Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rude kobiety

Polecane posty

Gość gość

witajcie. zaobserwowałam zjawisko dotyczące reakcji Panów odkąd się pofarbowałam. ogólnie jestem ciemną blondynką/szatynką, ale od końca 2015 roku zaczęłam farbować się na czerwono, który po kilku myciach schodzi na rudy. nie jest to marchewa, taka krzykliwa, ale płomienny ognisty rudy. I tak zauważyłam, że niektórzy się zdystansowali (stereotyp: fałszywy jak rudy lis), chodzi mi o osoby, które nie bardzo mnie znają. i dziewczyny i faceci. dziewczyny to nawet coś przebąkują np. że ruda to pewnie sukowata albo zbyt dumna i pewna siebie.. ;/ inni zaś piszą do mnie na facebooku, obleśnie komentują moje zdjęcia.. mam faceta i jestem z nim szczęśliwa, także nie jarają mnie teksty w stylu :ognista, mrr zabrałbym Cie i nie wypuszczał. chłopaki? wiem, ze jesteście wzrokowcami, ale naprawdę rudy wywołuje u Was jakies większe emocje? mój chłopak np. woli czarne :D a znowuż to blondynki kojarzone są z taką niewinnością i mężczyzni ponoć lubią się nimi zająć. pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rudy czy farbowany, czy naturalny na pewno jest intrygujący. Przykuwa uwagę. A co z odczuciami? We mnie wzbudza mieszane. Odzywa się we mnie ciekawość zmieszana z lekką nieufnością. Wiem, że to subiektywne i mało racjonalne, ale spytałaś o emocje. Rudy kojarzy się z pewną władzą, siłą (skojarzenie z czewonym) oraz przewrotnością. Nie najlepsze cechy u idealnej partnerki stąd pewien dystans płci męskiej. Już taka jest natura i biologia facetów. Dlatego tylu facetów woli blondynki. Ze względu na skojarzenie z uległością, kobiecością, delikatnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam podobnie jak Kolega wyżej ale mi bardzo się podobają rude chociaż wlasnie oniesmielaja..a na partenrke zyciowa wlasnie wolalbym taka a nie ciepla kluche która raz bym zdobyl i już bym miał w garcsci..jednak wole walczyc o kobietke a rude na pewno nie sa nudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inne odp?? Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbym się bzykać z naturalną rudą 35 + ale nigdzie takich nie widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś sie farbowałam na czerwono ale to nie dla mnie. Nie lubię zwracać uwagi na siebie i nie jestem pewna siebie. A taki kolor jest z daleka widoczny. Może jeszcze kiedyś dojrzeje do tego bo bardzo mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie są rude baby się pytam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem rudo-czerwona i włosy proste długie do zeber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruuude

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×