Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy schudnę dzięki diecie?

Polecane posty

Gość gość

Mam 40 lat i zastanawiam się, czy w tym wieku jest szansa że schudnę tylko na diecie, czy konieczna będzie pomoc medycyny estetycznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cię wezmę w obroty to żadna dieta nie potrzebna ani medycyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dieta. Od tego musisz zacząć i sprawdzić efekty. Dodatkowo ew suplementacja. Ze swojej strony polece Ci slimcea bo tylko te tabletki stosowałam. Są Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko zależny od tego, jaką masz w tym wieku przemianę materii. Ja nawet na diecie jakoś nie mogłam schudnąć, zwłaszcza w udach i na brzuchu. Brzuch w sumie był najgorszy. Moim zdaniem nie ma nic złego w medycynie estetycznej, jeśli może pomóc... Jest taki zabieg usuwania tkanki tłuszczowej, nazywa się Aqualyx, całkiem fajnie się sprawdza w likwidowaniu tłuszczyku w tych okolicach. Idę jeszcze na jedna konsultację do dr. Krajewskiego, ale właściwiej jestem już zdecydowana. Przeciwwskazań nie mam, więc spoko. Mam nadzieję, że pozbędę się tego brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdecydowałam się na slimcea. namówiła mnie sąsiadka z która wieczorami wychodzę na papieroska :) widziałam że sama schudła ale nie wiedziałam jak, w końcu udało mi się z niej to wydusić. Stosuje miesiąc i potwierdzam działanie suplementu slimcea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście można schudnąć po 40 przechodząc na odpowiednią dietę. Co prawda metabolizm wraz z wiekiem spada, ale nie na tyle, by nie można było schudnąć. Odpowiednia dieta nie tylko pomoże zrzucić zbędne kilogramy, ale również poprawi stan włosów, paznokci, skóry. Niestety różne suplementy o działaniu odchudzającym ograniczają wchłanianie tłuszczu. Z jednej strony jest to korzystne, z drugiej wpływa na ograniczenie wchłaniania witamin w nim rozpuszczalnych A,D,E,K, które mają przecież ogromne znaczenie dla urody. Dobra dieta i aktywność fizyczna na pewno wpłyną na pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dieta zawsze pomaga, ale bardzo często w tym wieku skóra traci gęstość, zwłaszcza po utracie wagi staje się luźna i czasem niezbyt ładnie to wygląda. Jest sporo fajnych zabiegów, które pomagają schudnąć i otrzymać skórę w dobrej kondycji. Ja polecam w szczególności endermologie LPG. Działa na cellulit ale tez leczniczo na skórę. Sprawdź sobie np w WellDermie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja chodzę na endrmologię do Kliniki Urody i Pięknej Sylwetki. Cellulit się zmniejszył, skóra ujędrniona, a na miejscu jest też ekspertka od programu dietetycznego. Miejsce sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan192
jasne że schudniesz potrzeba coś zmienić w naszym życiu by waga się ruszyła;) ja ograniczyłam pieczywo,napoje gazowane no i tłuste potrawy a w zamian jem dużo zieleniny,owoców no i piję 1,5l wody dziennie plus suplementacja African Mango http://szczupla-kobieta.pl i dużo ruchu a efekty same przychodzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po namowach zamówiłam slimcea. Po kuracji schudlam 13kg i nie miałam żadnego efektu jojo. Wystarczy nie wracać do starych nawyków żywieniowych. To klucz do sukcesu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×