Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anita95

Zott Monte z dodatkami

Polecane posty

Gość anita95

Witam wszystkich :) Co sądzicie o monte z dodatkami? Jakie jest wasze ulubione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian23
Mam przyjemność testować monte z dodatkami. Moje dzieci uwielbiają ten smak, zwłaszcza capuccino i cherry. W lodówce z każdym dniem ubywa monte, ale dzięki temu wiem, że wszystkim smakuje ;) Moje pociechy zrobiły wczoraj ,,MONTE PRZYJĘCIE'' na którym częstowały deserami swoich kolegów i koleżanki. Świetny projekt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna90tlen
My również testujemy monte z dodatkami . Mam trójkę dzieci i każde ma inny gust ;) Maja 8 lat uwielbia choco flakes Kuba 6 lat waffle sticks Radzio 3 latka cacao cookies dla niego to " Monte i oreo " :) Mnie odpowiada z luleczkami capucino zaś mój mąż woli cherry . Każdy znalazł coś dla siebie :) U nas również odbędzie się kinder party MOnte :D Na początku chciałam zrobić degustację w szkole ale u nas są teraz ferie .. więc zaprosiliśmy małych testerów do nas do domu już jutro. Przyjdą dzieciaki sąsiadów , przyjaciołki i koledzy i koleżanki z klasy syna i córki. Pozdrawiamy i miłęgo testowania :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dylan91
Polecam Monte z dodatkami ,mam przyjemność testować monte z dodatkami i bardzo bogaty wybór dodatków oraz niepowtarzalny smak sprawiają że monte przestało nam się kojarzyć z małym deserkiem głównie dla dzieci ale cała rodzina z przyjemnością kosztuje smaki monte i każdemu bardzo smakują a dziś doszliśmy do wniosku że nawet jak się skończą zapasy z testów to i tak dalej będziemy kosztować monte ,naprawdę warto polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1988_2008
Polecam monte z dodatkami, połączenie kremu mleczno- orzechowego z dodatkami to strzał w dziesiątkę tym bardziej iż jest aż 8 smaków więc każdy znajdzie coś dla siebie dla dzieciaczków pyszne kuleczki i wafelki pojawiają się tez płatki a dla osób które są tradycjonalistami powstał pyszny mus wiśniowy - jedyny minius to kaloryczność deserku aleee uważam że żyje się raz więc czasem warto zaszaleć i nie patrzeć na kalorie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10/10 WALI REKLAMĄ NA KILOMETR...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilakam
No pewnie, że reklama. Ale skąd inni mają wiedzieć, ze jest coś nowego, ciekawego do spróbowania? Ja pierwszy raz kupiłam Monte po zachęcie w internetowej kampanii, i cieszę się, że spróbowałam. Monte wiadomo, pyszne jest, z dodatkami jeszcze pyszniejsze (z wafelkami cudo, mam nadzieję, ze nie pójdzie w biodra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desery Monte z dodatkami są przepyszne. Smakują zarówno dzieciom jak i dorosłym. Naprawdę trudno im się oprzeć. Mój ulubione smaki to Waffle Sticks i Cherry. Dzieci chętnie zabierają Monte z dodatkami do szkoły na drugie śniadanie. To co mnie cieszy to to, że deser nie jest zbyt przesłodzony. Dostarcza dużo energii i zaspokaja głód na długo. Monte z dodatkami można delektować się przez cały dzień . Opinie znajomych są również pozytywne, zwłaszcza przypadł im do gustu smak Cappucino Balls. Serdecznie polecam wszystkim Monte z dodatkami jako zdrowy deser. Dla mnie to strzał w dziesiątkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w domu wszyscy uwielbiaja Monte z dodatkami, zarówno dzieci jak i dorośli ( moi dziadkowie ciągle prosza, aby im kupować Monte). Wszystkie warianty są pyszne, kupujemy różne smaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmartuss
Monte z dodatkami podbiło moje serce, moich najbliższych, znajomych i przyjaciół również ... owszem niektórzy zwracali uwagę na skład produktu i ilość kalorii, ale nie dajmy się zwariować - każdemu odrobina przyjemności się należy Monte to pyszny deser mleczny orzechowo - czekoladowy z pysznymi chrupiącymi dodatkami- a tu mamy aż 8 wariantów do wyboru - każdy znajdzie coś pysznego dla siebie. Dodatkami można jeść razem z deserem jak i osobno - jak kto lubi. Opakowanie jest idealnie wielkie 125g. na szybką przekąskę czy drugie śniadanie, MOnte z dodatkami nadaje się dla dzieci jak i dorosłych, Polecam każdemu spróbować, skosztować i zakochać się znów w Monte ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość tuska
