Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie z suplementami

Polecane posty

Gość gość
Ja już wypowiadałem się na temat Foreverslim, i pomimo, że troszkę czasu już minęło, to nadal u mnie wszystko w porządku, waga jak spadła, to się utrzymuje... Nie dam sobie nic powiedzieć na ten suplement

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinaaa68
Z własnego doświadczenia wiem,że to dobry pomysł,szczególnie w połączeniu z dietą lub sportem.Ja w taki sposób straciłam 7 kg w miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał26
Czy to dobry pomysł ? To świetny pomysł ja ćwiczyłem i stosowałem suplement diety IQacai,w ciągu kilku tygodni potrafiłem stracić nawet 8 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreversklim i jestem bardzo zadowolona, bo schudłam nawet więcej jak się spodziewałam. 14 kg mniej na wadze, to naprawdę duży sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz schudnac zdrowo? Utrzymac wage? Dostać plan ,żywieniowy , treningowy oraz opieke podczas całej diety i członkowstwo w naszej grupie na FB ? Szukam chętne osoby, które chciałyby coś zmienić w swoim życiu. Takich ludzi, którzy mają cele: chcą schudnąć, poprawić swoją sylwetkę, mieć więcej energii, osoby które chciałyby poprawić wygląd swojej skóry, włosów i paznokci. Znasz może kogoś, takiego? Twoja odpowiedz będzie dla mnie bardzo pomocna. Jeżeli zabieram Ci czas to przepraszam. Napisz ,podam Ci plan naszej diety . e-mail: karoollaa@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie jedyną rewelacją jeżeli chodzi o tabletki na odchudzanie to Slimunox,dzięki nim w końcu poczułam się szczupła. W 3 miesiące schudłam 12 kilogramów, teraz już jestem dłuższy czas po zakończeniu i nie mam żadnego efektu jajo, tak często występującego podczas korzystania z innych tego rodzaju produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo korzystne i wręcz zbawienne okazało się branie tabletek Foreverslim.Zaczynałam odchudzanie na samej diecie po jakimś czasie musiałam niestety włączyć tabletki bo po prostu nie było efektów.A regularne branie tych tabletek przynosi super efekty.Schudłam 15 kg cieszę się bo również nie wystąpił efekt jo-jo czyli odchudzanie jest skuteczne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskałam po zastosowaniu Slimunox. 3 miesiące i waga spadła prawie o 16 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skończyłam odchudzanie z Foreverslimem schudłam z jego pomocą 16 kg.Teraz muszę wzmocnić trochę mięśnie ,i zainwestować w dobre kremy ujędrniające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam suplement Iqacai, moja mama stosowała przez 4 miesiące i udało jej się schudnąć aż 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po zastosowaniu Foreverslimu waga spadłą o 16 kilo. Jak dla mnie to jeden z najlepszych środków na odchudzanie, jedyny, który okazał się skuteczny w przypadku mojej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy na jaki suplement trafisz. Koniecznie czytaj składy i opinie na różnych forach. Nie będę pisała nazw tych specyfików, sama na nie trafisz, ale komentarze nie są zadowalające, bóle brzucha, zaparcia, wymioty. To część skutków ubocznych po tych tabletkach. Ja wybieram tylko naturalne i sprawdzone suple. Obecnie mam african mango 180 i jestem z niego bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zainwestować w Slimunox - w moim przypadku w ciągu 3 miesięcy schudłam aż 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same tabletki nie pomogą to fikcja, najwyżej przeczyszczą organizm, a potem efekt jojo murowany. Ważny jest ruch, racjonalne żywienie .Ja schudłam sporo na tej diecie http://dieta-lux.pl/44535 ,już w pierwszym tygodniu spadło mi z wagi 3 kg .Dieta połączona jest z ćwiczeniami i ułożona jest przez dietetyków i trenerów.Przede wszystkim jest to najtańsza dieta jaką znalazłam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem bardzo zadowolona z tego co osiągnełam stosując suplement Slimunox. Schudłam, czuje się dużo lepiej. Nauczyłam się inaczej jeść, jeść zdrowo więc utrzymuje już wagę. Dzięki Slimunox schudłam ponad 10kg przez 3 miesiące czyli okres kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście Slimunox działa i to na naprawdę zadowalającym poziomie. Udało mi się stracić całą nadwagę dopiero kiedy brałam te tabletki. Sama wiecznie coś podjadałam, miałam ochotę na słodycze, przy Slimunox takich problemów nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×