Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Zabiegi z kwasem hailuronowym

Polecane posty

Gość gość

Co myślicie o zabiegach z kwasem hialuronowym? Bo słyszałam różne opinie i już teraz sama nie wiem, czy warto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie robiłam zabieg mezoterapii pod oczy właśnie z kwasem hialuronowym (u dr Bliżanowskiej w WellDerm). Zawsze miałam straszne sińce pod oczami, żaden makijaż i korektor nie pomagały. No i opuchnięcia były. Po zabiegu - zdecydowanie lepiej. Więc z czystym sumieniem polecam! Dobrze wydane pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie kwas hialuronowy jest naturalnym wypełniaczem, więc zabiegi są bezpieczne. Super nadaje się do wypełniania zmarszczek. Ja miałam wcześniej nakładana maść znieczulającą. Zabieg jest bardzo skuteczny i dość krótki trwa do 30 min, a efekt jest natychmiastowy, różnica jest widoczna gołym okiem. Po ok roku dochodzi do całkowitego wchłonięcia i wtedy zabieg należy powtórzyć. To jest jedyna "wada", ale za to zabieg jest bezpieczny, więc moim zdaniem warto. Ja robiłam sobie wypełnienie zmarszczek u dr. Macieja Krajewskiego. Wszystko bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisz się do Policealnej Szkoły Delta Edukacja na ulicy Szewskiej 17/1 w Krakowie! Posiadamy DARMOWE kierunki takie jak: - Technik Weterynarii - Technik Usług Kosmetycznych - Technik Rachunkowości -Technik Administracji - Technik Informatyk - Florysta -Opiekun Medyczny - Technik BHP i wiele innych Można zapisać się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie szkoły. W szkole Delta Edukacja nie płacisz: - wpisowego - czesnego - za sesje egzaminacyjną -egzaminy zawodowe -legitymację, indeks -rezygnację -frekwencję oraz nie podpisujesz żadnej umowy! Nauka jest w 100 % darmowa! W szkole Delta Edukacja do zapisu potrzebujemy świadectwa ukończenia szkoły średniej oraz podania i dwóch zdjęć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie zabiegi są super. Jak mieszkasz na Bemowie, to tam na Bolkowskiej koło apteki jest fajna klinika urody. Robią tam różne takie zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A robią w tej Klinice Urody na Bemowie jakieś zabiegi z medycyny estetycznej? Bo od jakiegoś czasu chciałam sobie zrobić wypełnienie ust kwasem hialuronowym. Mam po wypadku niesymetryczne usta i może by mi to pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam. Kwas hailuronowy to naturalny wypełniacz. Po jakimś czasie ładnie się wchłania. Robiłam sobie usta u dr Krajewskiego i wszystko było naprawde ok. Teraz mam zdecydowanie ładniejszy kształt i sa bardziej symetryczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś juz wspominał o mezoterapii kwasem hialuronowym. Moim zdaniem to bardzo skuteczny zabieg, a WellDerm jest klinika godna polecenia. Kwas hialuronowy jest bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie słyszałam zeby był jakis negatywny w skutkach, wiec raczej nie powinnas się obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajka w najkach
Zanim zaczniesz ingerować mechanicznie w swoje ciało spróbuj najpierw najpierw od wewnątrz. Ja stosuje kwas hialuronowy hepatica już trzeci miesiąc doustnie i widzę wielką poprawę na cerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Klinice na Bemowie robią tez zabiegi z medycyny estetycznej. Współpracują z dr. Styczniem. Tak więc możesz spokojnie zrobic sobie usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam zabieg pod oczy (sińce, dolina łez) z kwasem hialuronowym w WellDermie. Bardzo sobie chwalę. teraz twarz zupełnie inaczej wygląda, jest wypoczęta. To niesamowite, jak zmęczone/wypoczęte oczy zmieniają wyraz twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kwasem hialuronowym robiłam mezoterapię, moim zdaniem efekt super :) Skóra napięta, jędrniejsza, no i nie ukrywam, że również młodsza :) Zabieg mezoterapii robiłam u dra Migały w Klinice Sfera, można sobie o nim poczytać na http://www.klinikasfera.pl/medycyna-estetyczna/45-mezoterapia - jak dla mnie jest to jeden z lepszych zabiegów, jakie można sobie zafundować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno powiększałam sobie usta kwasem hialuronowym, bo podobno to najbezpieczniejsza opcja. Rzeczywiście teraz już po tygodniu są mega piękne, nie mam żadnych skutków ubocznych, nic się złego nie dzieje. Jeśli ktoś z was się zastanawia jaką klinikę wybrać to polecam klinikę Krajewski, bo pan doktor, który wykonuje zabiegi jest mega profesjonalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększanie ust kwasem hialuronowym to super zabieg :) Ja z kolei jestem stałą klientką w Klinice Urody na Służewiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaS

