Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zyzia33333

Co myślicie o dawania dzieciom przekąsek?

Polecane posty

Gość Zyzia33333

Właśnie jestem w trakcie probowania deserów Monte z dodatkami czekoladowych ciasteczek. Sama staram sie slofyczy nie jesc, ale dzieci to już inna sprawa...oszalały na punkcie tego deseru. Czy podjęcie dzieciakom tego typu słodkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daje, nie codziennie ale raz na jakiś czas. Monte z takimi chrupkami tez moje dziecko bardzo lubi. Dla mnie to za słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że przynajmniej wiesz, że to jest niezdrowe. Kiedyś słyszałam, jak babka w pociągu chwaliła się drugiej, ze jej synek uwielbia monte i je tego duże ilości. Na co druga odrzekła "to dobrze, rośnie i potrzebuje białka". Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!Jesteś żałosną reklamową kuuurvą, której zapłacili za spamowanie tym goownem! WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że trzeba być kompletnym idi00tą albo zwykłym sadystą, żeby dzieciom podawać takie g****o. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monte to przepyszna przekąska, zarówno śniadaniowa, na podwieczorek czy kolację. Pomysł na zmiany dotyczące dodania nowych dodatków, to super rozwiązanie. Jednak dodatki mają dość dużo cukru. A może by pomyśleć o suszonych owocach, otrębach czy płatkach owsianych? Szkoda, że jednym z wariantów nie jest deser o ograniczonej do minimum ilości cukru, przy tak dużej liczbie osób ograniczających słodzenie myślę byłby to strzał w 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×