Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odchudzanie z suplementami

Polecane posty

jeśli będziesz jadła same tabletki i to będzie jedyna inicjatywa , aby schudnąć, to według mnie to nie jest dobry pomysł, tylko zniszczysz sobie zdrowie. Najlepszy to oczywiście ten naturalny, czyli odpowiednia dieta + ćwiczenia :) nie dość że waga spadnie, to będziesz miała ładną figurę :) jeśli chcesz się dodatkowo czymś wspomóc, to raczej proponowałabym ci dodawanie jakiś naturalnych składników do diety, np kofeinę w proszku czy inositol, niż faszerowanie się tabletkami :) sama się odchudzałam i wiem, że łatwe to nie jest, ale taka kombinacja się u mnie sprawdziła :) jeśli chciałabys spróbować, to ja zamawiałam kofeinę z http://kofeina-sklep.pl/14-kofeina :) teraz na szczęście nie muszę się odchudzać, ale za Ciebie trzymam kciuki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie nie ma nic złego w odchudzaniu z suplementami, chociaż ja osobiście polacałabym tylko w 100% naturalne suplementy. Nie trujmy naszej biednej wątroby i wspomagajmy oczyszczanie organizmu z toksyn, zamiast dodatkowo brudzić wątrobe. trzeba zdawac sobie sprawe z tego że wątroba na prawde pomaga w całym procesie. Ja mam za sobą juz - 11 kg i musze przyznac ze wszystko ruszyło dzięki połączeniu ćwiczeń, zbilansowanej dietów (od czasu do czasu pozwalałam sobie na grzeszki) i picie ziół ajurwedyjskich i zarzywanie naturalnych suplementów. Poczytajcie sobie w sieci o ajurwedzie i himalajskich ziołach na różne dolegliwości i przede wszystkim dziewczyny: we wspomaganiu się skupcie się na Detoxie który barzo wpływa na gubienie kg, a nie tylko spalacze tłuszczu itd. Wejdzcie w zdrowy tryb, mniejsze porcję, zdrowa suplemetacja a oprócz tego że waga zacznie spadać to będziecie się świetnie czuły we własnej skórze!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już była mowa o zielonym jęczmieniu, ale ja się przyłączę do pozytywnych opinii na jego temat. Od 3 tygodni biorę Młody Jęczmień Premium z Olimpu i udało mi się już zrzucić 4 kg. Oczywiście całego sukcesu nie opieram tylko na tabletkach, bo dodatkowo ćwiczę 3-4 razy w tygodniu po 45 min z Chodakowską albo uprawiam jogę i zwracam uwagę na to, co jem, ale wcześniej też tak robiłam, a kilogramy tak nie leciały jak przy tym suplemencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od samego myślenia o tych suplach wątroba mi się powiększa. W codziennym życiu bierzemy już tyle chemii, że nie ma co się więcej faszerować. Kto chce schudnąć musi mieć silną wolę i dobry indywidualny plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaja
Moim zdaniem jeśli stosuje się dobre (od sprawdzonych firm produkty) to jak najbardziej Tak! ;) Sama podczas swojej dietki przeważnie biorę młody jęczmień premium od olimp labsu (polska dobra firma). Pomaga uzyskać lepsze efekty i jest bardzo zdrowy, ma całą masę witamin w sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie motywowałam z koleżanką jak byłam na kuracji ze Slimcea. Ja schudłam 15kg a koleżanka 14kg w 3 miesiące :) bez motywowania siebie było by cieżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Suplementy nie zawsze są zdrowe. Często powodują zanieczyszczeni organizmu, przez co zdrowie zaczyna szwankować na każdej płaszczyźnie. A przecież wystarczy zastosować sie do rad zawartych w http://neera.pl/oczyszczanie-organizmu-z-toksyn/ i problemu wcale by nie było. To jest takie proste, a mimo to ludzie z tego nie korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlfreda
Moje zdanie jest takie że Foreverslim jest jednym z najskuteczniejszych preparatów tego typu.A czy za chwilę znajdzie się matoł który będzie po mniej jechała mam to gdzieś .Mojego zdania na temat Foreverslimu nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weczka
generalnie to każdy wspomagacz zadziała ale najpierw dieta i ćwiczenia :) u mnie tak było, brałam zieloną kawę w tabletkach IQGreen i dopiero jak wprowadziłam dietę to zaczęłam chudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMadzik
