Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet odezwał się do mnie po 3 miesiącach milczenie

Polecane posty

Gość gość
"Poczuć"? O czym Ty mówisz? Wiecie co dziewczyny, macie rację z tym, ze to coś nie halo, jak się facet tak nie odzywa, a potem odzywa. Z drugiej strony mam czasem wrażenie, ze Wy za szybko chcecie by ktoś coś poczuł i to spina tch facetów, wolą rozluźnić relację, a potem wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie udaje. Może nie chce się za specjalnie angażować z jakiś tam powodów. Sama nie wiem do dzisiaj dlaczego tak się może facet zachowywać. Ja normalnie zawsze odpisuję bo poprostu go lubię jaki człowieka. Zapytam kiedyś he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justys1990

Mój znajomy zrobił tak samo najpierw się spotykaliśmy a potem przepadł na 3 miesiące i może na początku napisz że chcesz z nim pogadać a co do spotkania będziesz myśleć później😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 godziny temu, Gość justys1990 napisał:

Mój znajomy zrobił tak samo najpierw się spotykaliśmy a potem przepadł na 3 miesiące i może na początku napisz że chcesz z nim pogadać a co do spotkania będziesz myśleć później😆

I po tych 3 miesiącach znowu się do Ciebie odezwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Do mnie odezwał się po ponad miesiącu.m,przez ten miesiąc próbowałam się z nim skontakac, wysłał mi tylko jedną wiadomość że odezwie się jak znajdzie wolną chwilę.Nie odebrałam, napisałam mu żeby nie dzwonił bo nie mam ochoty już z nim rozmawiać bo dla mnie jest zwykłym du......Nie wiem czy dobrze zrobiłam,czasem mam wątpliwości ...

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×