Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agnieszkakuź

Dj na wesele ciekawe pomysły

Polecane posty

Gość Agnieszkakuź

Cześć, poszukuję dj na wesele w Warszawie - wrzesień 2016 chodzi mi o osobę z którą można się dogadać, m ciekawe pomysły, chcę zeby wesele było ciekawe, nie chcę tradycyjnych zabaw z krzesełkami tyko cos całkiem innego :) poza tym ważne, aby dj umiał dobrze zabawić gości i płynnie sie wypowiadał. Możecie kogoś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
Propozycja idealna na piękny ślub w plenerze! Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Siedlcach. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Poleciłabym ci kogoś z Playdjs www.playdjs.pl bardzo fajna ekipa jedna z większych w Polsce, znajdziesz ich w necie wpisując nazwę, napisz i zobacz czy mają wolny termin, Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas był dj z http://www.artmargot.pl/ i bardzo fajnie animowali gości weselnych. Ja byłam bardzo zadowolona, weselnicy rónież.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na weselu grał DJ Pepe i było świetnie! ma genialne podejście do gości, dostosowuje się do klimatu nie to że na siłe gra to co sobie założył a goście się wgl nie bawią, dzięki niemu to wesele było bardzo udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dużo bardziej wolę zespół, dj jakiś mi się taki bezpłciowy wydaje, a zespół i fajnie zinterpretuje piosenki i fajnie potrafi ludzi do zabawy poderwać u mnie The Good Sound grało i wszyscy bardzo dobrze się bawili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem fanką zespołów, sama wybrała zespół format- zgapiłam ich od koleżanki no ale tak mi się podobało jak u niej grali że nie mogłam sobie odmówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siekba
Moim "fanizmem"są kapele weselne znające rynek takich usług i często kaprysy pary młodej, gości weselnych.A dj??to tylko taki,który jest zadowolony...z gości:) ,a wesele jest małe 20-30 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niccolas
Witam, proponuje Dj na wesele Grzegorz Świstuń. Więcej informacji na stronie www.grzegorzświstuń.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grał kiedyś DJ Adam. Bardzo fajnie prowadził imprezę co jest chyba ważniejsze od samej muzyki. Pozwolił nam też wybrać sobie ulubione piosenki... Tu jego strona http://www.djlodz.c0.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Creative Dj i Dj Sebastian Pączkowski - świetna sprawa! Grał na moim weselu i rewelacyjnie rozkręcił imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywista sprawa jest, ze wybór i organizacja oprawy muzycznej jest bardzo ważną kwestią podczas organizacji wesela polecam artykuł o tym jak wybrać odpowiedniego DJ'a, link: http://duzerodziny.pl/dj-na-wesele-jak-wybrac/ sami z mężem musieliśmy zadbać o dobrego DJ'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukasz dj na wesele to polecam zapoznać się z tekstem, który ja znalazłem w tym samym momencie. Nie miałem pomysłu, czego oczekiwać od takiej osoby, ostatecznie jednak znalazłem ten artykuł i później idealnego dj. Więcej znajdziesz na stronie: http://www.cowneciepiszczy.pl/weselny-dj-prowadzi-sylwestra/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu bawiłam się na weselu mojej znajomej gdzie grał DJ Sebastian Pączkowski, bardzo dobrze wspominam tę zabawę do dnia dzisiejszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Ci http://djslask.pl/ Moi goście byli tak zachwyceni oprawą, że zażądali poprawin poprawin ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robert Duma, DJ Spectrum to najlepszy DJ na świecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ Spectrum rozkręci każdą, nawet najbardziej sztywną imprezę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie muzyków na wesele to skontaktujcie się z firmą www.artmargot.pl Firma ta zrzesza wiele zespołów muzycznych oraz DJów. W ich ofercie na pewno znajdziecie coś co będzie pasowało na wasze wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! DJ Spectrum nie ma sobie równych - urodzony DJ i wodzirej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ Spectrum - mistrz nad mistrzami, na muzyce zna się jak nikt inny. Nie wiem, jak on to robi, ale potrafi rozruszać nawet najbardziej wymagającą publiczność. Jeśli kiedyś będę organizować imprezę, to tylko z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka13

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej postawić na jakiegoś DJ, zawsze to ciekawiej na weselu. Ja mogę polecić z autopsji Macieja Wilkanowskiego z DJMW. Grał na naszym weselu, pomógł nam też wybrać odpowiednią muzykę, dzięki czemu wesele było znakomite 🙂
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×