Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona pyta

przedwczesny wytrysk jak to jest?

Polecane posty

Gość ona pyta

Jestem z moim chłopakiem od kilku miesięcy, seks jest dobry tylko ze on bardzo szybko dochodzi. Nie miał tego z wcześniejszą dziewczyną. Stwierdził ostatnio że nie może dłużej wytrzymać ze mną i po chwili jest po wszystkim. Czy z jego potencją jest cos nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go bardziej podniecasz niż tamta i dlatego tak się dzieje . Również tak się dzieje gdy jest dłuższa przerwa w seksie u faceta. My czasami robimy to dwa lub trzy razy dziennie w piątek czy sobotę. To przy trzecim podejściu tak mnie zerżnie że na cały tydzień nam starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy że ma nadmiar potencji. Koleżanka miała takiego co był super zbudowany, a podobno mu nie stawał i do tego miał chudego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takim to zazwyczaj nie staje ja jestem normalnej buddy I zawsze jest gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecasz go za bardzo, przerastasz go. Na początku znajomości to jest całkiem normalne, szczególnie gdy kręciłaś go już wcześniej. Wraz z rozwojem relacji to powinno się wygaszać. Musisz jakoś zejść w atrakcyjności stopień niżej, nie wiem, wyhoduj krostę, zostaw szpinak w zębach. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrym sposobem na takich szybciutkich jest jeden sposób...Zamowić taki suplement http://wzaufaniu.pl/pl/p/LONG-MEN-na-potencje-3-opakowania/9418 - sprzedają tez po 1 tabletce. Szybko dojdzie za pierwszym razem a zaraz będzie miał ochote na drugi stosunek i ten już będzie trwał i trwał. Naprawdę polecam takie rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baratara
Może trzeba wspomóc jakoś się tabsami iqman żeby ta erekcja była w odpowiednim czasie. Ja tak zrobiłem i jest okey. Czasem trzeba coś brać żeby było dobrze. Ale w końcu czego się nie robi dla udanego stosunku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zwali gruche przed stosunkiem to drugi raz bedzie dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×