Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy zdarzyło się wam , że podczas randki facet wam uciekł

Polecane posty

Gość gość

Pytanie do kobiet ale też mężczyzn. czy zdarzyło wam się, że podczas randki facet lub kobieta powiedzieli, że wychodzą do WC albo zadzwonić ale już nie wrócili ? I czy to było np. w środku randki po kilku godzinach ? Albo może ktoś ma takie doświadczenia, ze sam tak zrobił? Wpisujcie odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się tak nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak :D W pewnym momencie facet zorientował się, że niełatwy ze mnie orzech do zgryzienia (tzn. do zaciągnięcia w krzaczki w parku, w którym się spotkaliśmy) i zaczął nagle b a r d z o śpieszyć się do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam o takich akcjach. Np jak facet nie miał przy sobie pieniędzy na knajpę albo zorientował sie w trakcie spotkania że seksu nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś zwialem. Tak mnie dziewucha w****ila ze hoho. Taki typ lubiący się kłócić, ja jej komplement a ona ze nie jest taka. I kilka równie mądrych tekstów. Poszedłem niby do kibla a tak naprawdę do kasy przy barze zapłaciłem i wyszedłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG to nie wiedziałam, że takie akcje istnieją! Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam akcje ze kumpel umowil sie przez neta ale bez zdjecia. Spotkali sie pod knajpa a laska okazala sie gruba. Wszedl i za chwile ustawil budzik ze mu niby tel dzwoni. Wyszedl i juz nie wrocil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, kolega tak u mnie robił..tylko ze szedł do wc dawał mi cyna, ja dzwoniłam po 5 min a On wtedy przy niej odbierał i mowi, to co waznego musze leciec...tak robia jak czuja ze laska jest dla nich słaba i nie chca tracici czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie lepiej kulturalnie powiedzieć, ze przepraszam, ale coś mi wypadło w drodze jak tu jechałem, uregulować rachunek jeśli coś było zamawiane i się oddalić? Czy teraz same skończone chamy są na tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cham, bo nie zapłacił, a księżniczka nie miała grosza przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie do końca uciekł ale jak po raz któryś powiedziałam mu że sexu nie będzie wsiadł do samochodu ze słowami" no to po co ja traciłem czas" i więcej go nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, z takim chamstwem nigdy sie nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uciekłam ;) Restauracja kiepska i koleś był dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie raz i ja zwiewalam :-) raz facet zwial z kina:-) potem jak stanowczo za noge nie dalam sie po macac :-) ale przynajmniej nie placilam za bilet film obejrzalam popcorn zjadlam i pojechalam szczesliwa do domu iz wiedzialam ze kolejny seksomaniak szukajacy przygod potem mi pisal bym przyjechala do niego idiota:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale debile teraz chodzą po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×