Ja z kolei chodzę na kwas do dr Pabiańczyka w Krakowie, bo mam niesymetryczną górną wargę i kwas świetnie to wyrównuje, tyle że efekt nie jest trwały, ale od czasu do czasu warto 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambucha

Ja też sobie usta robiłam, efekt mi się bardzo podobał, wybrałam Magiczną Klinikę a zabieg robił doktor Robert. Jak się decydujecie na tego typu zabiegi to tylko u lekarzy, sprawdzajcie dokładnie kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gave22

Ja miałam zabieg wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym oraz powiększane usta preparatem Restylane 😉 Efekt jest natychmiastowy;) Poza tym sam kwas mega bezpieczny, ma rejestrację FDA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Do jakichkolwiek zabiegów, szczególnie na twarz polecam chirurga plastycznego. Nie ma co ryzykować. Ja miałam zabieg u dr Dominika Boligłowy w Krakowie i on w końcu zrobił to dobrze. Wcześniej jeździłam do gabinetu medycyny estetycznej i zawsze wychodził jekiś krzywy dziubek. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wypełnianie zmarszczek www.lenartowiczclinic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria knight

Restylane miałam wypełniane zmarszczki na czole oraz w okolicach oczu 😉 Efekt jak dla mnie super.  Przede wszystkim  wygląda naturalnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Polecam wypełnianie własną tkanką tłuszczową u dr Boligłowy w Krakowie, nie az tak inwazyjny jak np. implanty ale efekty są trwałe w odróżnieniu od kwasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Insignia87

Według mnie Restylane jest bardzo dobrym kwasem do wypełniania zmarszczek jak i również do powiększania ust. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula

Można i zabiegami się odmładzać, ale są tańsze sposoby:) Sprawdźcie sobie na przykład recenzje collagen select

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam zabiegi z kwasem hialuronowym, moja mama ma ponad 50 lat  i wygląda na 30 parę....robi je regularnie w Madame Art, bardzo poleca ten salon. Ja zajrzę żeby zrobić sobie rzęsy doczepiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KejtWu

 Ja miałam powiększanie ust. kwasem hialuronowym  restylane Kysse. Oprócz tego też miałam jeszcze wypełniane zmarszczki  🙂  Dobry i naturalny efket. I co ważne, długo sie utrzymywał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Robiłam powiększanie ust za pomoca kwasu hialuronowego. Bardzo fajnie wyszło, usta bardzo ładnie wygladaja i mają naturalny wyglad. Z zabiegu jetsem bardzo zadowlona i polecam. Moge polecić klinikę w ktorej robiłam zabieg J&J Art Derma Clinic Rzeszów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derka

Kwas hialuronowy jest bezpieczny, bo ot substancja, która występuje w organizmie naturalnie. Samego kwasu nie ma się, co bać, chociaż lepiej wybierać sprawdzone gabinety i preparaty, żeby mieć pewność, że nie będzie żadnych komplikacji. Bardzo bezpieczny jest np. Restylane. To wysokiej jakości preparat, bardzo dobrze przebadany, więc jeśli w którymś gabinecie CI go zaproponują, to możesz mieć pewność, że robota będzie zrobiona porządnie i efekt zadowalający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×