczka będzie wylewała żale na kafe,że ma dziecko i nie daje rady!!!! Jak z tym żyć???? nie chce już byc mamą,to za trudne...buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nauczycielka zachowała się nieodpowiednio. Mogła poprostu dać jej inną kartkę, z innym pakietem zadań. Po co się odrazu drzeć, stawiać jedynkę i drzeć kartkę ? Ja dawno temu trafiłem na taką frańcę w szkole podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wariatka i pewnie bedzie sie mscic. nauczycielki to stare k***y... powiedziała młoda k...a uderz w stol... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trafiłeś i co...zostałeś śmieciarzem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zostałem politologiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwały sie nauczycielki co nienawidzą swojego zawodu i mszczą się na dzieciach ale żadna się nie przyzna ze taka jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:31 taaak? no to poczytajcie bo porozmawiałam z córką. oto co jej baba powiedziała: "nie mogę już z wami, tłuki z was takie. a ty co, nie wiesz z czego mialas pisac? kity mi wciskasz, pałe dostaniesz i do niczego w zyciu nie dojdziesz no chyba tylko to potrafisz by w H&Msobie ciuchy kupić" No dla mnie to jednak upokorzenie. Bo taka po części prawda matematyka dla obecnej młodzieży to czarna magia,są tłumokami.Bez kalkulatora ani rusz nawet niektórych podstawowych rzeczy. My dostaliśmy po łapach albo w ucho i nikt o upokorzeniu nie mówił. Należy się systematycznie uczyć i wypierdolić czasem komputer za drzwi a psycholog nie będzie potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Zostałem politologiem. czyli bez zawodu i przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odezwały sie nauczycielki co nienawidzą swojego zawodu i mszczą się na dzieciach ale żadna się nie przyzna ze taka jest prawda nie jestem, nie byłam i nie będę nauczycielką, a tez uważam, że ta jej córka to leń i nieuk. kiedyś takie kończyły w zawodówce, albo z brzuchem, a nie zajmowały miejsce w liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Op*****l ja przy calej klasie od prostaczek i starych czarownic, klasa straci do niej szacunek i stara k****a sama bedzie beczec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I całe życie córci będzie tak wszystkich o******lać czy może córcia nauczy się kiedyś jednak na każdą lekcję na bieżąco??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedna ta dziewczyna i na dodatek nawet matka nie potrafi nic mądrego jej doradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle nie uczycie odpowiedzialności za swoje blędy.To,że córka dostała dwie pały,to czyja jest wina??? Nauczycielki??? To że gamoń nie wiedział,co ma poprawiać,to też wina nauczycielki??? Chodzą takir święte łanie po świecie i pretensje do całego świata ,bo pani niedonbra skrzyczała buiedactwo...A życie to nie ****ajka,uczcie dzieci od początku,a nie ze wszystkim latacie z pretensjami do samego pana boga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak naprawdę, to Twoja córka zasłużyła na tę jedynkę, bo się pomyliła. Ale to nie znaczy, że nauczycielka miała podrzeć jej sprawdzian i nakrzyczeć na nią. I nie zgadzam się z tym, co piszą tu niektórzy, że Twoja córka jest do niczego, a ta nauczycielka jest normalna. Gdyby ta kobieta była w porządku, to by tę parę osób nie zmieniło przez nią szkoły i nie byłoby na nią skarg. Nie powinna też uczniów wyzywać od tłumoków, bo tu już została przekroczona granica. Jednak w kwestii tej jedynki, to faktem jest, że ta nauczycielka potraktowała Twoją córkę sprawiedliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×