Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lizaki a ból gardła

Polecane posty

Gość gość

synek ma 3 latka i boli go gardło, pomagają te lizaki waszym dzieciom? czy dziecko je lizaka przy was, czy chodzi po całym domu- trochę boje się że lizak odpadnie od patyczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardziej boje się że wybije sobie lizaka w gardło, lub patyczek w oko, dlatego nie kupuje mu lizaków. Bez recepty kupisz lactoangin, który szybko złagodzi ból i nawilży gardło. Spray ma dobry słodki smak, mój synek chętnie go stosuje, też ma trzy lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
solbaby na gardło, łagodzi, a te lizaki sa nawilżające, a nie antyseptyczne, ot taki trik uniben możesz kupic i psikać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te lizaki są bardzo smaczne i często dzieci później ściemniają, że boli je gardło, aby tylko dostać lizaka ;) Dobre są środki, którymi spryskuje się gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te lizaki to ściema na ból gardła podaje syrop junior angin jest dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowłosa82
ja się boję ze dziecko się udlawi tym lizakiem...stosuje domowe sposoby, syrop z cebuli, mleko z czosnkiem i miodem, jak mi dziecko nie chce jesc to nie wpycham na siłę tylko podaje jogurty albo musy owocowe (sa takie fajne wyciskane z tubki z Holle) i soki domowe rozcieńczone z ciepłą wodą. I jest okej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu zawsze stosujemy jakieś tabletki na ból gardła, nie próbowałam lizaków ale faktycznie u małych dzieci co biegają te patyki zawsze sprawiają kłopot, ostatnio mąż kupił helsi bo przyplątało się coś do niego, kaszel i ból gardła właśnie sama też próbowałam dobre miętowe : ) małej na szczęście jeszcze nie musiałam ale można podawać od 4 roku życia więc dzieci też mogą : ) no Twoje ma 3 to nie wiem ale za rok to spokojnie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×