Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaopatrzenie medyczne

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś mi może polecić gdzie dostanę solidne zaopatrzenie i urządzenia medyczne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na stroni nfz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż do swojej kliniki zaopatruje się w Inmedzie www.inmed.pl. Mówi że mają nie tylko dobre sprzęty i urządzenia ale i miło się z nimi współpracuje. Oni są ogólnie znani na rynku więc powinnaś o nich słyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graz82
a czego szukasz konkretnie? z takich ogólnomedycznych mogę polecić http://sklep.cezal.com.pl/ sprawdzona firma, działa od lat na rynku. jeśli tam nie znajdziesz czego szukasz, napisz konkretnie, może też będę umiała pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W sklepie medycznym medicaldepot.pl/ masz gwarancję, żę dostaniesz świetne wyposażenie w rozsądnych cenach. Firma działa na wysokim poziomie od lat realizuje wyposażenie dla różnych placówek medycznych więc możesz im bez obaw zaufać. Propozycji jest w sprzedaży sporo więc coś intersującego będziesz w stanie dopasować do zapotrzebowania u siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Znalezienie dobrej firmy oferującej wyposażenie medyczne jest bardzo ważne. Jeżeli poszukujecie odpowiedniej firmy to polecam wam zajrzeć na stronę www.inmed.pl Oni oferują solidne urządzenia i wyroby medyczne w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maki

Ostatnio również jak potrzebuje jakiegoś medycznego sprzętu to zerkam na sanity.pl – ten wybór właściwie tam jest największy, jednocześnie mają bardzo dobre ceny, nigdy też nie narzekam na jakość sprzętu, ogólnie warto zwrócić uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×