Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dziecko 1,5 roku waży 16 kilo. czy to nie szokujące dla was?

Polecane posty

Gość gość

dla mnie bardzo, tłusty klocek który jeszcze półtorej roku nie skonczył. matka dziecka utrzymuje że upasło się na jej mleku. wierzyc ie w takie cuda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem ale dla mnie to bardzo dużo, mam syna 13 mcy i waży 9,500g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 4letnia córeczka tyle waży i wygląda normalnie, ładnie.... Jak na 1,5 roku to za duuuuzo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem trochę dużo. Moja jak miała rok wazyla 8kg. Z tym ze mala i drobna sie urodziła a to tez swoje robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, bo jak może dziec ko kótre dopiero roczek skonczyło, wazyc 16 kg? dają jej do jedzenia: ciasto, mięso, cgrupki be zprzerwy i się dziwią że dziecko wygląda jak prosię na ubój.... i jeszcze kit wciskają że to na mleku się tak upasło. przecież widziałam jak jej dają ciasto normalnie jak starej. i karmią co chwilę syfem. pewnie juz wie nawet jak smakuje kurczak z kfc, nie zdziwilabym sie. Oczywiście nie wtrącam się bo nie moja sprawa, z tego co wiem to tam juz ktos im uwage zwracał to zaraz sie obrażają.... ale żal mi tego dziecka. jak mu rozepchają komórki tłuszczowe to ona zawsze juz bedzie musiala sie 10 razy bardziej pilnować by nie utyć w dorosłym zyciu, niz musialaby sie starać zdrowa, nie otyła osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 8 miesieczny wazy 9,400gram ale jest dlugi i ubranka na 80 cm ale tez pucołowaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doczytałam do końca mój błąd. Na półtora roku wazyla nie cale 10 kg. Chociaz teraz ma 2.5 i waży ledwo 12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma 18 miesięcy i waży 12kg, nie wydaje mi się gruby ale to już raczej taką górna granica. 16 kg to rzeczywiście sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ciuup to mój syn na 2 lata i 3 miesiące i waży 13,5 kg (92cm wzrostu ma). Ale mój nie je na codzień chrupek i ciast :-/ owszem od święta się zdarzy, przecież nie mogę zakazać "frykasow" na stole np w święta czy urodziny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma 20 miesięcy, 88 cm wzrostu i waży 12 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn za rok kończy 3 lata i waży 17 kg i wreszcie jest normalny. Z tym, że jest bardzo wysoki ma 106cm. Ja też karmiłam go rok piersią i od narodzin był głodomorem piersiowym i faktycznie do roku był dość gruby i pucułowaty, ale wszystko ma swoje granice... gdyby był aż tak gruby chyba skonsultowałabym to z lekarzem. No i on faktycznie był gruby od piersi, bo bardzo zwracaliśmy uwagę na to co je. Łącznie z babciami, które są racjonalne w sprawach żywienia. Miałam grube dziecko, ale to jest szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie półtorej roku, a PÓŁTORA roku nieuku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile mialo dziecko z tematu jak sie urodzilo?mowila matka cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam autorko że powinnaś im zwrócić uwagę że krzywde dziecku robią, że jak sie nie opamiętają to dziecko będzie cierpieć na otyłość i będzie w szkole wytykane palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko jak się urodziło to wagę miało w normie. zupełnie normalne było wagowo i wymiarowo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, moja siostrzenica urodziła sie z waga prawie 5kg (dokładnie 4,860g) i teraz ma 13mc i wazy 14kg ale jest bardzo bardzo bardzo grubiutka na dole ciała-biodra i uda. Problem jest tez taki ze nie chodzi jeszcze. Ogolnie je zdrowo-żadne tam jedzenie gotowce ale siostra gotuje, słodyczy prawie wcale nie je, czasem chrupki kukurydziane, mleko jedynie na noc i rano wiecej nie chce. Myśle ze albo waga urodzeniowa tu zadziałała albo to ze siostra takze była takim małym tlucznikiem albo jeszcze to ze młoda długie przerwy ma miedzy posiłkami i odkłada sie jej tłuszcz... Ale 16kg to moja 3latka wazy-ale jest tez bardzo wysoka bo ponad 100cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×