Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przytłoczona90

Czy świat się zmienił czy ludzie ? Chodzi o mnie i facetów. Ja mając 18 i ja 25

Polecane posty

Gość przytłoczona90

Mając 18 lat chodziłam na randki i zawsze wszystko było tak niewinnie tak samo rozmowy w internecie. Teraz, gdy mam 25 faceci mają inne podejście. Od razu piszą, że chcą związku, szukają na poważne, jest mało miejsca na tajemniczość, flirt. Nie ma zaskoczenia, już po 1 spotkaniu pytają o przyszłość relacji. Tu nawet nie chodzi, że spieszą się do łózka, chociaż gadają o seksie dość szybko. Nie wiem czy kiedyś 5-10-15 lat temu też tak było? Może po prostu ludzie w wieku 25-30 lat są tacy. Trochę mnie to przeraża. Oczywiście chciałabym poznać mężczyznę na całe życie , ale oni to tak planują. Nie ma magii. Mówią wszystko wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pewnie w wieku 10 lat wyjscie na lody z kolega tez byly inne. Po 60 tez beda inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo oni nie chcą się zakochać tylko szukają sprzątaczki i kucharki do domu oczywiście jak w tedy się zakochają to po około 5latach cię zostawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krazy kookie
tak, syf się zrobił i masa chorych umysłowo, świat upada dosyć szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co zrobić? Jak znaleźć miłość? ja nie chcę takiego układu, dodam, że oni też mówią dość szybko o rodzinie, przebytych chorobach, pytają mnie o moje albo mówią " masz takie ładne włosy, sylwetkę, dzieci będą ładne i zdrowe" :O :O Mam wrażenie, że obojętne jaka dziewczyna by była... dla nich jestem tylko częścią ich planu, czyli skończyłem studia, mam pracę, dom, kasę to szybko znaleźć babę i dzieci robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka poprostu nie dojrzala i tyle. Mam nadzieje ze wiesz ze tego ksiecia na bialym rumaku tez nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli z tym księciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są dwie opcje: - trafiasz na takich którzy są zdesperowani albo mamuśki ich cisną i chcą się możliwie szybko wychajtać (moim zdaniem to druga najliczniejsza grupa na czatach, zaraz po tych którzy chcą główne seksu) - ci faceci gdzieś usłyszeli albo przeczytali że kobietom bardzo zależy na stałych związkach i uważają że takie gadanie to dobry sposób na podryw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest dobry sposób na podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem że nie jest:P ale mam wrażenie że niektórzy faceci uważają że zrobią wrażenie mówiąc jak pragną stałego związku czy małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×