Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dzieWicaaa

Facet mnie kłamie ,że jest prawiczkiem?

Polecane posty

Gość dzieWicaaa

Jestem z chłopakiem prawie 2 lata. Gdy się poznaliśmy miał 22 i dziewczynę od roku. Kumplowaliśmy sie i mi mówił że z nią sypia itd. Gdy po pół roku nasze uczucie się do siebie zmieniło (w między czasie oni zerwali), zaczęliśmy się z sobą spotykać. Już po miesiącu spytał mnie kiedy w końcu bedę chciała się z nim przespac. Gdy dowiedział się,że jestem dziewicą (między nami są 4 lata różnicy) nic nie mówił, a po tygodniu wyznał mi ,że też nigdy tego nie robił i tak mówił ,a na początku się zastrzegał,że sobie nie przypomina żeby coś takiego że z nią sypiał mówił. Jesteśmy z sobą 2 lata a ten pierwszy raz jeszcze przed nami (poza seksem oralnym i analnym), parę razy juz próbowaliśmy ale nie umiałam się odpręży i nigdy nie mógł we mnie wejś- wiem,że z tamta się pieścili ale czy naprawdę tak młody chłopak mógł przerywać na pieszczotach? nic więcej? nie pasuje mi to. Co sądzicie ? Może specjalnie mi tak powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieWicaaa
Dodam,że znam mnóstwo par , które już w liceum namiętnie po miesiącu chodzenia współżyły a oni znali się 3 lata i 1,5 z soba w sumie byli. Prezerwatywę ja mu musiałam zakładać, gdy miał iść kupić to się wstydził bardzo, ale z drugiej strony jego była mogła brać tabletki ( byli w równym wieku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cie klamie? i ty skonczylas liceum??? to pani od polskiego tez cie oklamala i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieWicaaa
Prosze o normalne wypowiedzi a nie chamstwo . Liczę na jakieś pomocne odpowiedzi a wszystkie typu wyżej są mi nie potrzebne :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość4imp
Jesteśmy z sobą 2 lata a ten pierwszy raz jeszcze przed nami (poza seksem oralnym i analnym) Nie rozumiem. Anal byl? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Jesteśmy z sobą 2 lata a ten pierwszy raz jeszcze przed nami (poza seksem oralnym i analnym)" Spadłem z krzesła. Jeszcze nigdy nie prowadziłem pojazdu mechanicznego (poza pociągiem i autobusem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieWicaaa
Anal tak choć zrobił to za pierwszym razem tak niedelikatnie,że myślałam,że odjadę na miejscu. Może dziwić ale wówczas bałam się ciązy niechcianej mimo, że doskonale ogarnęłam wiedze o antykoncepcji.U mnie się nie przelewa a nie chciałam gdyby cos poszło nie tak obciążać finansowo rodziny. W każdym razie nie o tym wątek :) teraz próbujemy na chwilę obecną już - niedługo się wyprowadzam , mam pracę i nie mam tego problemu, jestem za dojrzałym seksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×