Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

powrót don adriano lopeza

Polecane posty

Nie nadążam za Wami:D Ty nie tęsknisz, to jasne:( więc nie zrozumiesz:P Oczywiście że cudownie...aż dla Ciebie się zaniebieszczyłam żebyś nigdy nie pomylił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś potrafie być bardzo oddana.:P:P BDSMona dziś nie kuś.;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDSMona
Dlaczego nie GGGB kuszenie jest najlepsze, gdy już wiesz ze twoja ofiara jest już na skraju i odda sie bez walki. Z tym że ja lubie powalczyć i przycisnać do rogu łózka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BDSMona
Kazda kobieta pragnie przycisnac obcasem faceta do ziemi ;) Ma bolec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch02
Ludzie! Masterzy! Dominy,Uległe.Powiem wam coś : -zaintrygować -popisać,porozmawiać (bez fanfaronady!) -wymienić się adresami -popieścić słowami(narazie):P -zniewolić -uzależnić W tej kolejności a zbudujecie harem:D Uwierzcie,to działa! W każdej odmianie s-m ! i na każdym temacie kafeterii ;) Sprawdzone! i realizowane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak poza tym uwielbiam ślady na damskich tyłeczkach po spankingu a nawet po autospankingu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym sie różni spanking od autospankingu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przekrzykujcie się,który jest lepszy .Prawdziwy mężczyzna nie musi nic udowadniać ryczeniem.Suczki to wyczują same!Ryczeć będziecie jak jakaś domina przyłoży wam po jajkach packą.Lub jakiś master po tyłkach,piersiach lub ci pce. W wirtualu podobnie tyle ,że przed oczyma mastera lub dominy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta gościowa jakaś przyj****a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćiowa Wszystko: 10 Tematy: 0 Posty: 10 Recenzje: 0 Przepisy: 0 25.02.2016 gośćiowa dodał/a post: Jak to o co? O łaskę:D 25.02.2016 gośćiowa dodał/a post: I z kim?:P 25.02.2016 gośćiowa dodał/a post: Bez dostępu do Internetu?:P niektórzy tęsknią...wyobraź sobie;) 25.02.2016 gośćiowa dodał/a post: Nie nadążam za Wami:D Ty nie tęsknisz, to jasne:( więc nie zrozumiesz:P Oczywiście że cudownie...aż dla Ciebie się zaniebieszczyłam żebyś nigdy nie pomylił;) 25.02.2016 gośćiowa dodał/a post: Ty jesteś jeden a nas...wiele? inny zupełnie wymiar tęsknoty;) 25.02.2016 gośćiowa dodał/a post: Wow a to za sprawą czego?;) 25.02.2016 gośćiowa dodał/a post: Kto wie...:) może znasz tylko nie jesteś świadomy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://allegro.pl/prowincja-idzie-na-wybory-s eks-satyra-polityczna-i6006374073.html "– Nie chcem alem muszem – słychać było już z oddali. – O nie! – jęknęła Kopara. – Tylko nie on! – Wasza Świątobliwości – pocałował Nyczkę w pierścień, wyrywając dostojnikowi nachalnie dłoń. Tak czynił tylko Lolek Wartęsa, znany w świecie kosmopolita i człowiek pracy, o którym ponoć nakręcono propagandowy film."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch02
Kotko🌼 Różnica polega na tym czy działamy w realu czy w tzw cyberseksie np.czat z kamerami i pod dyktando mastera czy dominy.Domin lub domina nie muszą być rozebrani.Wszystko dzieje się przecież w umyśle dominowanego czy dominowanej. Można przeżywać orgazm zarówno w umyśle jak i ciałem.Pewnie wiesz o czym mówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sami powiedzcie czy tak nie jest jak napisałem na poprzedniej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lopez? Ale pociesza mnie fakt że niektórzy są jeszcze bardziej nie w temacie:D Ty się śmiej ale jeszcze się okaże kto tu czyim "Panem" będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja prawdziwy i jedyny kochanek Adriana :classic_cool: po spodkaniu z moim k*****m nie ma problemu z wydalaniem kału nawet ziemniaki w calości mu wypadaja ale usta ma ciasne i ciagna lepiej od odkurzacza budowlanego marki ZElmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switcho02
BDSMono chętnie popiszę z Tobą:D Mielibyśmy wspólny temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×