Fajnie jest móc sie pochwalić w końcu tym że waga spadła.Mi udało się schudnąc stosując Foreverslim 10 kg jest to dokładnie tyle ile chciałam.Noszę teraz ciuchy o dwa rozmiary mniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćzebra
Stosując preparat Foreverslim a do tego trochę ruchu i mniej obżarstwa w moim przypadku odniósł pożądany efekt.Waga spadła,a ja teraz jest szczuplejsza ,szczęśliwsza i bardziej pewna siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja na samym początku myślałam że same tabletki dadzą radę .Nie miałam jakiejś kosmicznej nadwagi raptem 8 kg.Ale niestety tak się nie dało.Owszem Foreverslimplus zmiana niektórych nawyków żywieniowych i dopiero wtedy zobaczyłam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serpana
Ja schudłam 20kg w 6 miesięcy. Brałam therm line hydrofast. Pożegnałam się z pieczywem. Jadłam trochę mniej ale bez chleba i udało się. Powiem więcej... aby przekonać się jak moja waga będzie reagować na zwiększenie ilości spożywanych posiłków jadłam też słodycze i nic , waga nawet nie drgnęła. Dodałam do diety pieczywo i winda poszła w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam specyfiki. Zepsujecie sobie wątrobę, trzustkę i nigdy już nie będziecie mogli się odchudzać z powodów zdrowotnych. Przeliczając w dłuższym okresie czasu (miesiąc, dwa) nie schudnie się więcej niż 300g dziennie i to przy ekstremalnym wysiłku i diecie. Jeśli chudniesz więcej to wiedz, że się odwadniasz i po miesiącu metabolizm spadnie tak, że nie da rady schudnąć ani gram, a zjedzeni czegokolwiek oznacza wzrost wagi z odkładaniem tłuszczu. Dlatego rozsądnie jest przyjąć, że w długim okresie czasu (miesiąc) średnio chudniemy 100-150g dziennie. Jest to odchudzanie realne, zdrowe i nie powoduje jo-jo. Ścieżka do schudnięcia jest taka. 1) sen min. 8 godzin 2) wczesne chodzenie spać 21.00 max o 21.30 - chodzi o metabolizm wg zegara biologicznego 3) codzienne poranne 30-40 min bieganie, truchtanie, ale nie na zabój, bo będzie kontuzja. Tylko tak aby nie stanąć tylko się ruszać przez cały czas. Trochę pompek skłonów, podciągnięć scyzoryków. 4) możesz dodać skakankę po południu i trochę pompek.... UWAGA - nie przesadzajcie. Nie nadrobisz straconego czasu i przybyłych kilogramów. Trzeba systematycznie po woli. 5) Pij co godzinę pół szklanki wody niegazowanej - 30 min przed posiłkiem może być gazowana. 6) Żadnych słodyczy, ciast, słodkich napoi. 7) Produkty mączne i zielniaki ograniczaj. 8) Pierwszy posiłek zjedz tylko gdy poczujesz głów. Potem jedz co 3,5 godziny trochę mniej niż pięść. Żołądek jest tej wielkości i będzie to trawił na bieżąco. Zjesz więcej to będzie odkładał. 9) Przed posiłkiem wypij 1/2 szklanki wody gazowanej - rusza perystaltykę jelit napina ścianki żołądka, ułatwia przesuwanie masy pokarmowej. 10) ostatni posiłek max 18.00. Gwarantuję Ci, że w ciągu 40 dni schudniesz w ten sposób min. 10kg max. 14kg. Ale UWAGA !!! Po odchudzaniu pkt. 11) Można powoli raz na tydzień poluzować z jedzeniem, ale bez obżarstwa oraz słodyczy i niestety tak do końca życia - inaczej efekt jojo 12) Nie można też przestać ćwiczyć. Jedynie może to być rzadziej np. 3 razy w tygodniu. Pamiętaj. Nie nadrobisz straconego czasu i przybyłych kilogramów. Trzeba systematycznie powoli w dłuższym okresie czasu np. pół roku.Wówczas efekty będą trwałe. Kolejna rzecz, to, że jeżeli polegniesz teraz (efekt jojo) to następnym razem będzie ciężej zrzucić kg, gdyż organizm, metabolizm się uczy i nie będzie chciał współpracować. Wg mnie najlepszy zapychacz brzucha, likwidator głodu, przyśpieszacz spalania tłuszczyku to sałatka mocno średniej/dużej wielkości pomidor+1/2 kostki sera półtłustego, czosnek, kminek, przyprawy i herbata. Mniam i do tego długie uczucie sytości. Polecam rano i popołudniu. Banan i jogurt na II-gie śniadanie i obiad mięcho plus sałatka. Jest jeszcze generalna zasada. Od rana do 11.00 (śniadanie) mączne (chleb, makarony), ale mało, a do 14 (obiad) owoce. Wieczorem tylko warzywa i nabiał. Jeżeli chodzi o bieganie to tak często, codziennie można max. przez 6-7 tygodni, a potem lepiej biegać rzadziej np. 3 razy w tyg, bo siadają stawy z intensywności i diety. Później można jeść w miarę normalnie tylko biegać 3 razy w tyg. Polecam. Ja tak chudłem 21kg, a teraz stabilnie mam 16-17 kg mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkowa892
