Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Borowanie zęba mnie przeraża

Polecane posty

Gość gość

Strasznie boję się borowania, znacie jakiegoś dentystę, który robi to bez bólu? Niestety jestem uczulona na substancje znieczulającą... Jest jakieś wyjście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no blagam jest 21 wiek. Sa rozne metody znieczulen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie są różne znieczulenia, na pewno dentysta wybierze coś dla Ciebie a wtedy nie ma czego się bać, ja mogę powiedzieć, że nawet Lubie chodzić do dentysty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest coś takiego jak znieczulenie komputerowe, które jest całkowicie bezbolesne. https://ranking.abczdrowie.pl/c/979,bezbolesne-komputerowe-znieczulenie-sleeper-one Poszukaj gabinetu stomatologicznego, który taki oferuje swoim pacjentom i będziesz musiała niczego się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może poszukaj gabinetu gdzie mają aparat do sedacji. Wydaje mi się, że znieczulenie gazem może być dobrym rozwiązaniem. W Stenka Clinic takie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mzjsfhak
Plombowanie nie jest takie złe, jednak będzie koniecznym pamiętać o tym, że są straszniejsze rzeczy. Ja zakładałam aparat stały u dr Iwony Gnach-Olejniczak i też się bałam tego. Nic strasznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgłos sie do http://dens.com.pl/, maja tam naprawde profesjonalnych i deliktycznych dentystow. Gwarantuje ze nie będzie bolalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katrynia26
Ja miałam podobny problem, i przy trzecim podejściu do różnych klinik zostałam w Dental Design ;) Dr Jaworska super pomogła mi w problemie i śmiało teraz moge polecić (hehe brzmi jak reklama :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojajka
Ja jestem potwornym dentofobem i na samą myśl o dentyście mnie słabi. A jak słyszę wiertełko to już mam dość ! Musiałam się jednak przełamać i znaleźć klinikę, która ma sposoby na dentofobów. Na szczęście mi się udało i dr Rybicki świetny specjalista, który potrafił zapanować nad moją fobią. Polecam śmiało wszystkim co się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stenka Clinic to bardzo przyjazne miejsce dla pacjentów. Dobra opieka dentystyczna, wszystko wytłumaczą, badania na miejscu. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stenka Clinic znieczulają gazem, więc nie masz się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kida

Ja leczę zęby w stomatologii dr Cichonia i nie zamierzam zmieniać gabinetu, bo pracują tam moim zdaniem sami specjaliści. Dokładni i delikatni. A leczenie u nich nie jest problemem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×