Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Misio1 pamietacie? pamietacie jak jechaliscie po nim

Polecane posty

Gość ja swoje wiem
Jak sie nie smiac z czlowieka ktory sam o sobie pisze, ze opracowal system komputerowy z ktorego korzystaja MILIONY osob na Slasku i jednoczesnie nie potrafi podac nazwy tego systemu? Jak sie nie smiac z zapewnien samego misia1 ktory co chwila twierdzi, ze pracuje w innym zawodzie i w kazdym z tych zawodow udaje eksperta? Jak nie ryknac smiechem czytajac o rozlupanych czaszkach dzieci ktore misio1 widzial i upieral sie przy tym do konca? Idiota, klamca, mitoman - to okreslenia ktore same nasuwaja sie w myslach. Misio sam o sobie dawal swiadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiowi zwyczajnie odechcialo się pisanie z bandą kretynów. X Misio jest zbyt inteligentny na ów poziom dyskusji. X A jeśli chodzi o system operacyjny przy opracowaniu którego współuczestniczył, radzę skorzystać z google, lub z rodzimej strony Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału informatyki. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pamietam jak misio zyczył moim dzieciom aby porwał ich pedofil takze nienawidze tej szmaty smierdxzącej i męskiej c**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś Misiowi zwyczajnie odechcialo się pisanie z bandą kretynów. Misio jest zbyt inteligentny na ów poziom dyskusji. A jeśli chodzi o system operacyjny przy opracowaniu którego współuczestniczył, radzę skorzystać z google, lub z rodzimej strony Uniwersytetu Jagiellońskiego wydziału informatyki. x Misio wrocil :D Misiu a czemu wstydzisz sie zalogowac? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś A jeśli chodzi o system operacyjny przy opracowaniu którego współuczestniczył, radzę skorzystać z google x Misio1 stworzył google? CZAD!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misio1 był już stary, musiał w końcu odejść z tego świata RIP ( ' )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio zapadł w sen zimowy, wróci jak się ociepli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misia to hejtował ten kryptogej baran pancerny, kretyn zresztą do potęgi n i grupka pryszczatych onanistów, wyznawców wała z kołdry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiu zaloguj sie i nie odpisuj z goscia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
misio1 jest spoko, ja go lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×