Monte dobry deser,z dodatkami pysznie smakuje.Mój faworyt to z musem wiśniowym-polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Kurowska
Zawsze miałam słabość do Monte, ale teraz gdy pojawiło się Monte z dodatkami to przyjemność wzrosła dwukrotnie. Deser Monte z dodatkami to idealna propozycja na drugie śniadanie. Dość małe (spokojnie mieści się w torebce, sprawdzałam) opakowanie (125g) które podzielone jest na dwie "przegrody" : w jednej znajduje się klasyczne Monte w drugim dodatek w ośmiu wariantach do wyboru. Niezwykłe połączenie mleka, słodkiej czekolady i orzechów laskowych idealnie ze sobą współgra. Moim faworytem okazały się Monte waffle sticks oraz cherry, a męża crunchy. Dzieci oszalały na punkcie choco balls i cacao cookies. #momentzmonte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka21112013
Przejrzymy się dokładniej Monte z dodatkami, który podbija serca Polaków!!!Smak. Monte z dodatkami występuje w 8 fajnych wariantach smakowych. Każdy może znaleźć smak który jemu odpowiada! Smakuje naprawdę super (moje osobiste zdanie i mojej rodziny). Smak zdecydowanie na plus ! Skład. Skład przedstawia się następująco: mleko (49%), śmietanka, cukier, skrobia modyfikowana, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (0,8%)zmielone orzechy laskowe (0,5%), czekolada w proszku (0,5%), substancje zagęszczające: karagen, mączka chleba świętojańskiego, wapń, aromat. Z składem Monte z dodatkami jest o wiele gorzej jak z smakiem! Tak jak karagen jest bardzo kontrowersyjnym dodatkiem mimo że oficjalnie jest dopuszczony jako dodatek do żywności. W tym miejscu zaznaczę, że do żywności jest dodawany karagen natywny czyli nieszkodliwy,ale według zachodnich badaczy staje się szkodliwy po przejściu procesów przetwórczych a później trawiennych. Jest oskarżany o zapalenia jelit, owrzodzenia, guzy, a także nowotwory, do tego na 55g (jedno pudełeczko) 13% tłuszczu, raczej za dużo! Smaczny owszem, tylko mógłby być z mniejszą ilością cukru i tłuszczu.Sama chętnie zajadam nawet i codziennie ale małemu dziecku bym go nie podawała tak często Niestety skład – minus! Cena. Cena mlecznych deserów Monte z dodatkami w sklepie to 2,49 PLN (Tesco i Carrefour). W Kauflandzie po 2,19 PLN / sztuka. Koszt Monte z dodatkami nie jest wysoki (kosztuje tyle samo jak i inne mleczne desery z dodatkami tego typu). Cena jak najbardziej na plus. Monte z dodatkami było przetestowane przez mnie pod względem smaku, właściwości zdrowotnych oraz ceny.I nie mogę z pewnościom polecić czy nie!!!Tak jak ogromnym minusem jest karagen w składzie ( ale jest dopuszczony jako dodatek do żywności w Polsce), ale smak to ”Niebo w Gębie”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelka93
Jestem testerką Monte z dodatkami.Do tej pory jadłam samo Monte,więc znałam jego smak,ale wersja z dodatkami bardzo mnie zainteresowała,tym bardziej,że często przebywam poza domem i lubię tego typu przekąski.Pojemność samego deserku jest duża i wystarczająca,by się nasycić.Monte z dodatkami występuje w 8 wariantach: Cherry, Cookies, Crunchy, Choco Balls, Cappucino Balls, Cacao Cookies, Choco Flakes, Waffle Sticks.Znajdzie tu coś dla siebie amator chrupkich dodatków,suchych ciasteczek i tych w czekoladzie,kwaśnych,płynnych,owocowych,a nawet kawosz.Każdy smak ma coś w sobie i trudno stwierdzić,który jest najlepszy,bo wszystko zależy od osobistych preferencji.Jedyne do czego mam obiekcje,to skład deseru: syrop glukozowo-fruktozowy,aromaty,karagen... Można to zmienić i bardziej zadbać o nasze zdrowie,by cieszyć się Monte każdego dnia. Mój #momentzmonte zawsze wtedy,gdy mam ochotę na relaks,szybką przekąskę,chwilę zapomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrysia
