Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

powrót don adriano lopeza

Polecane posty

Gość gość
Adriano a ty nie miałeś kiedyś 77 lat ?:classic_cool::):P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ach Adriano, skreśliły Cię. :( Midsummer ja myślę, że Adrian to taki Piotruś Pan, a to bardzo niebezpieczny typ mężczyzny, jeśli znajdzie odpowiednią "ofiarę". Tylko, że do tego potrzeba suczek, a my to chyba wszystkie jesteśmy kotki. Mrrrauuu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty możesz co najwyżej pomarzyć o pocalowaniu mnie w tyłek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, to jest jednak projekt :D Jednak na to stawiam :) Choć już poprzednim razem myślałam, że projekt, bo nie wierzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako znawca kobiet powiem tak :) good girl jest młoda kobieta która dopiero odkrywa siebie :) szuka swojego ideału mężczyzny a niestety jej rówieśnicy nie mają nic do zaoferowania :) jeśli zwróci się do mnie chętnie jej pomogę :) podziele się swoim doświadczeniem. Potrzeba jej silnego męskiego autorytetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś hmmm pisze o czym chce i o tym co mnie interesuje.:P Jak ci sie nie podoba to nie czytaj. ;) adriano lopez dziś jakieś tam doświadczenie już mam.:P:P:P (szczególnie w sm) ;) Masz racje-faceci w moim wieku niezbyt mnie kręcą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja powiem Ci w tajemnicy, że good girl jest średnio rozgarnieta laska i współczuję Ci, że tego nie dostrzegasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z niej już nie jest taka niedoświadczona świeżynka. Dwa baty były swego czasu grane :D Ale moze zaskoczysz ją paroma scenami z Greya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjątkowo zgadzam się ze Smofem. Wyjątkowy pajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś Nigdy nie uprawiam seksu z dwoma facetami na raz. :) Dwóch tak naprawdę to miałam przez cale życie. ;):P Ale pewnie wiesz lepiej. :D gość dziś chyba Twoja "fanka" jest zazdrosna. :D:P kotka poes dziś z tym sie zgadzam. :D Akurat 4 lata to praktycznie żadna różnica. :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynko, musialabym na głowę upaść żeby być zazdrosna o kogoś takiego, jak Ty :-) Fanką nie jestem. Adriano może tylko o tym pomarzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata, będzie dziewczyny mentorem i nauczycielem życia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie Panie :) zachowujmy się na poziomie :) good girl od tej chwili to ja będę bronił Cie przed wszelka niegodziwością :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież sama opisywałaś wasz seks na dwa baty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
By móc zachowywać się na poziomie najpierw trzeba coś sobą reprezentować chłopaku :-) Naprawdę myślałes, że jakaś kobieta zachwyci się Twoimi tekstami? Wow, jesteś jeszcze bardziej "wyjątkowy" niż sądziłam :-D Dziękuję za dostarczenie niezłej rozrywki a teraz już zostawiam Cię z osobą na "poziomie" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś jakoś mówią mi cos innego.:P Ale spoko-nie traktuje kafe poważnie i nie zależy mi żeby błyszczeć tu intelektem bo nie o to chodzi.:D:D:D To tylko rozrywka dla odstresowania i oderwania sie od prawdziwego życia. ;) gość dziś nie pamiętam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CzwarteImperium dziś (...) Tylko, że do tego potrzeba suczek, a my to chyba wszystkie jesteśmy kotki. Mrrrauuu. oczko.gifxTo bardziej złożona kwestia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzwarteImperium
Ach Adrian, seksowny byczku. Mój czas dobiega końca. Stary Byk poszedł na kręgle, ale już wściekły pędzi do domu. :( Pewnie chodzi o czerwone światło w mojej sypialni. ;) Trzymaj level. ;) Wszyscy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś jestem, ale zaraz muszę lecieć.:P Rzeczywiście potrafię pokazać i podrapać.;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś ja tez-podobało mi sie bo lubię takie rzeczy.:P Jeszcze kiedy napisałeś o wiązaniu.:P Musze iść, ale jestem dość często na kafe. :P Pa Adriano ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa :) licze na to ze nasza znajomosc bedzie sie rozwijac :) niczym pąki kwiatow skąpane w wiosennych promieniach słonca , kołyszace sie w porywach cieplego wiatru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P:D Widziałam że to ty "A" :P👄:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×