Moim zdaniem nie jest nic złego jeżeli odchudza się ktoś z suplementami. Ja na przykład odchudzam się z African Mango http://szczupla-kobieta.pl i jestem z niego bardzo zadowolona;) schudłam już 24kg w 3 miesiące;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laikowa1
Pewnie że to dobry pomysł. Ale polecam skorzystać z rady specjalisty. Ja np. korzystam z comiesięcznych konferencji online o zdrowiu, które prowadzi specjalista od biochemii. Dodatkowo udziela odpowiedzi na trudne pytania , a także dzieli się z nami róznymi ciekawostkami :) Polecam zajrzeć na oferowane przez GSH Polska konferencje : https://gshpolska.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko mi było pozbyć się 14 kg nadwagi która została mi po dwóch ciążach.Przechodziłam z jednej cudownej diety na drugą.No i niestety nic.Prawda tak że najpierw trzeba sobie poukładać pewne rzeczy w głowie a potem wziąć się za odchudzanie.Teraz jestem na diecie 1800 kal plus Foreverslim. Jeżeli uda mi się schudnąć jeszcze 3 kg zaczne biegać na razie mi trochę ciężko.Waga spada z czego bardzo się cieszę.I mam nadzieję że w końcu uda mi się zrzucić nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majusia789
Ja gdy ważyłam 120kg najpierw zaczęłam jeść regularnie do tego stosowałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl na tej stronie mają Super Ceny! ale to nie o tym gdy już zeszłam do 80kg zaczęłam troszkę biegać a raczej marszo bieg bo wcześniej tylko spacerowałam by stawy mi nie poszły;) teraz ważę już 68kg i to koniec mojej przygody z odchudzaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Numer jeden wśród preparatów wspomagających trawienie, przyspieszających metabolizm oraz ułatwiających odchudzanie i dbanie o szczupłą sylwetkę. - Produkt jest chętnie wybierany przez osoby chcące świadomie dbać o swój wygląd, bez żadnych skutków ubocznych i przykrych symptomów towarzyszących gubieniu zbędnych kilogramów. WEJDZ NA STRONE I DOWIEDZ SIE WIECEJ ROWNIEZ NA TEJ STRONIE ZROBISZ ZAMÓWIENIE: http://nplink.net/cTKrr3xa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszym i jedynym suplementem jaki stosowałam był Foreverslim.Szkoda że wcześniej nie pomyślałam o tabletkach schudłam bym szybciej i nie męczyłam bym si tak długo na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie do tej pory robi wrażenie to żę właśnie dzięki Foreverslimowi udało mi się aż tyle schudnąć,chociaż wcześniej stosowałam różne diety.Kto by pomyślał że właśnie suplement diety mi pomoże schudnąć.Co ważne na Foreverslimie nauczyłam się jeść zdrowo i racjonalnie co do dzisiaj procentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w końcu mogę się pochwalić imponującym spadkiem wagi.Z pomącą Foreverslimu udało mi się stracić 17 kg.Mija trzeci tydzień od kiedy nie biorę tabletek i żaden kilogram nie wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja laska łykała Foreverslim,na początku ją opieprzałem że bierze jakieś świństwo.Ale po trzech tygodniach wyglądała fajnie straciła na wadze 5 kg.Teraz po prawie trzech miesiącach brania waży 52 kg przy wzroście 150 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahw22
Oooo super ja odchudzam się wraz z suplementem African Mango http://afrikanmango.pl i od razu lepiej kilogramy spadają lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Branie Foreverslimu rzeczywiście pomaga wprowadzić zmiany w sposobie odżywiania.Ale prawda jest taka że bez diety i ruchu efekty odchudzania będą znacznie gorsze niż jak będziemy się trzymać ściśle zasad kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie odchudzanie z suplementami diety to super pomysł,lecz trzeba uważać,gdyż niektóre odchudzają tylko portfel,ale znam taki jeden,świetny suplement diety,nazywa sie IQacai i sam go stosowałem,już po kilku tygodniach widać efekty i to beż żadnych diet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×