Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adriano lopez

powrót don adriano lopeza

Polecane posty

Gość gość
Ok, kilka ipków rozłożyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lopez muszę sie stad wypisać...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Miałam tylko chwile słabości i trochę poflirtowałam. ;):P Wiec gośćiowa,issaura nie musicie czuć sie zagrożone. :D Switch02 jeśli mnie rzeczywiście czytał powinien wiedzieć o co chodzi. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie ta fotka twojego tyleczka good girl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowa
Bez pożegnania bym nie zasnęła:P słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś nie ma żadnej fotki.:o adriano lopez dziś nie wiem...jestem w jakieś skomplikowanej relacji...:P pogodziłam sie 3-4 godz temu, a teraz znowu koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara wyjadaczka z ogólnego a łyka jak pelikan projekt jakieś baby której się nudzi. Wracaj lepiej do prawika i piwosza girl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atrakcyjne,wolne 19 latki nie siedzą na forum dla znudzonych mężatek, które z tej racji nie mogą wyjść p*****ać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch02
good Girl?a o so chodzi?:Pco niby miałem przeczytać?podpowiesz?a może napiszesz?;) ale tak apropos tego tematu ,,bdsemowego" jak sądzę: Czy nie uważacie ,że należy zwalczać z zazdrość w dominacji? tak jak ja dzisiaj zwalczałem u swojej suczki? gdy pisałem do was a ona naga ćwiczyła widząc ,że gdzieś piszę?Suczka powinna czuć się szczęśliwa,żę pan poświęca jej swój czas,właśnie jej.I ona jako suczka musi ten czas dobrze i na maksa wykorzystać?By zdążyć przy Panu osiągnąć orgazm?By zadowolić swego Pana? Zresztą o jakiej zazdrości może być mowa na czacie z kamerkami lub kafeterii?Gdy wszyscy mogą zmieniać niki kiedy chcą,gdy ludzie wymieniają się adresami,podają adresy innych osób? namierzają się i lądują w innych czelusciach netu lub spotykają się realnie?Jaka zazdrość czy poufność?:D:D Ciekawi mnie co myślicie na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie też śmieszy ta ggg zęby zjadła na ogólnym >>>przegryw jeden a na f8 udaje pierwszą naiwną:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gość dziś nigdy nie miałam żadnego kontaktu z prawikiem albo piwoszem..:/ gość dziś ja tez nie moge wyjść i sie ****ać bo byłam/jestem w skomplikowanej relacji...:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
switch02 dziś to ze mam bliski kontakt od kilku mies z facetem z tego forum-tu sie poznaliśmy.:O w ogóle tego nie planowałam....samo tak wyszło.:o gość dziś szczerze to mam to gdzieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś nie wiem, ale teraz mam dość i muszę iść. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś nie umiem tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość switch02
Good Girl:D My tu wszyscy mamy bliskie kontakty:D i nie tylko z tego forum:DNie przejmuj się,każdy tak ma:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
switch02 dziś nie. to bylo cos wyjątkowego. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczysz się ,będziesz potrafiła tak:)jak trochę pobędziesz na kafeteri i zorientujesz się jak tu jest,spoko Good:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Switch02 dziś nauczysz się ,będziesz potrafiła takusmiech.gif jak trochę pobędziesz na kafeteri i zorientujesz się jak tu jest,spoko Goodsmiech.gif x pelikanie , gggb to obeznany we wszystkim przegryw z ogólnego przecie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Switch02 dziś ze Zbereznikiem nie chodziło tylko o jakiś seks...na początku go nie lubiłam, potem sie zaprzyjaźniliśmy-okazał sie prywatnie inny niż na kafe, a potem to wszystko rozwinęło się w coś dziwnego...:o nie powinniśmy mieć tak bliskich relacji bo za duzo nas różni...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
adriano lopez dziś masz racje. :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×