Ja rodzina, znajomi, przyjaciele też uwielbiają ten smaczny, wyjątkowy deserek, porcja 120g jest wystarczająca jak na jednorazową przekąskę, pożywna, odżywcza, kaloryczna. Polecam do porannej kawy: Choco Flakes i Crunchy, do popołudniowej kawy: Capuccino Balls i Choco Balls, dla dzieci na deser: Cacao Cookies i Cookies, na poprawę humoru: Chery i Waffle Stiks. SMACZNEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest ok, dobrze że poszli w tym kierunku. Ktoś kto lubi dodatki, weźmie z dodatkami, a jak nie, no to czysty deser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie że Monte wyszło z taką propozycją z dodatkami jest o wiele smaczniejsze, różne dodatki zachęcają do kupna co raz nowego smaku. U mnie po testowanych Monte nie ma już śladu za to codziennie kiedy wracam z pracy jest pytanie już w drzwiach mamo a nie zapomniałaś o Monte . No i to jest cała odpowiedź jakie są smaczne. Wśród 8 smaków można wybrać dla siebie ulubiony lub za każdym razem kupować inny. Na wierzchu Monte jest delikatny kremowy a pod spodem kryje się smak czekoladowy dodatki sa chrupiące i w połączeniu z tą masa kremowo czekoladową smakuję jak niebo w gębie że chce się więcej i więcej i to maja tak nie tylko dzieci ale i dorośli ja mam w pracy idealna przekąskę z Monte Cappucino Balls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha005
Bardzo fajne połączenia - dla każdego coś innego , mój syn je uwielbia , pakuje mu je codziennie do szkoły . Jednak monte z dodatkami to również świetna przekąska dla dorosłych - ja swoje monte zabieram na uczelnie i jem kiedy chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krauzynka
Ja uwielbiam :D Co prawda jest przesłodkie, ale to pewnie dzięki temu takie dobre :) W sumie Monte lubię od zawsze, nawet wydaje mi się, że pamiętam ten moment, kiedy pojawiło się w sklepach i od tamtej pory raz na jakiś czas się nim rozpieszczam ;) Dodatki to tylko dodatkowa przyjemność - ja wybieram te czekoladowe, w końcu czekolady nigdy za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 000aga000
Witam. Ja również dzięki udziałowi w projekcie TRND po raz pierwszy zwróciłam uwagę na pyszny deser Monte z dodatkami .Jest to faktycznie bardzo smaczny i energetyczny deser , a dzięki wielu możliwościom wyboru smaku dodatków na pewno każdy coś dla siebie znajdzie .Monte z dodatkami może być drugim śniadaniem, słodką przekąską czy czy deserem dla niespodziewanych gości .Wiadomo ,że nie zastąpi głównego posiłku i nie powinien zastępować ale każdemu należy się czasem chwila słodkości z Monte :). #momentzmonte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia169
Po obserwacji mojej rodzinki i znajomych oraz po przeglądnięciu Internetowych stron, wnioskuję, że Monte z dodatkami zawładnęło Polską :) Wszyscy Polacy teraz rozkoszują się pysznym Monte.. Projekt TRND świetny, dzięki niemu moja mam i brat przekonali się do tego typu deserków, dotychczas nie przepadali za takimi deserami :) Brawo Monte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!! WON spamerskie kvrvvy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaasia2
Jak dla mnie, desery te to ciasteczkowy raj. Właśnie tę wersję najbardziej lubię. Moje dziecko i dzieci koleżanek, które miały okazję go skosztować oszalały na ich punkcie. Moim zdaniem, to świetne, idealnie dopasowane połączenie nabiałowej przekąski i słodkości. Świetnie, że można je kupić w nieomal każdym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borzanna32
Bardzo dobre deserki polecam wszystkim małym i dużym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia K
Odkąd pamiętam MONTE firmy Zott to moje jedne z ulubionych jogurtów jakie uwielbiam zajadać. Wyśmienite zarówno na śniadanie jak i jako przekąska w ciągu dnia. Mamy aż 8 wariantów smakowych do wyboru czyli dla każdego znajdzie się coś pysznego. Deser mleczno czekoladowy można łączyć z różnymi dodatkami jak i smakować ich oddzielnie. Smakują zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie jak możecie polecać monte. Przecież skład tego serka jest żenujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×