Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Hula Hop

Polecane posty

Gość gość

Ćwiczy ktoś ? jakie efekty? kiedyś ćwiczyłam ale takim dziecięcym, a zastanawiam się nad kupnem takiego z wypustkami. Chciałabym się pozbyć boczków. Wiem, że nie da się pozbyć tłuszczyku z jednego miejsca i nie myślę, że samo hula zdziała cuda. Chcę kręcić po parę min w dni w które nie ćwiczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie kręci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kręcę i to z 5 lat z przerwami na 2 ciąże. kręcę często, może nie codziennie, ale myślę, że z 5 x w tyg. czasowo też różnie czasem 5 min a czasem 40, ćwiczę też w domu, a hula hop jest do tego dodatkiem. Mam ładnie zarysowaną talie i 0 boczków. Nie wiem ile w tym pomogło hula hop, a ile geny i inne ćwiczenia. Diety nie mam jem to na co mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie nudzi Ci się ? ja się boję, że kupię i zalegnie w koncie. Dzisiaj przeglądałam co allegro proponuje i za takie z 2 rzędowymi kulkami minimum z przesyłką trzeba dać 60 zł, a są i takie za 130.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba już się przyzwyczaiłam do tego, że kręcę robię to zazwyczaj oglądając TV, to ze ćwiczę wieczorami to też dla mnie normalne, chcąc mieć ładną figurę wiem, że nie mogę leżeć na kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doswiadczenia nie polecam kupowac zadnych specjalnych hula hop. Na studiach krecilam takim za 4 zlote z tesco i w kilka tygodni stracilam 5 cm w talii. Potem kupilam takie duze, ciezkie, z wypustkami, i ciagle do niego podchodze i ciezko mi sie zabrac. Kreci sie fajnie, ale troche boli i siniaki mam po nim okropne, co prawda po kilku dniach krecenia mozna sie przyzwyczaic (ale ja i tak musze sie jakims szalikiem owinac w pasie), ale ciezko sie przemoc zeby kilka dni krecic, bo jednak boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tym dużym nie kręci się łatwiej? ja kręcąc lekkim nie widziałam efektu. No i te z wypustkami są rozkładane, zawsze można schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
łatwiej się kręci, choć sińce mogą być no i tak jak napisałaś koszt większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie leży, nudne jest takie krecenie 2 tyg miałam zapal pozniej odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam kiedyś u koleżanki takie z "kolcami". okropnie boli, ale ponoć skóra później się przyzwyczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może to była kolczatka, a nie hula hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apka1990
Ja krece od 1,5 tygodnia. Może ktoś coś wie na temat efektów kręcenia zwykłym, plastikowym hula hop ale obciążonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja krece obciążonym lekko. Wydaje mi się że hula to taki dodatkowy sznyt dla talii jak róż dla buzi. Niby nic, a swoje robi ale bez ogólnie aktywnego trybu życia, to na niewiele się zda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apka1990
Ja mam zwykle hula hop plastikowe obciążone solą. W 1.5 tygodnia zeszło mi z brzucha 3 cm ale tylko z brzucha. Może teraz będzie lepiej bo krece coraz dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam takie wlasnie sola obciazone, fajnie modeluje talie:) nie wiem jak dziala samo bo ja jeszcze cwiczylam i bralam tabsy iqgreen z zielona kawa ale rzezba jest konkretna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apka1990
Ja też czasami ćwiczę dodatkowo coś na brzuch i pośladki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez hulam :) jakoś od połowy marca i dość nie regularnie od 1 do 6x w tyg czasem po 5 min a czasem po 40. Jestem szczupła, ale z boczkami miałam problem, mi niby nic w cm nie ubyło, ale talia prezentuje się zupełnie inaczej. Poza hula hopem czasem biegam, czasem ćwiczę z Chodakowską lub innymi trenerkami z neta i hula hopu używam na zakończenie treningu lub wlasnie jak nie mam siły na nic więcej. Talia zmieniła się od kiedy używam hula hopu (z wypustkami). Jestem bardzo zadowolona - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apka1990
A może ktoś coś napisze o efektach ze zwykłym hula hop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apka1990
Minęły dwa tygodnie od kiedy krece. Nie mierzylam się ponownie ale stanęłam na wadze. 3 kg. mniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sokis
ja mam takie hula z wypustkami, które mają niby rozbijać tłuszczyk dodatkowo i jestem bardzo zadowolona tylko na początku kilka dni mnie bolało i miałam siniaki ale przeszło :D a jak nie wiecie jak ćwiczyć, poczytajcie tu http://sportportal.pl/jak-krecic-hula-hoop/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apka1990
Mnie nic nie bolało ale siniaki miałam ogromne... A od plastikowych podobno nie wychodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×