Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcin Masaż

masażysta Warszawa

Polecane posty

Gość Marcin Masaż

Witam mam 32lata.. wykonuję masaż klasyczny i relaksacyjny całego ciała. Dojezdzam na terenie Warszawy z własnym stolem do masażu.. masuję od 2 lat.. poniżej link do ogłoszenia .. jest tam moje foto. NIE swiadczę usług seksualnych ... ( masaż erotyczny możliwy dopiero po kilku sesjach ze stałą klientką) pozdrawiam Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubiss
Praktycznie codziennie biegam i w ramach regeneracji całego organizmu zamawiam leczniczy masaż ciała, w tym masaż kręgosłupa i nóg. Najczęściej korzystam z http://masowaniewarszawa.pl, ponieważ pan Dominik działa niezależnie i ma znacznie niższe stawki od standardowych gabinetów odnowy biologicznej. Masaż działa, jestem dobrze rozciągnięty, zrelaksowany i przyznam, że w ten sposób trenuję bardziej intensywnie, bo regeneracja następuje dynamicznie już w trakcie kontaktu z masażystą. Polecam podobne podejście. Lepiej wydać na masażystę niż na suplementy, które u mnie w ogóle nic nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wykupiłem pakiet masaży dla pracowników u Dominika Dragana. Zdolny masażysta, do którego dostałem namiar od kumpla, który leczy się u niego na problemy z kręgosłupem. Masaże z góry opłacam, a później pracownik po prostu się rozlicza z wykorzystanych godzin. U mnie ten pomysł bardzo się sprawdził. Przyznam, że nawet jest większe zainteresowanie nadgodzinami, czy dodatkowymi zleceniami po wprowadzeniu podobnego pakietu motywacyjnego. Sam też korzystam z masażu leczniczego na kręgosłup. W sumie uniwersalne rozwiązanie. Pan Dominik to młody masażysta, ale już widać doświadczony i naprawdę konkretny. Rozmawiałem z kilkoma masażystami, ale u pana Dominika od razu widać pasję, do tego co robi. Z tego powodu polecam, bo tylko takimi ludźmi się otaczam. Numer zostawiam 503 915 768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po rozwodzie rodziców babcia zapisała mnie do psychologa, pana Dominika z gabinetu Afekt w Warszawie. Terapię miałam na Skype w dopasowanych godzinach w atmosferze poufności. Musiałam komuś opowiedzieć o swoich przeżyciach i wszystko w głowie poukładać. Konsultacje psychologiczne na pewno skierowane na problem, a nie na jakiejś luźniej rozmowie. Nic z tych rzeczy. Zbieram się jeszcze, ale psycholog mocno mi pomógł. Polecam, bo nie ma sensu dusić w sobie emocji. Lepiej się wykrzyczeć, wygadać i zaakceptować pewne sprawy, na które nie ma się często wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helio33
W Warszawie na masaże to ja jeżdżę do Porta Medica, mają super fizjoterapeutów i mam pewność że masaż zostanie wykonany w 100% profesjonalnie. Bo on przede wszystkim ma nie szkodzić pacjentowi, nie zawsze masowanie jest wskazane i fachowiec musi to ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Masażysta Pruszków
MasażystaPruszków.pl Body & Massage, to profesjonalny salon masażu w Pruszkowie. To gabinet, który kreuje nowy, zdrowy styl życia. Jestem certyfikowanym masażystą z kilkuletnim doświadczeniem. Masaże w wykonaniu profesjonalisty zapewniają relaks, odprężenie, napełniają energią i pomagają odzyskać naturalne piękno. A w przypadku dolegliwości, przynoszą ulgę, dzięki indywidualnie dobranej terapii. Proponuję rozwiązania i układam skuteczne terapie zabiegowe. Jestem w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Oferuję zabiegi z użyciem najwyższej jakości naturalnych kosmetyków, gwarantuje efekty i bezpieczeństwo. Masaż w Pruszkowie? Masaż z dojazdem do klienta? Tylko z MasażystaPruszków.pl Body & Massage. Serdecznie zapraszam. Umów wizytę w gabinecie lub u siebie w domu: http://masazystapruszkow.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masaże zawsze są przyjemne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×